Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aguinaga

    őstag

    Hát, úgy alakult, hogy a hétvégén, első ízben a mostani részben, részt vettem a WL-en én is.
    Amit észrevettem (PC, patch után):
    - nekem végig jó volt a kapcsolat pc-n, pénteken játszottam le 16 meccset, vasárnap éjjel - hétfő hajnalban a maradék
    - voltak sokan, akik full pressben nyomták, meccs végére nagyon elfáradtak, akkor már könnyebb volt (ha tudta koncentrálni, és nem voltam már több gólos hátrányban. Én nem nyomtam a full presst, így 2 meccset kibírtak a fiúk (4-2-3-1), vagy kibírtak volna, ha nincs csere csapatom (93-94 fitnessen voltak ha simán végig ment a mecccs)
    - voltak meccsek, ahol úgy indult, fesztiválozok, de 3-4 kapufa után nem hogy nem nyertem, még több góllal ki is kaptam
    - gabriel jesus gusztustalan, be fogom szerezni, mert:
    - én squad fitness miatt is csináltam egy fun brazil csapatot (a két legdrágább goldTelles és goldMiranda), és nem voltak rosszabbak (nekem, a képességeimhez), mint a fél millás Serie A csapatom
    - ja, lehet, hogy David Luiz-t is beszerzem, ő is sok ellenfélnél volt, durva a pali
    - voltak meccsek, ahol nem sok esélyem volt, de a legutolsó meccsen (a DR pontok miatt le akartam játszani) egy 3 vagy 4 ikonos ellenfél ellen kellett játszanom a Gold3 rankért, és sikerült, 2:1-re a sbc-s SMS két góljával.

    Kíváncsi vagyok a rewardokra, még sose voltam (tavaly se) gold rankban.

    PSN: OldSlowhand74

Új hozzászólás Aktív témák