Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gregorius

    őstag

    válasz b.bone #9 üzenetére

    viszont vitathatatlan ,hogy sokkal könnyebb megtalálni egyes dolgokat mint pl dc-n
    Bizony bizony. Nem is tudom miért erőltetik még mindig a DC-t :((( Ráadásul a 0.42-vel beindult a Kademlia hálózat is, ami decentralizált és első tapasztalataim szerint meglepően jó a keresési hatékonysága. :C

    A mem.igényről csak annyit: ezt viszonylag jól lehet fine-tuningolni a hatékonyság ellenében (max. sources per file, max connections, queue size...) ld. help.

    A legjobb szerverek (szerintem):
    Razorback2 (ed2k://|server|195.245.244.243|4661|/) - amikor lehet, ezen lógok
    S.E.D.G. (ed2k://|server|38.119.96.15|4661|/)
    de nem sok jelentősége van, hogy hova csatlakozol fel, legfeljebb csak annyi, hogy milyen gyorsan szolgálják ki a kereséseidet.

    a kismilio berakott letöltés közül csak 3-4 fut iszonyat lassan,holott rolam 3-4 en is 3-5kb/s el töltenek?
    A letöltési sebességet több körülmény konstellációja befolyásolja. Sztem olvasd végig a helpet, ott elég jól le van írva. Ha sok-forrásos a letöltés, akkor sebességi rekordokat lehet dönteni, egy forrás általában csak pár kb/s sebességgel tölt.

    a sok szines csik jelentését még most se tudom felfogni
    de probálom

    Szintén help.

    jó release-eket itt találsz: www.sharereactor.com
    Sajna a sharereactor három hete nincs, valami nagy gebasz van, mert még DNS-ből is kivették és az üzemeltetőnek nyoma veszett (pontosabban még a társ-adminok sem tudnak róla semmit)

    lekellett formázni ,hogy normálisan szakítson az Xp
    Nekem külön partícióm van (többé kevésbé) teljes egészében az emule-nek és az onnan származó fájloknak. Így meg sem érzem a lassulást.

Új hozzászólás Aktív témák