Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • multimelon

    tag

    Hello mindenkinek!

    Kicsit kezdek kész lenni már a nyomtatótól. Epson sx215 4 ugy patron, eredeti driver, eredeti fw

    Történet érdekességként:
    -minden ment frankón de a fekete elkezdett csíkozni, fúvókaell fekete hibás többi jó, tisztítás után nem változott még nyomtam egy tisztítást nem ok.
    -Ezután fekete elfogyott cseréltem utángyártottra, csíkozás fennáll +magenta is csíkoz másik kettő ok, tisztítás erre kifogyottnak jelzi a cian -t , csere cian
    -Frankón felismeri mind a 4 et, fúvókaell minta fekete és magenta nincs rajta de cian és sárga tökéletes nyomat, most meg a magentat jelzi kifogyottnak. Most magentát kellene cserélnem.

    Azt nem értem, hogy a patronok miatt szívat-e vagy tényleg ilyen hamar kifogynak, mindegyik félig volt a kálvária elején és pár tisztítás ennyire megeszi a tintát.

    Jelenleg 4 ugy patron van egy tele cian, tele fekete, sárga az kifogyóban, magentát meg cserélnem kellene.
    Ha kicserélném a sárgát és magentát akkor 4 tele lesz benne de ugyanúgy csíkozni fog főleg a fekete mert szerintem beszáradtak időközben.

    És a kérdésem, hogy lehetne kitisztítani ha nem akarom szétszedni (csak végső esetben nyúlnék komolyabban bele)
    Azt tanácsolták,
    1 hogy vegyem ki a patront és próbáljak egy csepp ecetet önteni a patron alatti nyílásba feloldani a beszáradást
    2 vagy a fej alatti szövetpárnára rakjak egy csepp ecetet és feloldja

    Az ecet kárt tehet? Vagy nyári szélvédőmosóval próbáljam. Nem akarnám szétszedni, meg nem akarok fejtisztítást végezni nagyon sokszor mert akkor megint elfogy a tinta.

    köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák