Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    Most egy csúnya oldalról letöltöttem a játék update 5 ös verzióját, aztán ráraktam a Smoke patchot,kb 13 giga.Most sem túl jó de legalább offline tudok egy Bundesligát nyomni a Paderbornnal profin manuális irányítás mellett!A bíró így is csal, ahogy a játék is scriptelt,de profin nem csak akkorát mint felette.A profit avval kompenzálom hogy gyengébb csapattal nyomom és manuálon.Az onlinet végleg elengedtem,nem kell a 100 as Ronaldo Neymar Messi mbappe contra futóverseny,meg a hülye edzők akik lvl 99 meg 120% familitary mellet nem tudnak hatni a játékosokra hogy két passzt egymás után tudjanak adni.Persze az Aramburu az lvl 61 és kb 68% familitary mellet is isteneket csinál a játékosokból.Vicc az egész,! Azért arra valaki válaszoljon már hogy lőtt már olyan gólt ami nem a hosszabbításban volt,nem kontrából,nem trackback után esett,vagy nem szabadrúgásból és szöglet után ilyen elépattanás után.Egyszerűen a távoli lövéseket mind védik a kapusok,vagy kapufa.Az ellenfél tuti legalább 8 embere van a 16 oson belül és.kb semmi esély hogy.távoli lövés bemenjen,max akkor ha sokkal erősebb a kerete a támadó csapatnak, akkor jön a szerencse faktor,de mindig szigorúan a jobb játékos felé pattan a labda, kivéve persze a gépet.

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák