Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz don pardon #801 üzenetére

    Fikázom, ha pont a lényeget hagyta ki.
    Másrészt az old conflict detector lefutott, és szinte mindennel összeakad az OOO, egyébiránt a hatását látni lehett (női őr, daedra a vadonban, no meg egy lilán világító kutyafej belső, amely vígan repkedett a láthatatlan kutya nyomában). Csak akkor én nem fejlődök, ahogy kéne?
    Most éppen Knightfall könyv nincs a könyvárusnál a fővárosban, amelynek segítségével megtalálhatnám az x nevű lovag megkövült könnyeit. Helyette az amindale-i mészárosról kapok infót (1000 aranyamba kerül :W egy hibás könyv), viszont ezt meg nem láttam akadni. Ez persze másik mod, de ezzel nem írt conflict-ot. kipróbálom OOO nélkül, és ha megy, akkor OOO is, de a kukába.
    Az eladott varázsbotot visszaloptam, spóroltam 200 aranyat. :D Fölszaladtam az emeletre a kulcsért, ahogy a kereskedő mondta, így nem látták, hogy ellopom, aztán lementem vele a pincébe a botért, és még meg is köszönték, hogy kereskedtem velük. ;]
    Próbaképpen megvettem Frostcrag Spire tekercseit, de nem változott a küldetése. :F Lehet, hogy azért, mert az utolsóra nem volt pénzem?

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák