Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz dobolan #822 üzenetére

    Feltetelepítettem újra az egészet, magyarítás nélkül nézve a konfliktusokat. Az a szép, hogy a hiv. modok közül is akad a Ko9 és a Frostcrag Spire. Olyanokra is jelez akadályt, amelyek működnek, gondolom, ezek rendesen felülírják egymást.
    Még mindig nincs meg az az 5. kristály, de a varázslóbotot most már előre elloptam, így végül egy oda-vissza ugrálást sikerült megtakarítanom észak és dél között. Az kissé bosszandó, hogy folyton ilyen küldetéseket ad: menj délre, aztán északra, aztán vissza délre, és egy ugyanazon küldetésen belül, nehogy többet lehessen egyszerre megcsinálni. A könyvtolvajhoz meg mindig reggel érek a fővárosba, amikor valami küldetés a környékre szólít. :W Éjjel kéne, ugye, megfigyelni...
    Viszont lehet, hogy tényleg nem működött a QTP3? Most nincs fönt, és nem nagyon látom a különbséget, viszont nem is lassul a textúrázás miatt a forgolódásoknál. LEhet, hogy jobban oda kéne figyelnem a tectúrákra. :F
    Fagyások megint jöttek elő, de sztem valami extra nem tetszhet a max minőségre kényszerített VGA-nak. Fagyott a bravili mágus álmában a minotauruszoknál, a fagyot tótol most távolabb, de akár benn egy házban is. Érdekes probléma, régebben ugyanilyen beállításoknál, modokkal együtt, nem volt baja.
    Ha valaki telepített QTP-t 1.18-as Mod Manager-rel, megköszönném, ha leírná, melyik beillesztést használta az Archive Invalidation-hoz (én az Alteringet).

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák