Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manya777

    tag

    Amúgy a fenti történet, főgomb mikrokapcsoló csere után nálam viszont megjelent egy eléggé zavaró probléma, amit azóta sem sikerült orvosolnom. Miután megvolt a kapcsoló csere és összeraktam az egeret, ahogy volt gyárilag helyére raktam a kábelt is, szépen minden visszapattant a helyére, csavarok visszamentek, a jobboldali fő gomb egyszerűen nem kattintott mintha lelenne ragadva. Szétszedtem újra, majd igazgattam rajta, és ugyan az. Többszöri nekifutásra sikerült úgy összecsavarozni az egér alját a tetejével hogy végre működött a jobb klikk is. Ehhez a rögzítő csavarokat is lazítanom kellett. Csakhogy azóta is rendszeresen előjön ez a probléma, használat közben (game) egyszer csak mikor kicsit erőteljesebben nyomom le a jobb klikket úgy marad... fps játékoknál eléggé szar mikor jobb klikkel behozom a célzást, aztán úgy marad... ilyenkor el kell kezdenem az egeret oldalról összenyomni, préselni kicsit, elkezd enyhén nyikorogni, aztán valahogy helyrebillen, és újra használható rendesen a jobb gomb. De bármit csinálok, hiába szedem szét, és rakom össze újra akkor is megmarad ez a hiba, hogy néha leragad. Pedig ezt csak egyféleképpen lehet összerakni, és minden a helyére kattan, a csavarok is szépen visszamennek a helyükre, valami miatt néha mégis úgy marad mintha beszorulna, és nem bírok rájönni hogyan szüntessem meg ezt a jelenséget... :U Esetleg van valakinek ötlete?

    i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

Új hozzászólás Aktív témák