Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz Törzsúr #311 üzenetére

    Tipp: hagyd a mainquest.et a végére, egyrészt mert ott iszonyat erős dolgokat lehet szerezni magasabb szinten, meg úgy realisztikusabb is a "daedra fenyegetés" ha clannfear és scamp "had" helyett storm atronachok és xivilai ok jönnek....
    Télleg zavaró tud lenni hogy mindenütt Obli kapuk nyílnak. Szal sztem ha már elkezded a main questet akkor csak arra koncentrálj és vidd végig "hamar", és utána megint nyugis lesz gombát szedni az erdőben. De ha véletlen már elkezdted és kicsit lasabban akarod csinálni a dolgot akkor két tippem van ha zavar a sok oblikapu: 1. ha nem zavarja a játékéményedet akkro használj konzolt és csökkentsd a megjenelhető Olbikapuk számát és valószníűségét pályakockánként. (ezt utólag is megteheted, ha pl végigvitted a MainQ-et de kevés a sigiled, akkor nyitsz még magadnak egypárat:D) 2. csinálj magadnak 100% chameleon-os szerkót, ezzel és kis fortify acrobatics+speed el, 10-20 másodperc becsukni egy Oblikaput...:DDD Persze ezt azért nem ajánlom mert egyrészt: cheat (bár "legális" cheat), másrészt meg magas szinten 30+ elképesztően értékes dolgokat szoktak nagy valószínűséggel dobni a páncélos-daedrák. Pl én a special magic gyűrűim és amuletjeim talán 80%át onnan szereztem....

    Üdv: SystemRoot

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák