Hirdetés

  • Új órával készül a Black Shark

    ma A Xiaomi gaming brandje az S1 Pro formavilágát viszi tovább, amit immár MIL-STD szabványokkal egészít ki.

  • Marvel Rivals - Középpontban Loki

    gp Az ingyenes hero-shooter elsőként csak PC-re érkezik, de pontos dátumot még nem kaptunk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    Sziasztok!

    Volna egy fejhallgatóm, illetve egy Mp4 lejátszóm. (utóbbi nem tartozik a topicba, de nincs olyan másik ahol tudnának segíteni, ehhez áll a legközelebb)

    Fejhallgató:
    - Akg-518LE (a rövidebb kábelú változat, zöld), Hibátlan kicsit piszkos, de karcot sem igen találtam rajta. Csak a jack csatlakozó kopott meg nagyon keveset. Dobozával, számlával, minden eredeti tartozékkal, a dobozt most nem tudom előkeríteni valamikor 2014 2. felében lett vásárolva.

    Lejátszó
    - Sony NWZ-E453, 2011 első felében volt vásárolva, anno 24 ezerért, adatkábellel, dobozában, minden papírral, és ha nagyon keresek szerintem még számlát is megtalálhatom hozzá. Hibátlanul működik, azonban a ház lágy műanyag, így az évek alatt elég rendesen gyűjtötte a karcokat (törés, repedés nincs, csak karc, de az sok). Ha kell az értékeléshez képet jövőhéten tudok róla készíteni.

    A segítséget előre is megköszönném :R

    [ Módosította: Bodz ]

Új hozzászólás Aktív témák