Hirdetés

Aktív témák

• <cafat>

senior tag

válasz jolti05 #4683 üzenetére

persze h vágom ;] (de ez nem csak akkor van ha átveszed gray fox heléyt, hanem ha elértél egy bizonyos szintet, vagy eljutottál vmeddig mikor vámpírnak kell lenned.... ;] )

én is először meg akartam szüntetni, de rájöttem h ezzel együtt lehet élni, és nem is olyan rosszul ;) aztán idővel megtanultam kihasználni és élvezni a vámpirizmus előnyeit... :))
    pl: vapirism 25: + 25 súly, meg +5 pont néhány képességenk, + pár bónusz képesség, vampirism 50: +50 súly, +10 pont néhány képességenk, sundamage 1, + még pár bónusz képesség, vampirism 75: +75 súly, +15 néhány képességenk, sundamage 4, 100asig még nem sikerült eljutnom mert már 50 nél szívtam vért, de gondolom logikai alapon követi a többit...)

elég nagy hátrány az ha fáj a napsütés, de nem kell eljutni odáig, én pl mindig csak akkor aludtam ha muszály volt (level up), sohasem várakoztam (t) és ezzel megúsztam h ne fejlődjön tovább a vámpirizmusom az alapnál
    level upnál úgy oldottam meg h aludtam x órát éjfélig, (imperial cityben a fa viskómban) és mikor keltem kiírta h fejlődött a vámpirizmus és már fáj a nap, de volt nekem egy saját házibejáratú csövesem akit mindig nyugodtan megcsapolhattam míg aludt ott a fal mellett... ;] és már nem is fájt a nap...

csak arra figyelj ''vadászatkor'' h ne lássanak meg!!!

+szüntetni nem fogod tudni egyhamar... elég durva dolgokat kell összegyűjtened, pl 5 emty grand soul gem, + sok apró összetevőből 10,15-öt

ha beszélsz imperial cityben a mágus részen egy palival (nemtom mi a neve, de meg fogod találni) ő majd segít és elkezdődik a vampire cure küldi, elküld asszem skingradba, és ott beszélsz egy vámpírral az meg elküld a susnyás közepébe egy vénasszonyhoz és ő majd elmondja .osan miket kell összegyűjtened

de mire megtalálsz mindent hozzászoksz, rájössz h ez okosan jól használható... és már nem is akarod visszacsinálni... :)

Aktív témák