Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skL86

    tag

    válasz huskydog17 #36150 üzenetére

    Nos, mint említettem az eneba garanciája teljesen működik, 100%-os arányban visszatérítettek mindent. Arra, hogy a steam "eltávolítja egy szép napon", nos semmilyen esélyt nem látok. Egyébként szürke boltoknak nem nevezném, ahogy észrevettem ezek a kulcsok korábbi leárazásokból visszamaradt keyek, és erre pont jó nekem, hogy a játékokat azon az áron tudom megszerezni, amin mondjuk évekkel ezelőtt volt csúnyán leárazva, vagy akár ingyenes volt. Az új játékok ha megnézed nincsenek is túl jó árban még itt sem, de új játékokat én egyébként sem veszek, vagy legalábbis nagyon ritkán, ha meg azt vesszük, hogy van 1000+ megvásárolt játékom, hát nem fáj a fejem amiatt, hogy most egy eneba key vásárlással visszajut-e a pénz a kiadóhoz vagy nem. Mindenesetre szerintem pont annyira jut vissza, mint mondjuk az Epic ingyenes játékaival, az én közvetlen vásárlásommal semennyire az biztos, de felteszem anno annak a keynek a piacra juttatásával vszeg igen. Szóval szerintem kissé túlgondolod a helyzetet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák