Hirdetés

Aktív témák

  • RoLand9696

    csendes tag

    Nos, igazából nem is tudom, hogy miért írok én ide.A problémáimat van kikkel megbeszéljem mikor vannak..szabad időm sincsen sok.Na mindegy.Igazából lehet csak jó le is írni amit gondolok és elmondok másoknak is, csak erre lusta vagyok fent tartani egy blogot, domainnel..blogspotos meg nem kell.
    Meg ha nem is olvassa senki akkor is jó leírni, azt hiszem.
    Hol is kezdjem, talán bemutatkozok..max saját magamnak de megteszem.
    Roland-nak hívnak, romániában élek.Most fejeztem be az iskolát, magyarországra fogok menni érettségizni.Informatikát tanultam, nagyban rendszergazda szeretnék lenni a jövőben.A cisco-val ismerkedek lassacskán, bár még csak a CCENT van meg, de úgy érzem, hogy elősször inkább az érettségi legyen meg..kint.Foglalkozom még weboldalak szerkesztésével,írásával.Van pár saját domainem is csak sajnos elég lassan készülnek el a weboldalak hozzájuk.
    Ezek mellett még szoktam sporttal foglalkozni.Mármint nem szoktam sportolni..vagyis hát minimálisat.Leginkább fogadni szoktam rájuk.Mikor elkezdtem saját analizálásokkal fogadni elég jól ment.Utána valahogy romlott az átlag..ezért elkezdtem tippeket vásárolni másoktól.Azok nagyrészt vesztes tippek voltak ezért ott is hagytam őket.Facebook-on ezután rábukkantam fixált, azaz bunda meccsekre.Gondoltam veszek, megnézem, hogy nem-e kapu.50 euróba került a tipp, ami be is jött..5-ös szorzóval.Ez nagyon jól jött mivel találtam más embereket is akiktól tudok még bundatippeket venni, amik sajnos kapum voltak így a pénz elúszott.Ezután valahogy össze szedtem annyi pénzt, hogy tudjak venni még egy tippet, ami be is jött, viszont most az utolsó tipp megint nem jött mivel a bíró nem volt teljesen benne a bundába, ez volt tegnap.A legjobb bunda meccsek péntek,szombat,vasárnap vannak, ezt már tudom.Igazából úgy érzem, hogy kezd beszippantani ez a világ.Mikor látom, hogy ilyen módszerrel mások igen kemény pénzeket keresnek valahogy elmegy a kedvem tőle, hogy később dolgozzak akármit is.Most ott tartok, hogy vannak jó forrásaim csak pénz és idő kell.Na, majd hétvégén meglátjuk mi lesz belőle.
    Szóval ott tartottam, hogy nagyban érettségire tanulok, emellett még cisco és persze az angolt is tanulom.Tudok én angolul..csak sajnos a tudásom kimerül 3-4 témánál, nem tudok mindenről beszélni.Max kiszállni tudok a beszélgetésből olyan témánál ami nem megy.
    Most valahogy ennyi.

Aktív témák