- Gaming notebook topik
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Androidos tablet topic
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- HDD probléma (nem adatmentés)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Autós kamerák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Myair
tag
Valahol lehet találni komplett karakter fejlesztéseket new vegashoz? pl mele,shotgun buildek,stb. perkek hozzá, mit hogyan fejlesszek,kikkel barátkozzak,stb.
köszi előre is az infót

-
Elmör
őstag
A csak minden 2. szintlépésnél kapott perk normális, ezt változtatták a 3 óta. (a régi ős-gamekben csak minden 3. szintnél kaptál)
A quest-rendszerrel nekem nincs bajom, nem mindig a következő városba, vagy két sziklával arrébb lévő barlangba küldenek, ez gondolom egyfajta ösztönzés a terep felfedezésére.
A karma-vesztős cucc felvétel sok helyen hibás még, szaggatást is orvosolniuk kell majd, patch, patch, patch...
Értem, köszönöm.
A fallout 3-at a megjelenés után majdnem 1 évvel kezdtem csak el, persze rögtön javításokkal együtt és most is gondolkoztam, hogy ezzel is meg kellene várni a patcheket, de most már újrakezdeni nem fogom ,esetleg kipróbálom a második "dll" fájlt, hátha azzal jobb lesz a futás, a karmás cuccot meg majd újrajátszáskor (ha lesz olyan) ellensúlyozom.

-
frame>24
addikt
Helló Fallout játékosok!
Majdnem végigolvastam az egész topikot, de ilyenre panaszt nem találtam: level up-okkor nekem csak minden másodiknál ad új képességet. Ez normális így? Tehát a pontokat mindig szétoszthatom, de az utána következő képesség megkapása csak minden második level up-nál jelentkezik, pedig a Fallout 3-ban ez minden egyes szintlépésnél megvolt. Ez bug?

A konfigommal betette elsőre Ultrára, de nem 1920X1080-ban, hanem csak 1280*XXX-be, aztán fogtam visszavettem High-ra, de full hd-ben szaggatott nagyon. Erre leszedtem azt a d3dx9.dll-t, azzal kicsit már jobb lett (7900GS-nek látja a karimat), de még mindig nem jó nagyobb összetűzéseknél, főleg robbanásoknál. Remélem a héten vagy jövő héten érkező patch segít ezen, mert így sokszor élvezhetetlen. A karakterem full neutral, nem tudom hogyan csinálom, mert Fallout 3-ban vagy jó volt vagy rossz (még az elején).

Túl sok bug-ot eddig nem vettem észre, néha az állatok nem akarnak sebződni, aztán meg felfordulnak megmerevedve és annyi, de nem írja ki, hogy halott vagy valami, de ez lényegtelen. Viszont azt nem értem, hogy ha valaki ellenségem (power gangers) és ott szedek össze cuccokat az miért lopás, miért esik a karmám?
Összesen talán 8 órát ha játszottam eddig, többet szórakoztam majdnem a beállításokkal, szóval nem jutottam túl messzire, de néha nem értem a játék logikáját: kapom a küldetéseket a környéken, aztán elküld a homály francba, holott utána még lenne közelebb is, azért a Fallout 3-ban ilyesmi csak a vége felé volt, ha meg teleportálok is, azért rohadt sokat gyalogolok szinte a semmiért. Azt meg nem tudtam teljesíteni, amikor sherif kell a Vikki & Vance városának, a csávó mondja, hogy kérjem az elnézését a NCRPBKLHFJ-nek, tudom is én
szóval odamentem, csóka (Knight) nem akart jönni, elnézést meg nem tudtam kérni, pedig én mondtam, hogy sorry sorry. 
Jó játék, de a Fallout 3-at tuti még egyszer elkezdtem, ezt nem biztos.
A csak minden 2. szintlépésnél kapott perk normális, ezt változtatták a 3 óta. (a régi ős-gamekben csak minden 3. szintnél kaptál)
A quest-rendszerrel nekem nincs bajom, nem mindig a következő városba, vagy két sziklával arrébb lévő barlangba küldenek, ez gondolom egyfajta ösztönzés a terep felfedezésére.
A karma-vesztős cucc felvétel sok helyen hibás még, szaggatást is orvosolniuk kell majd, patch, patch, patch...
-
Elmör
őstag
Helló Fallout játékosok!
Majdnem végigolvastam az egész topikot, de ilyenre panaszt nem találtam: level up-okkor nekem csak minden másodiknál ad új képességet. Ez normális így? Tehát a pontokat mindig szétoszthatom, de az utána következő képesség megkapása csak minden második level up-nál jelentkezik, pedig a Fallout 3-ban ez minden egyes szintlépésnél megvolt. Ez bug?

A konfigommal betette elsőre Ultrára, de nem 1920X1080-ban, hanem csak 1280*XXX-be, aztán fogtam visszavettem High-ra, de full hd-ben szaggatott nagyon. Erre leszedtem azt a d3dx9.dll-t, azzal kicsit már jobb lett (7900GS-nek látja a karimat), de még mindig nem jó nagyobb összetűzéseknél, főleg robbanásoknál. Remélem a héten vagy jövő héten érkező patch segít ezen, mert így sokszor élvezhetetlen. A karakterem full neutral, nem tudom hogyan csinálom, mert Fallout 3-ban vagy jó volt vagy rossz (még az elején).

Túl sok bug-ot eddig nem vettem észre, néha az állatok nem akarnak sebződni, aztán meg felfordulnak megmerevedve és annyi, de nem írja ki, hogy halott vagy valami, de ez lényegtelen. Viszont azt nem értem, hogy ha valaki ellenségem (power gangers) és ott szedek össze cuccokat az miért lopás, miért esik a karmám?
Összesen talán 8 órát ha játszottam eddig, többet szórakoztam majdnem a beállításokkal, szóval nem jutottam túl messzire, de néha nem értem a játék logikáját: kapom a küldetéseket a környéken, aztán elküld a homály francba, holott utána még lenne közelebb is, azért a Fallout 3-ban ilyesmi csak a vége felé volt, ha meg teleportálok is, azért rohadt sokat gyalogolok szinte a semmiért. Azt meg nem tudtam teljesíteni, amikor sherif kell a Vikki & Vance városának, a csávó mondja, hogy kérjem az elnézését a NCRPBKLHFJ-nek, tudom is én
szóval odamentem, csóka (Knight) nem akart jönni, elnézést meg nem tudtam kérni, pedig én mondtam, hogy sorry sorry. 
Jó játék, de a Fallout 3-at tuti még egyszer elkezdtem, ezt nem biztos.
-
frame>24
addikt
Repconn Test Site az eddigi legbugosabb hely a játékban (Úúúristnnn, arről tudunk beszélni, hogy hol a leg~
). Végig lehet nézni pl. az ottani quest bug-listáját.Nekem pl.ezeken felül van még ott egy olyan bug is, hogy egy üres quest marker folyton az ottani főépületbe mutat, azon belül a falon egy értelmetlen helyre. Pedig már semmi dolgom ott.

-
Dyingsoul
veterán
a legutolsó jó mentésedet másold át valahova a játékod szedd le törölj ki mindent rakd újra és másold vissza a mentést. ha ezután se jó igy jártál.
Ezután sem jó, már rég próbáltam... Az a rohadt repconn tehet mindenről. De most kimegyek onnan egy másik kijáraton, ugy hátha müködni fog a mentés.
-
lumpen_stex
aktív tag
Valaki segítsen már nekem nagyon! Hát hihetetlen, hogy a mentéseket mikor betöltöm, akkor kifagy a játék. Azóta van hogy a hülye ghoulokat kilőttem a rakétával. Illetve most más az van, hogy az előtti mentésem még müködik, azt betöltöm, onnantól kezdve viszont akárhogy mentek nem lehet tölteni mert kifagy a játék! Hát valami megoldást mondjatok már erre, sehol nem találtam segitséget! Hihetetlen! Elölről meg nem akarom kezdeni a játékot, már olyan jól haladtam benne, meg megvan Ede is, ugy szeretem a kis vasmacskámat.
Amugy ez a patch, amit sonja linkelt, orvosolni fogja ezt? Vagy kezdjek új játékot?
a legutolsó jó mentésedet másold át valahova a játékod szedd le törölj ki mindent rakd újra és másold vissza a mentést. ha ezután se jó igy jártál.
-
Dyingsoul
veterán
Valaki segítsen már nekem nagyon! Hát hihetetlen, hogy a mentéseket mikor betöltöm, akkor kifagy a játék. Azóta van hogy a hülye ghoulokat kilőttem a rakétával. Illetve most más az van, hogy az előtti mentésem még müködik, azt betöltöm, onnantól kezdve viszont akárhogy mentek nem lehet tölteni mert kifagy a játék! Hát valami megoldást mondjatok már erre, sehol nem találtam segitséget! Hihetetlen! Elölről meg nem akarom kezdeni a játékot, már olyan jól haladtam benne, meg megvan Ede is, ugy szeretem a kis vasmacskámat.
Amugy ez a patch, amit sonja linkelt, orvosolni fogja ezt? Vagy kezdjek új játékot?
-
keIdor
titán
Na nálam egy kicsit másképp végződik a játék, mert meguntam a sok önérdekű frakciót (nem mintha ez nem lenne az )
Nem kell letölteni, töltöttem fel pár videót is azt is elég megnézni.
Muahahaha!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egy Legion + Enclave brutális szövetség de jó lenne!
-
Xblades
tag
Na nálam egy kicsit másképp végződik a játék, mert meguntam a sok önérdekű frakciót (nem mintha ez nem lenne az )
Nem kell letölteni, töltöttem fel pár videót is azt is elég megnézni.
-
keIdor
titán
-
kompotot
csendes tag
-
Xblades
tag
-
kompotot
csendes tag
valaki esetleg megtudna mondani mit kell ahoz fejleszteni hogy a power armor training em magasabb szinten legyen mert nemigazan talaltam sehol se
thx -
lumpen_stex
aktív tag
-
keIdor
titán
Az lesz az uccsó küldetés, ahol Ceaser-el találkozol?
-
KisRod
tag
Nah, végig toltam. Kurvajó
Nem szoktam ilyet mondani, de tuti hogy még fogok vele játszani. Nagyon élvezetes volt. Ha nem jönne már a Black Ops akkor tán még a 3-at is elkezdeném. A vége is nagyon jó lett. Összességében a sok kis bug miatt: 9/10 -
PhilBrick
őstag
"na mindegy ez az egész fegyver sebzési rendszer nagyon zagyva..."
Hát én se tudom követni az biztos. raul nem tudom kicsoda nem találkoztam vele.
Ja igen itt hány társunk lehet egyszerre? És ha max létszámnál fel akarsz venni valakit akkor ki lehet rúgni az egyiket? A társak tulajdonság lapját miért nem lehet megnézni?Az anti-mat fegyvert meghallják, csak a legelső lövés a critical. A hangtompítóssal több lövés is lehet critical, azért szedheti le előbb a deathclawnokat.
Raul egy ghoul szerelő Black Mountain-ból. Egy emberi és egy nem emberi társad lehet veled. Ha újat vennél fel, el kell küldeni az előzőt. Ekkor visszamegy az eredeti helyére vagy küldheted a Lucky 38-as lakásodba is ha már az megvan. Innen bármikor felveheted ismét.
-
Visormail
addikt
hát... raulnak is .44-ese van 1..2 lövéssel szedi a rad scorpion-t úgy látszik van rá külön sebzése.
a young deadclav pedig 1 lövés a .308-assal a kifejlett pedig 3..4 az alfa kb 10. a minigun meg egy szar, raulnak jó mert ő mindig vats-al lő igy alig szór befedez rendesen ami snippekedsz. ugyanakkor furcsa, hogy a .380-as sniper hangtompitóval 55-ös sebez az antimaterial rifle 105-őt, mégis a .308-as hamarabb leszed a deadclaw-et, gondolom a hangtompitó miatt nagyobb a critical chance vagy csak azért mert sniper. na mindegy ez az egész fegyver sebzési rendszer nagyon zagyva... meg az is, hogy a fejlövés nem halálos mindig, ki kellene venni a vats-ból és 100% critcal-t adni neki.
"na mindegy ez az egész fegyver sebzési rendszer nagyon zagyva..."
Hát én se tudom követni az biztos. raul nem tudom kicsoda nem találkoztam vele.
Ja igen itt hány társunk lehet egyszerre? És ha max létszámnál fel akarsz venni valakit akkor ki lehet rúgni az egyiket? A társak tulajdonság lapját miért nem lehet megnézni? -
Grifid
aktív tag
annyi pénzük van amennyi forgalmat csinálsz ha csak eladsz elfogy a pénzük, és csak nagy sokára lesz megint valami.
Ez így nem teljesen igaz.
3 naponta kapnak újabb szállítmányokat a kereskedők az eladott cuccok 3 napos távlatban befolyásolják a kereskedőhöz kerülő tárgyakat és a pénzeket.
Befolyásolni lehet a kereskedelmet ha azonos helyen több kereskedő is van aki más cuccokkal foglalkozik. A dokinak például csak fegyvert adsz el, a simának pedig az orvosi cuccokat. Egymást is felcuccolják és sokkal több pénz lesz mind a kettőnél mintha csak a saját árújukat adnád el. A fallout 3-ban is fel lehetett így turbózni a pénzt megatonon belül, hogy körbe adtad el a cuccokat. -
keIdor
titán
Aligha nem ma sor kerül a Hoover gát csatára.
-
S e t h
nagyúr
-
lumpen_stex
aktív tag
-
S e t h
nagyúr
Tudja vki ,hogy miképpen lehet resurrectolni NPC-t akit korábban egy küldetésben megöltem ,de mint kiderült nagyban függ tőle egy másik küldetés is?
Mármint console utasításra gondoltam. -
lumpen_stex
aktív tag
annyi pénzük van amennyi forgalmat csinálsz ha csak eladsz elfogy a pénzük, és csak nagy sokára lesz megint valami.
-
lumpen_stex
aktív tag
Mindenkinek ajánlom a mysterius strangert, nem csak poén de a leghatékonyabb perkem is eddig, eléggé sűrűn megjelenik és rohadt jól lő. Először gondolkoztam hogy ezt válasszam e mert hogy "csak" egy 44es magnum pisztolya van, mondom a franc tudja az mennyire sebez.
Hát kiderült hogy 10x többet ér mint én. Elmentem megnézni a deathclawokat hogy hátha már menni fog, nagy keményen a brand new megjavított minigun-ommal nekiálltam egy young deathclawnak aztán rájöttem hogy olyan kevés vagyok ellenük még mindig mint a harmat, annyit fog rajta bármelyik fegyverem mintha borsóval lőném. Mysterius stranger amikor megjelenik az meg úgy agyonlövi mint a kutyát, nem sokat láttam belőle 1shot 1deathclaw. Meg van az egyik repülő bogár nem tudom a nevét abba is pumpálni kell az ólmot, ez meg olyat belerúgott hogy besz@rt a bogár, tök megalázó
Ráadásul nem csak hogy jól sebez hanem mindig jó helyen is jelenik meg, pl egy ürge jó magasról lövöldözött rám én 30%os célzással tudtam csak fellőni oda, a stranger meg nem én mellettem jelent meg, hanem ő mellette fent (a hullámvasút sínjén) és hátulról fejbelőtte és vége a csatának. Nagyon bejövős az ürge, és nagyon poénos a kinézete miatt.hát... raulnak is .44-ese van 1..2 lövéssel szedi a rad scorpion-t úgy látszik van rá külön sebzése.
a young deadclav pedig 1 lövés a .308-assal a kifejlett pedig 3..4 az alfa kb 10. a minigun meg egy szar, raulnak jó mert ő mindig vats-al lő igy alig szór befedez rendesen ami snippekedsz. ugyanakkor furcsa, hogy a .380-as sniper hangtompitóval 55-ös sebez az antimaterial rifle 105-őt, mégis a .308-as hamarabb leszed a deadclaw-et, gondolom a hangtompitó miatt nagyobb a critical chance vagy csak azért mert sniper. na mindegy ez az egész fegyver sebzési rendszer nagyon zagyva... meg az is, hogy a fejlövés nem halálos mindig, ki kellene venni a vats-ból és 100% critcal-t adni neki.
-
S e t h
nagyúr
Az öreg mammernél is van ,hogy 8000 pénz van a Crimson Yardnál,a Gun Runner is jól el van eresztve- őket két helyen is látogatom - , plusz az a srác is, akinek az NCR főhadiszálláson ferde úton segítesz a kábítószer bizniszben.
-
Visormail
addikt
Mindenkinek ajánlom a mysterius strangert, nem csak poén de a leghatékonyabb perkem is eddig, eléggé sűrűn megjelenik és rohadt jól lő. Először gondolkoztam hogy ezt válasszam e mert hogy "csak" egy 44es magnum pisztolya van, mondom a franc tudja az mennyire sebez.
Hát kiderült hogy 10x többet ér mint én. Elmentem megnézni a deathclawokat hogy hátha már menni fog, nagy keményen a brand new megjavított minigun-ommal nekiálltam egy young deathclawnak aztán rájöttem hogy olyan kevés vagyok ellenük még mindig mint a harmat, annyit fog rajta bármelyik fegyverem mintha borsóval lőném. Mysterius stranger amikor megjelenik az meg úgy agyonlövi mint a kutyát, nem sokat láttam belőle 1shot 1deathclaw. Meg van az egyik repülő bogár nem tudom a nevét abba is pumpálni kell az ólmot, ez meg olyat belerúgott hogy besz@rt a bogár, tök megalázó
Ráadásul nem csak hogy jól sebez hanem mindig jó helyen is jelenik meg, pl egy ürge jó magasról lövöldözött rám én 30%os célzással tudtam csak fellőni oda, a stranger meg nem én mellettem jelent meg, hanem ő mellette fent (a hullámvasút sínjén) és hátulról fejbelőtte és vége a csatának. Nagyon bejövős az ürge, és nagyon poénos a kinézete miatt. -
Grifid
aktív tag
mijazapénzhiány?
Rongyosra keresem magam, eladni-becserélni azután megvenni a sok lőszert szir-szart aminek nincs nagy súlya, de drága. Utána caravanon visszanyerni a többszörösét.

Ha csak eladás, akkor a mozgó karavánok pihenő helyeit érdemes megjegyezni. Bár már egy ideje nem is szedek össze semmit csak a javításokhoz szükséges cuccokat, lőszert.
-
PhilBrick
őstag
Mondjuk a 188-as állomásnál megjavíttatod a dolgaidat, aztán eladod neki a cuccokat és máris visszajött a della.
Ha még maradt cucc, a híd alatti Gun Runnernek sok pénze van. -
frame>24
addikt
Kaszinózzál, 'ázze!

Ja különben, ha poker is lenne bene (még nem láttam pókeres kaszinót a game-ben), akkor már lehet nem is quest-eznék...
Halljátok, amúgy szerintem sokkal jobb lett a játék hangulatában, mint a FO3, élőbb, vibrálóbb* az egész!
Nú Véjgösz.
* - most itt nem a texture flickering-re gondolok, mer itt-ott az is van.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
KisRod
tag
Mondjatok már olyan helyet, ahol a kereskedő nagyon telivan
mert lenne egy csomó cuccom eladó, de a crimson caravan-os csákónál már nincs elég pénz, továbbá Hidden Valley-be se mennék szívesen, és a Legion-hoz se. Valami tipp?
Implantátumra gyűjtök
-
S e t h
nagyúr
-
Visormail
addikt
Niptonban fekszik a földön 2 csontváz, megvan a wild wasteland perkem és amikor ezekhez értem jelzett. De nem értem hogy miért jelzett, ha ránézek a csontvázakra kiírja a nevüket és ennyi, semmit nem lehet csinálni nincs semmi látnivaló. A nevük Owen és Beru. Ezek talán a régi részekből valami szereplők és akkor ennyi hogy itt nyugszanak?
Ettől se lettem okosabb http://www.youtube.com/watch?v=NTWXb_27mYo&feature=related
A francba, na erre nem gondoltam.
http://frontvonal.web4.hu/cikk/fallout-new-vegas-csillagok-haboruja-utalas
Az Owen rendben van de a Beru név nekem egyáltalán nem rémlett kicsit se (most se), pedig számtalanszor láttam a filmet meg könyvben is olvastam, na mindegy csak megtaláltam mi ez.Megelőztél

-
Fortissimus
őstag
Niptonban fekszik a földön 2 csontváz, megvan a wild wasteland perkem és amikor ezekhez értem jelzett. De nem értem hogy miért jelzett, ha ránézek a csontvázakra kiírja a nevüket és ennyi, semmit nem lehet csinálni nincs semmi látnivaló. A nevük Owen és Beru. Ezek talán a régi részekből valami szereplők és akkor ennyi hogy itt nyugszanak?
Ettől se lettem okosabb http://www.youtube.com/watch?v=NTWXb_27mYo&feature=related
ok Luke Skywalker nagynenje es nagybatyja
[link] -
Visormail
addikt
Niptonban fekszik a földön 2 csontváz, megvan a wild wasteland perkem és amikor ezekhez értem jelzett. De nem értem hogy miért jelzett, ha ránézek a csontvázakra kiírja a nevüket és ennyi, semmit nem lehet csinálni nincs semmi látnivaló. A nevük Owen és Beru. Ezek talán a régi részekből valami szereplők és akkor ennyi hogy itt nyugszanak?
Ettől se lettem okosabb http://www.youtube.com/watch?v=NTWXb_27mYo&feature=related
-
keIdor
titán
Na sikerült. Pickpocketelnem kellett az egyik faszitől a kulcsot... nem értem hogy miért volt zárva, na mindegy, a lényeg, hogy kijutottam és még rossz Karma-t sem kaptam.

Boomerékhez is sikerült eljutnom és már jóban is vagyunk. Most valami tó aljára kell lemennem valami géphez. -
KisRod
tag
-
bLaCkDoGoNe
veterán
-
S e t h
nagyúr
A Bosnak gyűjtök éppen holotapékat, de a Nellis Air Force bázison kíméletlenül le leszek bombázva ha csak beteszem a lábamat, kétszer haltam meg és nem tudom milyen lehetőség van ezt megúszni.
-
S e t h
nagyúr
Van ott 3 ilyen bunker bejárat... az egyik lesz a jó.
Én már csinálgattam a BOS-nak küldetéseket, most el kell menni 3 Vault-ot átfésülni, a növényesben már voltam. Egy másikat is kipucoltam, talán a 11-es volt az?
Még hátravan a 3-as, az egy Fiend romépületben van, de nem tudom kinyitni az ajtaját, mert azt írja máshol kell kinyitni, de vajon hol?
Amúgy Level 19 vagyok, és 25 óra a játékidő eddig.
...és egyébként a Boomerekhez hogy a fenébe jutok el? Mondott ott egy faszi valamit, hogy maradjak a kerítés mellett, de ugyanúgy bombáznak és meghalok... nem értem hogy jutok el hozzájuk!

Köszi, azt hittem csak egy bunker van, akkor keresek tovább.
Egyébként örülök ,hogy lassan de biztosan felpörög a téma.

-
Myair
tag
Nincs valami másik quest-nek köze hozzá?
Fallout New Vegas - Prima Official Strategy Guide
http://www.dl4all.com/games/494770-fallout-new-vegas-prima-official-game-guide.htmlkeresd meg benne a quested,részletesen le van írva minden benne, hátha írja hogy miért van zárva..
-
keIdor
titán
-
bLaCkDoGoNe
veterán
-
Sonja
nagyúr
Valószínűleg azért nem jött gyűjtői kiadás, mert limitált változatként elment az összes a nálunk szerencsésebb történelmi fejlődésű országokban, és ide a Balkánra már nem jutott. (Én is angol változatot rendeltem meg magamnak ide.)
Azért néhány képet rakok róla, ha nem baj:
Ez már a tiéd?
Akkor megkaptad?! 
-
Myair
tag
A magyar nyelvet én leszarom, az nálam értékcsökkentő és nem értéknövelő tényező. Nem árt, ha az ember megtanul egy-két nyelvet az anyanyelvén kívül.
szerintem is sokkal jobb ha angol..van pár szó amit szótároznom kell közben, de így legalább én is fejlődök,+nem kapkodom el a game-et

-
bLaCkDoGoNe
veterán
-
keIdor
titán
Istenem... megcsinálta már valaki a BOS küldetéseket? Mennék ki a bunkerükből, erre le van zárva az ajtó és kéri a kulcsot ami nincs nálam és nem is volt eddig zárva!
Mi ez? -
Xblades
tag
Van ott 3 ilyen bunker bejárat... az egyik lesz a jó.
Én már csinálgattam a BOS-nak küldetéseket, most el kell menni 3 Vault-ot átfésülni, a növényesben már voltam. Egy másikat is kipucoltam, talán a 11-es volt az?
Még hátravan a 3-as, az egy Fiend romépületben van, de nem tudom kinyitni az ajtaját, mert azt írja máshol kell kinyitni, de vajon hol?
Amúgy Level 19 vagyok, és 25 óra a játékidő eddig.
...és egyébként a Boomerekhez hogy a fenébe jutok el? Mondott ott egy faszi valamit, hogy maradjak a kerítés mellett, de ugyanúgy bombáznak és meghalok... nem értem hogy jutok el hozzájuk!

A boomerek-hez be lehet jutni úgy is ahogy a csávó mondja, a You-Tube-on van fent videó is erről.
-
Xblades
tag
-
keIdor
titán
-
Huvi00
tag
De ez igy konkrétan NEM ÉRI meg az árát -_-'
Nem magyar nyelvü, nincs CE akkor meg csoda h allig veszik meg ..... -
bLaCkDoGoNe
veterán
Hallo
Fallout az egyik legkedveltebb játékom és egyszerüen nem értem miért nem jött gyülytöi kiadás ebbe az országba másik ami mindennél jobban zavar hogy nincs hozzá honosítás pedig Fallout 3 tökéletes volt a honosítás még DLC is le honosították szerintem így élvezhetetlen.Másik meg a készítők (obsidian entertainment) nagyon lenézik a Fallout 3 pedig szerintem nagyon jó lett.Fallout new vegas probaképp kipróbáltam pár küldit megnéztem nagyon jó lett csak néhol tényleg vérlázító hibák vannak benne .Valakit tud valamit valami honosításról ?

-
keIdor
titán
Sikerült bejutni a Vault 3-ba, ott volt mellette a kapcsoló.
Aki bemegy vigyázzon, hogy jó legyen a Speech-e, mert tele van Fiend-el és ha nem tudod meggyőzni az őrt, akkor mindenki kinyír. Engem nem bántottak. De elvileg az is jó, ha Fiend-nek öltözöl...
Végig is mentem a BOS küldetésen, most barátok vagyunk és Level 20 lettem.
-
keIdor
titán
1. A növényes vault az komoly volt

SPOJL!
2. A Boomerekhez eljutni nem éppen egyszerű. Van ott egy forma, ad egy tippet h van egy vasúti bejárat is a reptérre, oda 75-ös lockpick kell, ha jól emlékszem. Nem nehéz megtalálni. A másik mód pedig, hogy fuccc mint az állat (tedd el a fegyvert, nem lesz rá itt szükség) én kb 20-szor haltam meg, de előbb utóbb sikerülni fog, már én is majdnem feladtam.
3. @Myair: Azt elsőre véletlen megcsináltam, azt se tudtam mivan, aztán mentem volna oda valakihez beszélgetni, nyomtam az F-et, és véletlen elloptam valami ócskaságot, bepöccentek, és rámtámadtak. Ugye elmentve meg nem volt.
Aztán vagy egy órán át próbáltam megint... Amikor mondja a a szemüveges csóka, akkor kezdd el gyorsan végigjárni a terminálokat (talán access database-re kell nyomni) aztán ha épp ott a vírus, akkor isolate!
Ezt 3 gépen kell megcsinálni, nincs rá semmi praktika, próbálkozni kell...Köszi, megnézem majd. Jaja, az a faszi mondta nekem is. Lockpick 72-es, de van könyv nálam, ami ideiglenesen hozzáad +10-et.
Az a vírusos kiidegelt... kétszer megvolt, de a harmadik már nem.
-
KisRod
tag
Van ott 3 ilyen bunker bejárat... az egyik lesz a jó.
Én már csinálgattam a BOS-nak küldetéseket, most el kell menni 3 Vault-ot átfésülni, a növényesben már voltam. Egy másikat is kipucoltam, talán a 11-es volt az?
Még hátravan a 3-as, az egy Fiend romépületben van, de nem tudom kinyitni az ajtaját, mert azt írja máshol kell kinyitni, de vajon hol?
Amúgy Level 19 vagyok, és 25 óra a játékidő eddig.
...és egyébként a Boomerekhez hogy a fenébe jutok el? Mondott ott egy faszi valamit, hogy maradjak a kerítés mellett, de ugyanúgy bombáznak és meghalok... nem értem hogy jutok el hozzájuk!

1. A növényes vault az komoly volt

SPOJL!
2. A Boomerekhez eljutni nem éppen egyszerű. Van ott egy forma, ad egy tippet h van egy vasúti bejárat is a reptérre, oda 75-ös lockpick kell, ha jól emlékszem. Nem nehéz megtalálni. A másik mód pedig, hogy fuccc mint az állat (tedd el a fegyvert, nem lesz rá itt szükség) én kb 20-szor haltam meg, de előbb utóbb sikerülni fog, már én is majdnem feladtam.
3. @Myair: Azt elsőre véletlen megcsináltam, azt se tudtam mivan, aztán mentem volna oda valakihez beszélgetni, nyomtam az F-et, és véletlen elloptam valami ócskaságot, bepöccentek, és rámtámadtak. Ugye elmentve meg nem volt.
Aztán vagy egy órán át próbáltam megint... Amikor mondja a a szemüveges csóka, akkor kezdd el gyorsan végigjárni a terminálokat (talán access database-re kell nyomni) aztán ha épp ott a vírus, akkor isolate!
Ezt 3 gépen kell megcsinálni, nincs rá semmi praktika, próbálkozni kell... -
Huvi00
tag
Hallo
Fallout az egyik legkedveltebb játékom és egyszerüen nem értem miért nem jött gyülytöi kiadás ebbe az országba másik ami mindennél jobban zavar hogy nincs hozzá honosítás pedig Fallout 3 tökéletes volt a honosítás még DLC is le honosították szerintem így élvezhetetlen.Másik meg a készítők (obsidian entertainment) nagyon lenézik a Fallout 3 pedig szerintem nagyon jó lett.Fallout new vegas probaképp kipróbáltam pár küldit megnéztem nagyon jó lett csak néhol tényleg vérlázító hibák vannak benne .Valakit tud valamit valami honosításról ?

-
keIdor
titán
Van ott 3 ilyen bunker bejárat... az egyik lesz a jó.
Én már csinálgattam a BOS-nak küldetéseket, most el kell menni 3 Vault-ot átfésülni, a növényesben már voltam. Egy másikat is kipucoltam, talán a 11-es volt az?
Még hátravan a 3-as, az egy Fiend romépületben van, de nem tudom kinyitni az ajtaját, mert azt írja máshol kell kinyitni, de vajon hol?
Amúgy Level 19 vagyok, és 25 óra a játékidő eddig.
...és egyébként a Boomerekhez hogy a fenébe jutok el? Mondott ott egy faszi valamit, hogy maradjak a kerítés mellett, de ugyanúgy bombáznak és meghalok... nem értem hogy jutok el hozzájuk!

-
Myair
tag
hmm később a varmint rifle szitintjén lesz kb előbukkanási gyakoriságban. a rádió tornyos küldetésben szerezd meg az anebell-t az jobb valamivel. vagy inkább a raul-t azt' adj neki egy minigun-t.
igazából a vásásrolható mod-okat érdemes megvenni amikor látod, mert lehet hogy sokáig nem fognak újra felbukkanni.
Szeritnem tök mindegy kivel vagy jóban több megoldás is van.
kk,köszi
Still In The Dark quest.ben lent hyden valey-ban BOS-nál, van az az opcionális rész, mikor valami virust kell izolálni,van a falakon vagy 10terminál. itt mit kell csinálni? állítólag rohangálni kell egyik termináltól a másikhoz.. de mindig ugyan azt írja ki...
-
lumpen_stex
aktív tag
hmm később a varmint rifle szitintjén lesz kb előbukkanási gyakoriságban. a rádió tornyos küldetésben szerezd meg az anebell-t az jobb valamivel. vagy inkább a raul-t azt' adj neki egy minigun-t.
igazából a vásásrolható mod-okat érdemes megvenni amikor látod, mert lehet hogy sokáig nem fognak újra felbukkanni.
Szeritnem tök mindegy kivel vagy jóban több megoldás is van.
-
Myair
tag
én 100as lockpick-el feltörtem azt az ajtót amiben a BOS légió van. beszéltem a fönökkel, de kizavartak, a nyakamra meg kaptam egy "fém nyakörvet."
aztán levették, elküldtem egy rangert az egyik bunkerből,utána BOS már szívesen látott,és adja sorba a küldiket. -
S e t h
nagyúr
A Hidden walleyben lévő bunkerben hogy lehet tovább jutni?HA mindez igaz akkor ez BOS bázisa lenne, de miután bejutok, találok egy ajtót, ami után csak törmelék van, semmi más, a falon lévő hangszóróból pedig semmi hang nem hallatszik.
-
Visormail
addikt
Hatalmas ez a mysterius stranger perk, mekkora poén az ürge, nagyon jó!

-
Xblades
tag
-
Myair
tag
nincs mit

remelem jol szetneztel abban a ladas szobaban, sok loszer, c4, missile van elrejtve meg egy raketaveto is asszemmegvan a rakétavető is

bár ugyis eladom majd, sniper-t preferálom.
lvl11es vok még csak , 1 nap után. megtaláltam a barlangban a ratslayer fegyót, egész jó írt.
Tényleg,az érdeklene még hogy melyik frakcióvakl érdemes jóban lenni? NCR-el jó a viszonyom, akkor a cézár légiót írthatom?

-
lumpen_stex
aktív tag
aha-ja, ez gyakorlatilag egy mod, amit úgy kell behekkelni a játékba, az eddig kiadott, "highly experimental release of FNVEdit" segítségével. Óbazmeg.
Ha meg tudni akarom, mit is csinálok, akkor a korábbi FO3Edit manualjához meg regisztráljak a ~ nexusra, hogy egyáltalán letölthessem.
Számomra az ilyen megoldások maximálisan átlépnek több határt is, egészségére mindenkinek, aki a ezekkel szarakodik...

ja és nem Téged akartalak megbántani, de lassan már ott tartunk, hogy a rajongó megírhatja a progit a cég helyett, ha türelmetlen...
kezd olyan lenni mint az obilivion... annyi mod készül hozzá, ami már áttekinthetetlen és amikor elkezdenek ütközni akkor jönnek a vicces hibák amiket az isten se bogoz ki.
más:
szerintem egy játékban konzolbol pénzt csinálni vagy buzerálni a szereplőket szegénységi bizonyitvány. a játékban benne van a megoldás, ha nem megy akkor nincs elég eszed hozzá -> menj csézni. -
Fortissimus
őstag
-
Myair
tag
hack-eles elott ments egyet(F5)

spoiler:
javitsd meg Mr. Gutsy-t vagy csak siman nyird ki Tabitha-t, o adja majd a kulcsot a ladahoz. a szobajahoz valo kulcs pedig a lepcso alatt van, ahol mesz fel hozzaköszi.siker

-
Fortissimus
őstag
ezeket a terminálokat hogy lehet meghack-elni? mindig failed, bármit választok benne, és ugye 3 próba után lezárja a gépet.. valaki el tudná mondani? köszi
ja és ehez a questhez: Crazy,Crazy,Crazy, feljutottam a hegyre ahol van 3 épület, az egyikbe van 3 láda, kulcs kell mindegyikhez, a másik épületben fel lehet menni egy szintet, ahoz az ajtóhoz is kulcs kell. emrre találom ezt a fost?

hack-eles elott ments egyet(F5)

spoiler:
javitsd meg Mr. Gutsy-t vagy csak siman nyird ki Tabitha-t, o adja majd a kulcsot a ladahoz. a szobajahoz valo kulcs pedig a lepcso alatt van, ahol mesz fel hozza -
Myair
tag
ezeket a terminálokat hogy lehet meghack-elni? mindig failed, bármit választok benne, és ugye 3 próba után lezárja a gépet.. valaki el tudná mondani? köszi
ja és ehez a questhez: Crazy,Crazy,Crazy, feljutottam a hegyre ahol van 3 épület, az egyikbe van 3 láda, kulcs kell mindegyikhez, a másik épületben fel lehet menni egy szintet, ahoz az ajtóhoz is kulcs kell. emrre találom ezt a fost?

-
KisRod
tag
Jah, magazinokra meg könyvekre nemgondoltam eddig
ott a pont. Mondjuk visszamentem már pár nap múlva és ugyanúgy "pirosak voltak" a kizsebelendők, na mind1, megpróbálom amit mondtál, köszi! -
Xblades
tag
Szeretem ezt a félig angol félig magyar mondatokat, aztán bogoza ki az ember mitt szeretne.
De néha én is ilyen vagyok
Na gondolom neked egy leírás kéne, itt egy de vigyáz mert SPOILER-es és angol:
-
Xblades
tag
Gondolom a Brotherhood of Steel- esekre gondolsz.
De igen ha lebuksz újra próbálkozhatsz, max ha sokszor előfordul várjál néhány napot.
Amúgy növeld a Sneak szintedet, van rá könyv, ruha is és ha sötétben csinálod mégkisebb eséllyel vesznek észre. -
Xblades
tag
Ott lesz egy dobozban annál az ajtó mellet ami be volt zárva., ha kifelé jössz tőlük jobbra.
-
bLaCkDoGoNe
veterán
-
frame>24
addikt
aha-ja, ez gyakorlatilag egy mod, amit úgy kell behekkelni a játékba, az eddig kiadott, "highly experimental release of FNVEdit" segítségével. Óbazmeg.
Ha meg tudni akarom, mit is csinálok, akkor a korábbi FO3Edit manualjához meg regisztráljak a ~ nexusra, hogy egyáltalán letölthessem.
Számomra az ilyen megoldások maximálisan átlépnek több határt is, egészségére mindenkinek, aki a ezekkel szarakodik...

ja és nem Téged akartalak megbántani, de lassan már ott tartunk, hogy a rajongó megírhatja a progit a cég helyett, ha türelmetlen...
-
Myair
tag
Srácok, valaki tudna írni vagy linkelni egy jó sniper/sneak buildet, amivel érdemes elkezdeni a game-et?
minden érdekel hogy induljak neki, köcce
gondolom sneake,lockpick,speech fontosak.. -
Csepe
aktív tag
Sziasztok!
Amikor a BOS bunkerben elveszik az összes felszerelésünket, azt hogyan lehet visszaszerezni?
A tüzérségi bombázást túléltem egy szál trikóban, most a 3 vault átkutatása következne, de így azért vicces lenne.
-
KisRod
tag
Kicsit talán SPOILER, de:
Amikor a Brothahood' osoknak felkell robbantani a bunkerét, és kikell lopkodni a keycard -okat az ottaniaktól, akkor ha nem sikerül (magyarán lebukok zsebelés közben) akkor lehet újra próbálkozni? mert ott elakadtam... -
S e t h
nagyúr
Köszönöm nektek a segítséget!
Egyébként revidiálom a korábbi hozzászólásomat, megvan a sniper csapat, egész máshol voltak a térképen, egyszer csak beléjük botlottam x óra játék után és adták a küldetést is ami elmaradt miattuk.
-
Fortissimus
őstag
nincs zarojel csak egy szokoz
pl: player.placeatme 00148c27 -
lumpen_stex
aktív tag
mert régi (szar) motor van alatta ami nem igazán akar a windows-al kompatibilis lenni igy saját billenytűzetkezelő része van, ami csak az anagol billenytűzetet is meri. ha nullát akarsz akkor az az ö betű.
-
Xblades
tag
Az ö billentyű a nulla a konzolnál.
-
S e t h
nagyúr
npc visszahozasa:
eloszor is kell az ember ID-je, ha szerencsed van itt megtalalod[link]
aztan:
player.placeatme [ID]amugy nekem is sokszor gond van a kiserokkel(boone, ede), olyankor inkabb leteszem oket kicsit messzebb ugyiscsak hatizsaknak hasznalom oket

vagy vedd el toluk a fegyvert
Bocsánat ha láma a kérdés, de nálam a 0 a konzol, így ha nullát írok be karakter id-nél, akkor azonnal ki is lép a konzolból, mit lehet ez ellen tenni?
A zárójel is így van ?Szóköz kell?Bocs, de még sosem csináltam.
Előre is köszönöm a választ! -
lumpen_stex
aktív tag

nekem meg nem volt szex, mondjuk meg vegasba se voltam, eloszor delnek mentem, de lehet megindulok arra a fenyeket mar ugyis latom

gyartott mar valaki valamit? mit erdemes butykolni egyaltalan? (workbech,campfire)
eddig meg nem foglalkoztam vele...gyártani? kb semmit max lőszert konvertálni és weapon repair kit-et csinálni. szerzel egy laser rcw-t meg egy 308-as sniper-t hangtompitóval és kb ennyi kell a játékhoz. ha nagyon op fegyvert akarsz akkor lánszóró, anabelle vagy minigun.
Egyébként van egy bug vagy glich. a silver rush-ban lehet őrködni az ajtónál, ahol van egy doboz amit a nigger nem tud kinyitni. Ha letelik a műszak akkor bemegy a boltba, akkor gyorsan ki lehet rámolni a dobozt, ami tele van vandegraf cuccokkal, amik a játék elején jól jönnek. köztük egy ruha, amit ha kiveszel nem lehet többé eldobni, elég gagyi és 25 a súlya..
illetve még egy, az rcw-e van egy recycling mod ami minden 4. lövést visszatölt de nem működik.
-
Visormail
addikt
Ok de azt most egyáltalán nem szeretném hogy az ncr megutáljon feleslegesen, főleg ha máshogy is el lehet intézni. Azt viszont nem gondoltam hogy ha a feladat nem tartalmazza akkor is lehet máshoz fordulni az ügyben.
-
PhilBrick
őstag
Azt azért leszögezném, hogy mindennek van több megoldása is! Nem kell feltétlenül ragaszkodni a törvényes úthoz. Főleg, mivel nincs feddhetetlen múltú frakció a játékban, nem tudsz a "jófiúkhoz" tartozni.
-
Visormail
addikt
Huhh kösz majd botorkálok akkor. Ha nem látom a beírásodat én is simán lelövetem a sniperrel mivel az a feladat

-
PhilBrick
őstag
SPOILER
A Crimson Caravan és a Van Graff összejátszik és monopolhelyzetre törekszik a saját piacán.
Tehát a Silver Rush-ból is meg kell szerezned a bizonyítékot vagy lerendezni őket, hogy Cass sztorija teljes legyen. -
Visormail
addikt
-
Fortissimus
őstag
Igen és most olvasom nemzetközi fórumon ,hogy másnál is jelentkezett.Szóval a csapat támogatása csak opcionális, nem érdemes kérni, mivel utána eltűnnek és elő sem kerülnek.
A három kinyírandó közül a golfütővel gyilkolós fiend vezérnél áll elő a probléma, viszont sajnos nem tudom miként lehet npc-t vissza varázsolni a játékba.
Ja még egy bug.
Két kísérőm van, hiába állítom be mindegyiknél ,hogy barátságosak legyenek, ennek ellenére agresszívek és támadnak mindenre ami mozog(ellenséges).npc visszahozasa:
eloszor is kell az ember ID-je, ha szerencsed van itt megtalalod[link]
aztan:
player.placeatme [ID]amugy nekem is sokszor gond van a kiserokkel(boone, ede), olyankor inkabb leteszem oket kicsit messzebb ugyiscsak hatizsaknak hasznalom oket

vagy vedd el toluk a fegyvert
-
PhilBrick
őstag
-
S e t h
nagyúr
Igen és most olvasom nemzetközi fórumon ,hogy másnál is jelentkezett.Szóval a csapat támogatása csak opcionális, nem érdemes kérni, mivel utána eltűnnek és elő sem kerülnek.
A három kinyírandó közül a golfütővel gyilkolós fiend vezérnél áll elő a probléma, viszont sajnos nem tudom miként lehet npc-t vissza varázsolni a játékba.
Ja még egy bug.
Két kísérőm van, hiába állítom be mindegyiknél ,hogy barátságosak legyenek, ennek ellenére agresszívek és támadnak mindenre ami mozog(ellenséges). -
keIdor
titán
Úgy néz ki ,hogy belefutottam egy csúnya bugba.
Az NCR-nek végzek éppen fejvadászkodást, három kemény tagot kell hidegre tennem, mert már sok ncr katonát kinyírtak.
Az egyiknél kérhetek támogatást is mesterlövészektől, akik elhelyezkednek a tetőkön és én leszek a csali, aztán amikor előjön a banda , akkor ők leszedik nekem.
Na én voltam olyan bátor, hogy a két állandó utazó társammal bementem a balhé közepébe, azaz kinyírtam a célpontot és nem kellett mesterlövész támogatás.
Visszamentem a bázisra, bezsebeltem a fejpénzt és utána még csináltam pár küldetést , aztán jött a döbbenet.Visszamentem ismét a bázisra, hogy csekkoljam van -e még küldetés(lenne), de az egész szakasznyi mesterlövész eltűnt, akik korábban támogattak volna, azaz vissza sem értek.
Van egy olyan érzésem ,hogy:
a, nem kellett volna felkérni őket segíteni,
b, ha felkérem őket, akkor hagyni kell hogy segítsenek.Sajnálom ,mert azóta sokat játszottam és nem akarom vissza tölteni az állást, de egy jó fegyver múlott most ezen.

Ez az a rész, amikor a Fiend-ek közül kell kinyírni 3 embert?
-
S e t h
nagyúr
Úgy néz ki ,hogy belefutottam egy csúnya bugba.
Az NCR-nek végzek éppen fejvadászkodást, három kemény tagot kell hidegre tennem, mert már sok ncr katonát kinyírtak.
Az egyiknél kérhetek támogatást is mesterlövészektől, akik elhelyezkednek a tetőkön és én leszek a csali, aztán amikor előjön a banda , akkor ők leszedik nekem.
Na én voltam olyan bátor, hogy a két állandó utazó társammal bementem a balhé közepébe, azaz kinyírtam a célpontot és nem kellett mesterlövész támogatás.
Visszamentem a bázisra, bezsebeltem a fejpénzt és utána még csináltam pár küldetést , aztán jött a döbbenet.Visszamentem ismét a bázisra, hogy csekkoljam van -e még küldetés(lenne), de az egész szakasznyi mesterlövész eltűnt, akik korábban támogattak volna, azaz vissza sem értek.
Van egy olyan érzésem ,hogy:
a, nem kellett volna felkérni őket segíteni,
b, ha felkérem őket, akkor hagyni kell hogy segítsenek.Sajnálom ,mert azóta sokat játszottam és nem akarom vissza tölteni az állást, de egy jó fegyver múlott most ezen.

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Gaming notebook topik
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Androidos tablet topic
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Filmvilág
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 128GB Pink -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5469, 90% AKKSI
- AKCIÓ!! HP Zbook Studio G8 i7-11850H 32GB 512GB Nvidia Quadro RTX A4000 8GB Garis!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X240 - i5-4GEN I 8GB I 180SSD I 12,5" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Lenovo IdeaPad Gaming 3 RTX 3050 / i5-12450H / 16GB RAM 512 SSD
- Dell Latitude 9420 i5-1145G7 14" FHD+ 16GB 512GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




szóval odamentem, csóka (Knight) nem akart jönni, elnézést meg nem tudtam kérni, pedig én mondtam, hogy sorry sorry. 
). Végig lehet nézni pl. az ottani quest 
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)










