Hirdetés

Aktív témák

  • fpeter07

    veterán

    Az esti konditermi edzés közben elkezdett esni az eső és időközben kisütött a nap is. Elmentem szivárványra vadászni:

    Este megbeszéltem Ilnurral, hogy másnap reggel találkozunk 5 órakor, és felmászunk a közeli hegyre napfelkeltét nézni. Az a 20 perc késés hiányzott, és szokás szerint nem én késtem:

    Délután meg ráértem, ezért nyomtam egy kemény kört. Jó volt, csak a nyerget képtelen vagyok vízszintesbe helyezni. Amelyik hülye kitalálta ezt a rendszert... [link]

    Reggel kapásból félórás késéssel ébredtem. Na nem mintha nagyon számított volna a jelenlétem a vízkémiás műszeres analízisnél. ICP-MS gép használata azért jó volt. Kromatográfiát csináltunk már pannonon, ehhez a géphez még nem volt szerencsém. Nekem fontos volt, ugyanis ez az egyik szakirány, amin tovább szeretnék majd menni. Lement az utolsó szokványos angol óra is, a kövi két órán mi fogjuk magunkat előadni. Kell egy prezentációt készíteni. Sport és szeretet témakörök közöl az utóbbit választottam. Ebből többet lehet tanulni, és lányok számára érdekesebb is.

    A hétvégét otthon fogom tölteni. Készülök versenyre, és finomhangolnom kell még a kerékpárt.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák