Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #834 üzenetére

    Hol jártál az elmúlt napokban? :D
    Atmospheric Weather, Qarl's Texture Pack 3, Natural Enviroment (kiváve víz és idő, mert akad az AW-vel), élménynek meg Oscuro's Oblivion Overhaul.
    Aztán egy rakás küldetés, város, falu letölthető Filefrontról.
    Én a Quest for the elements-ben vagyok most küldiben (ez tetszik), de ott van a Bartholm erőd-mod egy komplett Arénával (annak még scak a környékén jártam), és válogathatsz kedvedre. Ahogy néztem, a falu, város, erőd, stb. modok nem akadnak a rendszerrel, inkább a küldetéseknél fordul elő. Goblin háborút is találtam a végeken, de lehet, hogy az az alapjátékban van, végül is nem számít. :)
    Nekem élmény, hogy ezekkel játszom, főleg most, hogy a szívató konfliktokat (egyelőre) sikerült kiiktatnom, amelyeknél meg jelez még konflikust az OMM, azok rendben mennek.
    Mindjárt teszek föl panorámaképet Forstcrag Spire tornyából. Kész 3D Oblivion térkép. Sajna az objektumok megjelenítésének távolsága alapon van, és QTP sincs fönn, mert ezekig még nem jutottam el reinst után, de azért mutatós.
    Megvannak az ajánlásaim az Arkánumok egyetemére, szóval most a mellékszálakat akarom elvarrni, aztán megy fel QTP és OOO is újra.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák