Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horroristic

    friss újonc

    Sziasztok
    A következő ügyben kérnék tanácsot és előre is köszönöm a segítségeteket.

    Van egy oldalam, a Játékok a polcról, ami abszolút egy nonprofit, hobbi jellegű specifikus témákkal foglalkozó oldal....van egy blogom, facebook oldal, youtube csatorna ugyanilyen néven stb.
    Idáig az volt a szokásos workflow, hogy a blog.hu-s blogomra megirtam egy cikket vagy youtubera megcsináltam egy videót és ezeket a linkeket bejegyzésként kiraktam a facebook oldalra is. Majd ezt megosztottam a magán (az oldalamon adminisztrátori jogkörrel bíró) profilommal a különböző tematikus csoportokba, ahol ismert tag vagyok. Idáig ez remekül ment is és bár a facebook sokszor random letekerte az elérési adatokat, azért általában heti szinten kb 10000 ember idővonalán látható volt valamelyik produktumom. Csütörtök óta viszont ez az egész kb kettétört, amikor a PC-s facebook felületem átváltott az új (borzalmas) felületre....

    Azóta gyakorlatilag a harmada lett a bejegyzéseim elérése, noha én ugyanoda osztom meg azóta a dolgokat, mint előtte, illetve egy csomó funkció eltűnt, amit eddig mindig használtam. Ilyen volt például az is, amikor a magán profilommal megosztottam az oldalam hivatkozását, be lehetett pipálni, hogy a bejegyzés egy ilyen kis ketrecben jelenjen meg.... és akkor ott volt az oldalam neve tetszik gomb stb.... ilyen most nincs, gyakorlatilag ha megosztok valamit most csak annyi látszik, hogy én megosztottam egy hivatkozást de az oldalam ugye nem látszik csak maga a hivatkozás - szerintem emiatt eshetett vissza az elérés, plusz ugye csak úgy lájkolni se tudja az egyszerű olvasó onnan az oldalam.

    - Gondoltam hogy akkor oldalként belépek ugyanazokba a csoportokba és akkor majd úgy osztom meg - idáig lehetett ilyet most nem lehet

    - Gondoltam megosztogatom majd mobilról akkor majd jó lesz, de nem....ugyanolyan és ugyanannyira nem jut el annyi emberhez (ráadásul ha pcn osztom meg nem is látszik utána az oldalon, hogy egyáltalán van a cikknek megosztása....csak akkor ha mobilon osztottam)

    - Gondoltam ha sokan lájkolják a bejegyzést felkúszik az elérés - idáig így volt, viszont most olyan mintha semmit sem befolyásolna

    Mit tudok tenni? Nyilván nem csak az elérés, hanem a mindenfajta interakció is visszaesett....hirdetést meg nem fogok venni, hiszen egyrészt nonprofit a dolog, másrészt én a tematikus (gyűjtői) csoportok közönségének csinálom a dolgot nem random hirdetésekkel elérhető embereknek.
    Tudtok tanácsolni valamit vagy szokjam meg és húzzam le a rolót
    Köszi szépen
    Tóth Balázs

Új hozzászólás Aktív témák