Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz Szigma70 #792 üzenetére

    Régen én is szerettem a cupokat, a divet. Ezeknek csak az elmúlt két évben romlott le a minősége, amikor jött az új motor, meg akarták szüntetni a lagot, lett helyette a delay, erre jöttek a szerverek, ami pedig csak a wl-re állítottak be. Idén lett a wl-nek is jobb a minősége (év közben lett jobb a mi régiónk is, előtte a wl se volt jobb, év közben lett minden meccsem 5* latency és érezhető is volt, akkor álltam rá én is, mert ott volt az, többször, amit irányítottam) mert több szerver lett, sokat frissítettek is, ezt mindig kirakták a hivatalos fórumra, onnan tudom. Ezért lett ez az egyetlen mód, ami játszható. Ezt Te sem vitattad, amikor év közben javasoltam. ;)

    Szóval a div minősége tönkre ment.

    Az pedig, hogy mennyi játékost öntenek bele? Meg fog oszlani a hétvége és a hétköznap. Olyan lesz, mint a dkt, mivel az most megszűnik, ezért hétköznap mindenki div rivals-t fog tolni. Ha szerencsénk van, akkor fejlesztenek még és élvezhető lesz.

    Addig javaslom a gyakorlást, hogy vmit mi is hozzátegyünk, hogy a sok kis Sterling ne borítson fel minket.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák