Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn[4k3]

    senior tag

    Fegyencedzés... lol... Én azt mondom, hogy ez kb semmi, ettöl max páváskodni tud az ember, egy normális edzét se élnének túl - a kézis csajokét meg föleg (azt mondjuk én sem biztos). Attól, mert még valakin van negyven kiló muszkli, nem lesz erös, ráadául szerintem ronda, ha valaki aránytalanul izmos. Sokkal fontosabb az állóképesség és az, hogy mindenütt egyforma legyen a testfelépítésünk, hiába ütsz akkorát, hogy az leterít bárkit, baxhatod, ha az ellenfeled simán kitér é egy idö után lefáraszt...

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz koxx #27 üzenetére

    Én csak annyit tudok, hogy egy elítélt fejlesztette ki és egyes embereknél valóban látványos fejlödés figyelhetö meg külsöleg. Osztálytársam is "fegyencedzik", de az ö bevallása szerint viszonylag lassú az edzésmód, a táplálkozásra is oda kell figyelni. Már két éve csinálja, osztályképeit összehasonlítva valóban látható az eredmény - de melyik edzésfajtának nem? Amúgy az említett srác az egyik (ha nem a) legerösebb az évfolyamon, de sok szempontból én is lekörözöm...

    Én kérek elnézést, hogy le mertem írni a véleményem (ami voltaképp nem 100%-ban az edzésmódra, hanem inkább a vele ígért lehetséges végeredménynek szólt) :U

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz BÁ Nutrition #29 üzenetére

    Izé, én hol említettem, hogy az állóképesség a minden? Egy a fontos tényezök közül.

    Egykezes húzódkodást speciel nem próbáltam, de kétkezes megy és még ki is tudom nyomni magam, csak kezet használva megy a kötélmászás, illetve megy az egykezes fekvötámasz és az egylábas gugolás. Sajna "csak" ennyi telik tölem. Kézizni meg nem tudok, poénból mentünk el a focis haverokkal a csajok edzésére, hogy mi az nekünk, és a végén örültünk, hogy egyben voltunk.

    [ Szerkesztve ]

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz BÁ Nutrition #33 üzenetére

    Szívböl gyülölöm a(z európai) focit, csak a barátaim nyomták ifi szinten (Vasasban volt az egyik, ha jól emlékszem). Azért a kézis csajok tényleg durván nyomják... Én csak simán jó kondiban vagyok.

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Új hozzászólás Aktív témák