Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    Sziasztok!
    Van egy régi Logitech G5 egerem, amit szeretek és teljesen jól működik. Sajnos a gyártó szoftveréről ezt nem tudom elmondani. Eddig W7 rendszert használtam és mindent jól be tudtam állítani rajta, még az elején volt valami gondom vele, de azt akkor sikerült megoldani és évekig volt béke és nyugalom. De pár napja W10-re váltottam, azóta gond van. Az egérre 5 különböző DPI értéket lehet beállítani, amit én be is állítok és játéktól, programtól függően választom ki hogy melyik a legideálisabb számomra. A 2. legkisebb értéken szoktam használni böngészés közben, ez 550-es érték. Amikor bejön a windows az egér visszajelzője szerint ez a profil van betöltve, viszont a kurzor veszett gyorsan mozog, kb 3 cm mozgatással végig lehet húzni a kijelzőn. Ez így is marad egész addig, amíg meg nem bököm a DPI választó gombot bármelyik irányba, attól helyrejön és jó minden, amíg újra nem indítom a gépet. Mi a francot lehet ezzel csinálni, van valami búg a setpoint-ban? Vagy valami rejtett beállítási lehetőség, amit eddig nem fedeztem fel? A Logitech oldalán az egeremhez az utolsó setpoint amit ír, a 6.69.126, ezt kipróbáltam és az azt megelőző 6.69.123-at is, de mindkettővel ez van. Tudnátok segíteni?

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák