Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cambi

    tag

    válasz Zoolee1976 #6 üzenetére

    Minden teljesen manuál? :R Akkor minden elismerésem, én általában meg szoktam próbálni minden évben úgy játszani, de hamar feladom. :) Igaz, mivel online szinte lehetetlen olyan ellenfelet találni (PC-n), ezért aztán nem is erőltetem a dolgot. FIFA-ban PS4-en tudtam úgy játszani egy Magyar Válogatottal is, na az nagy élmény volt, úgy még a FIFA is egy komolyabb játéknak tűnik jóval.

    Myclubban sajnos 1-2 hét alatt már túl komoly csapatot lehet összehozni. Nekem is kicsit elegem lett belőle egy ideje, (bár 1vs1-ben alapból nem volt túl sok meccsem. :D ), ezért elhatároztam, hogy a magyar csapatomat megtartom, és eladok mindenki mást, kivéve a legendákat. Így ment Messitől kezdve Neuerig mindenki...

    Kitűztem magam elé azt a célt, hogy létrehozok egy "A" kezdő csapatot csak legendás játékosokból. Coint is volt, hogy költöttem rá nem tagadom. Még így is túl későn gondoltam ezt ki, mert már valószínűleg nem lesz teljes a csapat. Hiába kaptam most két hét alatt kettőt is a legend challengenek köszönhetően, beadott egy Salast meg egy Zamoranot "feleslegesen" , mivel 451-ben Adriano az OP csatárom. :)

    Most így állok:

    Gulácsi - Zanetti (LB), Kádár, Maldini, Cafu - R. Carlos (DM), Petit (CM), Maradona (AM), McManaman (LM, Ljungberg (RM) - Adriano

    Igazából sokkal gyengébb ez a team, mint ami volt, de egyszerűen velük jobban élvezem a játékot, gyerekkorom nagy sztárjai voltak, kivéve Maradonát. :)

    A két szélsőm és még Petit se black ball, de cseppet sem érdekel.

Új hozzászólás Aktív témák