Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NTX

    tag

    válasz Peak #14047 üzenetére

    Nekem csak hobbi a házimozi, hifi, nem vagyok szakmabeli, a technikai hátteret alapjaiban ismerem, de mélységében nem.
    Amint viszont biztosan ki merek jelenteni, mivel hasonló kategóriás rendszerem volt, Dune Base - Popcorn c200, Arcam - HK, LG 47 - Samsung 46, htpc ati 6450 - 6550 van különbség.
    Nálam a lejátszásnál az xbmc, előtte Dune esetében az automatat frekvencia váltás mindig be van kapcsolva, tehát a filmeket általában 24p-vel, néhány koncert BD-t 60 hzvel játszok le. Nem is nagyon próbáltam az eredeti forrástól eltérő frekvencián lejátszani. Amennyire emlékszem, sima számítógép monitorként mikor váltogattam a HZeket, fix, mozgások nélküli képernyőn, nálam nem volt élességbeni, látható minőségbeni különbség, bár nem is nagyon figyeltem, de szerintem feltűnt volna. Így már értem mire gondolsz, ez nekem is furcsa, de nem ismerem az LGt, ezért nem tudok rá mit mondani. Nálam nem kellett PC üzemmódra váltani, csak a teljes pásztázást kapcsoltam be, a 16:9 helyett, így helyes képarányt, képméretet jelenített meg. Tényleg csak az marad, hogy valahol kipróbálod egy másik megjelenítőn.

Új hozzászólás Aktív témák