Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Szigma70

addikt

Próbálom a csapataimat minden Fifában úgy összeállítani, hogy az értelmezhető legyen. Legyen benne elgondolás, játszható legyen több alakzatban is, persze kifizethető, és nekem tetsző legyen.
    Szerintem ezt csinálja mindenki, aki szereti a focit, és nem csak egy "meg kell nyerni" játékot akar játszani.
    Legyen egy csapatnak védelme, eleje, közepe, stb.
    Még is azt érzem, hogy ezt a játék nem honorálja, ugyan úgy, mint ahogy a piros lapot, az alig chemet pedig honorálja. Nem értem, hogy ez miért van így, vagy, hogy csak velem esik-e meg mindíg, de az agyatlanul direkt ésszerütlenül összerakott csapatok ellen én mindíg szívok.

És minden este jön legalább 3.

Az, hogy Fekírt , mivel CDM poziban van, a gép Kantéval, Draxlert meg Lothárral azonosítja, nos ezt én nem tudom értelmezni. A két szerencsétlen, akiket egyébként csípek, tökéletesen hozták a feladatot.

Persze támadásnál átváltottak a saját énjükké, és egyszerre hatan rohamoztak 90 percig fáradhatatlanul, míg az én friss csapatom, akiket direkt úgy válogattam, hogy senkinek sincs 80 alatti staminája, azok már csak kullogtak a végén.
    Hiába rúgtam 4 et neki, 5-öt kaptam.

Kérdem én, jó ez így?

Ps4

Hozzászólok Aktív témák