Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandee0817

    tag

    helloszia mindenki. a facebook csodálatos üzenetküldésével vannak komolyabb gondjaim. mégpedig olyan, hogy telefonon kapom az értesítéseket hogy új üzenet, stb... viszont pc-n böngészőben nem látok addig új üzenetet, felugró kis chat ablakot, fent üzenet ikon felett kis piros számot amíg újra nem frissítem az adott oldalt. ez igaz a facebook.com-ra és a messenger.com-ra is. ergo ha nincs telefon közelben vagy nincs mobilnet akkor hiába írnak vakvilágba, csak akkor látnám ha folyamat püfölném a ctrl+r-t. a következőket teszteltem: adblock ki-be kapcsolása chrome alatt, még le is töröltem. ugyanez opera és firefoxxal is eljátszva. telefonon disa messaging volt, gondoltam hátha az zavarja meg az értesítéseket (ebbe lehetett integrálni facebookot, igen). letöröltem, messenger lite, majd rendes messenger. ugyanaz az eredmény. chrome reinstall is megvolt, szintén nem segített. egy valamire gondoltam még, hogy a routerben van valami olyan beállítás ami miatt ilyen történés lehet. AZONBAN, os x alatt, opera böngészőben is ugyanez a helyzet, mai nap délelőtt működött rendesen, délután egy olyan 2 órára teljesen megadta magát, utána jó volt. este 6-kor hazaértem és azóta se jó. no vírusírtó, nem fut semmi szar háttérben, nincs 28 bővítmény, win10 oprendszer. pro guruk tanácsát várom és előre is megköszönöm. szeretném megoldani met elég defektes érzés hogy egyedül nekem szar és hiába ülök gép előtt senkivel nem tudok beszélni normálisan.
    UI.: még az unoffisöl messenger for desktop-ot is letöltöttem, ott is teljesen ugyanez a helyzet.

Új hozzászólás Aktív témák