Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Törzsúr #12849 üzenetére

    Szerintem alapvetően a VGA gyenge hozzá. Én először egy Athlon64 3800+ procival Geforce 7800 GT kártyával játszottam az Obliviont 1 giga ram-mal, és erősen szagatott 1680x1050-ben.
    A VGA számára a játék a max terhelést a Golden Coast területén adja, Anviltól északra; ott szaggat a legjobban (pl amikor a Gray Prince küldetésekor az erőd külterületén rádtámad egy jó adag csonti). Ellenben a provesszor a max terhelést Imperial City-ben kapja napnyugta környékén, amikor az NPC-k elindulnak kocsmázni meg haza (ez a Radiant AI miatt van, amit a proci számol).
    Később még sok konfigon játszottam az Oblit, és az első olyan konfig, amivel a vanilla (moddolatlan) játék max beállításokkal 1680x1050-ben teljesen szaggatás mentesen elfutott, az egy Athlon X2 4800+ , Geforce 8800 GTS 512, 2 giga A-Data 500-as DDR ram volt. A max moddoláshoz meg kb. a mostani konfigom ereje kell... :)
    A látótávolságot tudod csökkenteni először, ha nagyon szaggat, az eszi meg leginkább a VGA-t , illetve az árnyékok.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák