Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • addikt

    válasz Huma #47 üzenetére

    Sajnos ilyen kunsztokat nem tud. De hát nem is 10+ezer forint.:)

    Ami az előnye és én azért válaszottam, mert viszonylag olcsó, könnyű, ütés és vízálló, szóval ideális túrázni.
    De ilyen gyertyát, meg fókuszt sajnos nem tud. Teteje, alja lecsavarható, úgy megy bele az elem. Azon kívül meg csak egy gumis bekapcsoló gomb van rajta.

    A fényerő az elég relatív. Nekem tökéletesen elég volt, de fogalmam sincs, hogy tudnám egzaktul elmagyarázni, mire számíthatsz.:)

    ''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

  • jookomak

    őstag

    válasz Huma #47 üzenetére

    Megosztanám a tapasztalataimat elemlámpa ügyben.
    Nemrég vettem még egy mag-lite-ot. sajnos munkaeszköznek is kell használjam, és úgy vagyok vele, hogy az sok pénzt megér, hogy egy eszköz ne gátoljon a folyamatos munkavégzésben, így esett a választás a 2 góliátos led-esre. brutális. a fénye, a tartóssága. lenyomtam pár órát vele, és a benne levő elem még bírja, szóval lövésem nincs, mennyi a max ideje. drága dolog, de egyszre kell megvenni lehet egész életedbe, és ez nem marketing szöveg :)
    nyugodt szívvel tudom még ajánlani a 2 ceruzás simát, nem ledest is, ilyenem is van, mag-lite weboldalán 6300 huf, nagyon jó ár érte. veszel belőle 10 kínai műanyag lámpát ebből az árból, de ha azt akarod, hogy akkor tudj világítani, amikor szeretnél, akkor sztem mag-lite.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák