Hirdetés

Aktív témák

  • kiviszem

    tag

    Externetes volt TV-netesek figyelem!!!!!!!!
    Apám,ekkora paraszt egy céget.Évközben megváltoztatták értesités nélkül a jelszavam.Telefonon érdeklődtem,ugyan már miért nem megy a net.Semmi bocs,vagy valami,megadták az új jelszavat.No de van jobb:Most több mint négy hete kiderült,(hosszú történet)valami kapcsolódási gond van állandóan szakad a net,számitógépről fel sem tudtam menni.Nos a szereld magad továbbfejlesztett változata,a javitsd magad volt.Megtaláltam a hibát,mint volt tvnetest úgy kötöttek rá az Externet Ultraweb szerverére hogy az kezdettől nem fogadta a belépést,10 percenként szakadt a vonal.A tvnetes felhasználónév nem alkalmas az Ultraweb szerverre belépéshez.Ezt nem tudták?Kaptam másik felhasználónevet,most megy minden.Az hogy elnézést,vagy jóváirjuk,bocs a mi hibánk,semmi.Kezdettől szivattak és még a levelemre sem válaszolnak.No ez az Externet. A T-Com csapatának itt is nyilvánosan köszönetet mondok a hiba megkereséséhez nyújtott önzetlen,példa értékű segitségükért.ha nem segitenek,soha nem tudom kideriteni ,hogy a szolgáltatóm rossz felhasználónévvel az annak nem megfelelő szerverre kötött.?????

Aktív témák