Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz bta1 #405 üzenetére

    Szintén zenész, most olvaslak.

    Költöztem, munkahelyváltás, most ismét váltok, húh... !! Közben kettőt fordult a világ, OTL lehet csúszik, közben 4db 6C33C-B itt virít, vakarózok, mi legyen.

    Mert módosultak az igényeim is közben :U

    1. Kell vmi kis sztereó a számítógéphez. Ülök, monitor mellett két szolídabb hangfal, hozzájuk vmi épkézláb motyó.

    2. Eléggé beletemetkeztem legutolsó itteni hsz-em óta egy nagy szobai háromutasba, mivel nyáron úgy döntöttem, szanálom és baltával szétvágom a 20 éve épített mdf nagy háromutasokat. Megmenekült 4 Somogyi 30-as mély (még az első szériás AH3030-asok), két Somogyi közép (SK 150-25) és két kitudjamilyen selyem dóm (mágnesen DMT-107SW). Lehet valami vékony állóba összerakom oldalfalba épített mélyekkel hugomnak, bár az is lehet, hogy felajánlom vkinek, mérje ki őket Thiele-Small-ra és vigye el.. nem tudom még. Kamaszkori projekt volt ..

    3. Nnna, de most benéztem ide, épp olvasgatok, ráfutottam egy bejegyzésre valahogy (ne kérdezd) :D guglin keresztül DDL fórumtárstól és láttam, elég "csöves" :) Gondoltam, benézek akkor ide, van-e valami esemény, történés itt. Hát igen, nincs tolakodás a szóért a topic-ban :D Mindenki a D osztályokat élvezi, én meg épp azon filózok, kerítenem kellene egy elektronika magántanárt, hogy agyontanuljam az erősítő építést. Alap dolgokat főleg, Mosfet-ben is érdekelt vagyok (bocs, mea culpa). :)

    Szóval nem tudom, mi lesz a nagy csövekkel és lesz-e ÓTÉELL. :F Lehet PC-hez megépítem végül, vagy apámnak (villamosmérnök) ajándékba egyszer valamikorra, nem tudom. Van köztünk 220km, ritkán látom, tuti értékelné, rengeteget épített régen.

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák