Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kódos

    aktív tag

    válasz alces #8219 üzenetére

    Persze csak a skyrim pl alapból rohadt bugos volt volt hogy softlock a játék egy küldinél és nem tudom tovább menni a story-val,lám mikor legközelebb játszottam 1 év talán már volt unoffical patch és több 10000 hibát javítottak a felhasználok majd modolással lehetett berakni.Majd pár éve jött a skyrim legendary edition amibe gyakorlatilag 0 bug van alapbol+ebben már a steam is letölti és automatán telepiti ezeket a patcheket.Na már most szerintem erre a F4-ben semmi szükség ahogy elnézem.kevés buggal találkoztam ami inkább vicces mint idegesítő.Game breaking bug még nem is volt és szerintem nem is lesz.Ez meglepő mivel ahogy te is írtad ezek jellemzőek a bethesda által kiadott gamekre.De akkor ha a 76 komoly bug/hálozati gondokkal küzd ezeket mért nem orvosolja senki?Nem hiszem el hogy nincsen valami patch,hotfix a nexusmods-on fent rá.Már sok mindent lehetne javítani ha már a bethesdát nem érdekli....Viszont ezt mondom ha csak coop lett volna a 76-ba nem lenne fele ennyi hiba se hálózati téren,ha meg lenne modokkal azt is lehetne sokkal gyorsabban,hatékonyan orvosolni mint egy olyan játékot amibe nem igen lehet szerintem belenyulni mivel folyamatosan kommunikal oda-vissza a session szervereivel.Mivel most nem volt szó új fallout-rol még a közeljövőben se,csak abban reménykedek hogy a skyrim végre coop-ban játszható lesz,és nem lesz elsietve jól átgondolt lesz mert nagy csalodás lenne.

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Új hozzászólás Aktív témák