Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    Jön a S.W.I.N.E., most jött ki a Blood új változata is... úgy látom folyamatos az utóbbi években a régebbi játékok újrakiadása/remakelése stb. Nem a 3-5 évesekre gondolok, hanem a régebbiekre. Amiknél értelme is lehet a dolognak.
    Kiadótól függően több játéknál is lehetőség volt ingyen megkapni az újat, ha Steamen rendelkeztél az eredeti valamilyen változatával. Beírtam, ha tudtam erről. De azt már nem tudom, időkorlát nélküli-e, utánanéz aki akar. Ezért múlt időben írtam.
    Van 2 kakukktojás is, mert még a PC-s idők előttről jöttek :) habár az ELITEnek jóval később lett PC-s változata (és folytatásai) is.
    Illetve vannak olyanok is, amik tartalmazzák a régi változatot is!
    A teljesség igénye nélkül:

    Baldur's Gate 1-2 Enhanced Edition
    Battlezone 98 Redux
    Borderlands Game of the Year Enhanced - régi változat megléte esetén ingyenes lehetőség volt megkapni.
    Broken Sword 2 - the Smoking Mirror: Remastered
    Choplifter HD - ez egy "kakukktojás", a régi Atari, C64 stb. játék új változata.
    Dark Souls Remastered
    Day of the Tentacle Remastered
    Diablo
    Elite: Dangerous - ez egy "kakukktojás", a régi Atari, C64 stb. játék új változata.
    Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour
    Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
    Forsaken Remastered
    Full Throttle Remastered
    Grim Fandango Remastered
    HELLGATE: London - a HELLGATE: London Tokyo kieget hozzácsapták amit régen nem tartalmazott a dobozos, a multit viszont kivették belőle.
    Heroes® of Might & Magic® III - HD Edition
    Homeworld Remastered Collection
    Icewind Dale Enhanced Edition
    Monkey Island™ 2 Special Edition: LeChuck’s Revenge™
    Neverwinter Nights Enhanced Edition
    Outcast 1.1
    Planescape: Torment Enhanced Edition
    Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered - régi változat megléte esetén ingyenes lehetőség volt megkapni.
    The Secret of Monkey Island: Special Edition
    Shadow Complex Remastered
    Shadow Warrior Classic Redux
    StarCraft: Remastered
    System Shock: Enhanced Edition
    Titan Quest Anniversary Edition - régi változat megléte esetén ingyenes lehetőség volt megkapni.
    Turok 1-2
    Warcraft 1-2
    Warcraft III: Reforged (jön!)
    The Whispered World Special Edition - régi változat megléte esetén ingyenes lehetőség volt megkapni.

    Kevesebb idő telt el az eredeti és az új kiadás között (10 évnél kevesebb):
    Bioshock 1-2 - régi változat megléte esetén ingyenes lehetőség volt megkapni.
    Darksiders Warmastered Edition - régi változat megléte esetén ingyenes lehetőség volt megkapni.
    Darksiders II Deathinitive Edition - régi változat megléte esetén ingyenes lehetőség volt megkapni.
    The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - régi változat megléte esetén ingyenes lehetőség volt megkapni.
    Mark of the Ninja Remastered
    Sniper Elite V2 Remastered
    Trine Enchanted Edition - régi változat megléte esetén ingyenes lehetőség volt megkapni.

    Most így ennyi jutott eszembe, tudtok még? Lehet pontosítani is, köszi!
    Hátha meglát valaki egykori nagy kedvencet, amit újra elővenne.

    Jöhetnek vélemények is!

    HELLGATE: London: van benne olyan tartalom (HELLGATE: London Tokyo) ami nem volt benne a régi dobozos változatban. Ugyan közölték hogy multi nélkül hozzák vissza a játékot, de mégis emiatt volt felháborodás, emellett amiatt, hogy nincsenek patchelve a régi bugok. Nagyon úgy néz ki, hogy ez így magára is van hagyva. Igen hamar abbahagytam, annak ellenére, hogy hangulatos... egy ideig. Az eredeti megjelenése után a Borderlandsnak sikerült, ami ennek a játéknak nem: az FPS és az ARPG elemek házasítása. De mindenképpen úttörő volt és a nosztalgia miatt sikeresebb is lehetett volna, ha az új kiadó patcheli, stb.

    Heroes® of Might & Magic® III - HD Edition - Sikerült olyat kiadni ami kevesebb az eredeti játéknál. Pl. nincs benne random map generátor. Továbbá hiányoznak a kiegek - sokan inkább a Heroes of Might and Magic® 3: Completet ajánlják, a GOGtól, mert fut modern rendszereken és benne vannak a kiegek. Olcsóbb is a HD-nál.

    Titan Quest Anniversary Edition: megjelenésekor (2016) ingyen adták azoknak, akiknek legalább az alapjáték a Steam fiókjukon volt. Emellett volt sok patch, visszaállították a Coopot is.
    2017-ben kijött a Titan Quest: Ragnarök DLC, a napokban pedig a Titan Quest: Atlantis DLC is, ami kapott egy új játékmódot is.
    Régen szerettem a TQ-t (csak szólóban toltam), majd nagy akcióban beszerzem a DLC-it, és végigviszem majd a sztorit. Annyit érdemes még tudni, hogy a játék eredeti fejlesztőcsapata régen fellett oszlatva, már az Anniversaryhoz sem volt közük. Tetszik, hogy az új kiadónak nem csak az újrakiadás volt a célja, hanem megalapoztak a későbbi tartalmaknak is! A játékmentések áthozhatóak a régi változatból!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák