Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dejvid8

    őstag

    *SAJÁT VÉLEMÉNY.

    Ennyi hülyeségről vitázni, már bocsánat. :D

    Mi az hogy +20 pace jöhet a chem lappal? Kezdjük ott,hogy a legnagyobb pace növelés az +12 (hunter, catalyst, shadow).
    DE, szerintem eleve ez az egész chem lapos dolog egy nagy placebó. Lehet hogy MINIMÁLISAN növekedik a játékos statja, de hogy +12 pace-el nem fog, amit észre is vesz az ember, az biztos. Amúgy sem csak a pace a fontos, hogy úgy érezzünk, hogy gyors a játékos. Hanem az agility és a balance is fontos.
    De oké, mondjuk a sima fifa 18-as firmino-t nézzük. Neki oké a DRIB, tehát tegyünk rá egy huntert. 77 paceből 89 lett, a hunter chem style szerint. És szerintetek ez tényleg 89? Mármint, menjetek vele egy meccset, és menjetek egy meccset a TOTS változatával, mondjuk sentinel chem style-al, hogy véletlenül se módosítsa semmi az alap pace-t a TOTS lapján.

    Persze hogy a TOTS érződik gyorsabbnak, nem kicsivel, hanem nagyon. A TOTS lapon tényleg érződik a 90+ pace, a Hunter által "felturbózott" lapon nagyon maximum 80 érződik.

    Szóval szerintem kár azt mondani, hogy majd az alacsonyabb pace-s játékosokat felturbózzuk egy hunterrel/shadowwal. Nem lesz jobb. Sz*rból várat nem lehet építeni, semmilyen lappal. Ha ez úgy működne tényleg, ahogy az emberek "elhiszik" hogy működik, mi értelme az IF, SIF, MOTM, stb spéci lapokat megvásárolni?

    Ez a személyes véleményem a chem lapokról, tudom hogy sokan másképp gondolják, ezért nem is szánom szentírásnak ezt, csak csupán tényleg saját meglátás.

    [ Szerkesztve ]

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Új hozzászólás Aktív témák