Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #74018560

    törölt tag

    Ebben a Vault 81-ben tényleg nincs mit csinálni? :DDD A boltosnak legalább volt egy használható fegyvere: dupla sebzést adó combat rifle. Ahogy nézem ez a legjobb legendary prefix ha nem tévedek :F Vettem még ilyen FatMant meg van egy talált combat shotgunom, majdnem 400-as sebzéssel :Y Eddig se volt nagy kihívás a játék, de 2 lövés bármelyik szupermutáns mellkasába és fekszenek :DDD Még a nagy őrjár robotot is simán bedarálum úgy, hogy elállok és a végén kell max 1 stimpak. :F
    Szinte mindenhol jártam már, csak délen nem. Alig találkoztam olyan ellenféllel, aki full PA-ban lett volna (raidereket leszámítva) szóval azért remélem lesz még vmi erősebb ellenfél... Mirelurk Queen-t úgy el lehet páholni, hogy a plasma rifle-t újra se kell tölteni :F

    Perkek közt most Nerd Rage-re gyúrok, lassan lvl50 vagyok, helyettesítené az egyik ruhadarabom, amit a játék elején találtam és azóta is megvan: alacsony HP-nál bullettime-ot ad :DDD Nagyon "kényelmessé" teszi a játékot, bőven van idő stimpaket használni, vagy éppen rambózni :) A Perk ugyanezt tudja, de még védelmet is ad.... szóval ez lesz a következő lépés ahhoz, hogy le tudjam cserélni a ruhatáram.... aztán talán BigGuns :DDD ;]

    Találtam 1 AK-t, de nincs hozzá lőszerem :F :F
    Diamond Cityiben láttam egy eladó Gauss Gunt nem vettem meg, azóta se láttam sehol :F :O

    Ja, amúgy megvolt Piper, nem volt annyira nagy kaland, meg igazából nem is kell vele semmit csinálni, csak elvinni pár küldetésre és majdnem h automatikusan belénk szeret. :U Mostmár viszont végre újra egyedül :R

    Napi kép: :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák