Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    2023ban 60hz panelt megjelentetni konkretan szanalom.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz ddekany #15 üzenetére

    gamereknek szerintem legyen eleg az az extrem proli design, ami majdnem minden gamer termeket jellemez, fuggetlenul attol, hogy az most egy monitor vagy egy eger. en ertem, hogy meg akarjak tartani gamernek a 144et, csak legyen mar olyan metszet, hogy A halmaz [szeretnek 144 hz kijelzot] es B halmaz [felnott ferfi vagyok es nem anyam veszi a monitoromat fortniteozni]
    mert a problema az ez, hogy van 500 kulonbozo 144es panel, csak abbol 487 elbol kiesik, mert elmultam mar 9 eves. komoly ferfi ilyen szart nem vesz, ne nezzen mar ugy ki a monitorom mintha egy transformer megkurt volna egy urhajot...nekem ez egy munkaeszkoz. a macbookok is munkaeszkoz, megis 120hz es nem ugy nez ki, mint ami csak arra jo hogy en legyek a legmenobb a 7C osztalyban. ugy nez ki mint egy rendes laptop. ezt asztali monitornal is meg lehetne oldani szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz ddekany #17 üzenetére

    "Illetve nekem furcsa, hogy a felnőtt gamer réteg ilyen vékony szelet, hogy alig célozzák meg."
    ebben szerintem semmi fura nincs, mert valoban biztos, hogy joval vekonyabb. illetve azt gondolom (gondolom- a sajat peldambol es a kornyezetembol meritve), hogy amikor mar van csalad/gyerek, sajat ingatlan stb azaz mar nagyon csunyan mondva "felnott elet es felnott problemak" akkor megno a hangsuly a kenyelnem. igy volt velem is, most is szoktam jatszani neha csak ameddig fiatalabban (<20) tweakelgettem a gepet hogy jobban fusson az akarmi, addig most (30) van egy konzolom ha jatszani akarok, az asztalim meg egy mac. mert az asztalim arra kell, hogy legyen egy megbizhato gepem ha dolgozok/tanulok/stb, jatszani meg ott a ps ha kell aztan helo. szoval szerintem tenyleg vekony ez a reteg amirol beszelsz. (persze ez EGYALTALAN NEM legitimalja azt a vizualis kornyezetszennyezest amit a gamer szo reprezental. egyaltalan nem.)
    szamomra ez volt mindig is a legnagyobb kerdes ezekben a termekekben, hogy akinek penzve van ra az csak nem ennyire igenytelen/izlesficamos , akinek meg szanjak (9eves pistike) annak meg mindegy, ugysincs ra penze. szoval egyszeruen csak nem ertem, hogy ki a piaca egy samsung g7-nek mondjuk.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák