Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    Sziasztok!

    Nekem sajnos közben a május 4-5. is kiesett (az április 27-28. eleve nem volt jó).

    Törlöm magam a listáról, de hogy meglegyen, miket hoztam volna, azt ide beírom (láttam, hogy egyes dolgokra lett volna érdeklődő meghallgató, aki felírta ezek közül valamelyiket a "mi az, ami érdekelne" rovatba)

    "Fejes: amit biztosan tudok hozni: AKG K545, Veho Z8, JVC HA-S500, vintage Beyerdynamic DT770, lehet szó a vintage DT880-DT990-ről is (igazából kapacitásom nincs autó hiányában túl sok fejest hozni, de van még Philips N6330, Sennheiser HD530, Fostex T20 és T40 planárok)

    DAC: AudioGD NFB-11.32 + SMSL X-USB, E-MU 0404 USB, Creative Soundblaster E5, kínai Leaf Audio CMD-19 DAC

    DAP: Cowon D2 (még a régi, nem Plenue)"

    Mivel itt arról van szó, hogy én személy szerint nem tudok elmenni és ott lenni, az megoldható azért, hogy ezek közül egy-két dolgot megbeszélés alapján kölcsönadok valakinek (pl. a szervezőt ismerem) és úgy mégis van lehetőség a meghallgatásukra a találkozón.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák