Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Tommi000001 #7 üzenetére

    Ugyanaz a GameBryo motor hajtja majd, mint a Fallout3-at, így vizuálisan nagyon nagy különbségek szerintem nem lesznek. Annyi különbség azért biztosan lesz, hogy a Mojave Wasteland sokkal "színesebb" lesz, mint a Capital Wasteland barnás területei. Ez kinek előny, kinek hátrány...

    "És igazi játékélmény (számomra legalábbis) a magyarított verzió fog nyújtani..."

    Az a magyarított verzió, amiben a Project Purity-t "Tisztasági Terv"-nek fordították? Jómagam nem játszottam a magyar verzióval (nem szeretem a magyarításokat), de ez valami nagyon robot fordításnak tűnik nekem. (Pedig lehet ezt szépen is csinálni, a Fable-ek például jellemzően nagyon jó magyarítással készültek el.)
    Persze értem én, hogy esetleg így jobban tudod élvezni a történetet, és végülis ez a lényeg!

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák