Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz ROBREGGAE #684 üzenetére

    Teljesen,igaz.A bírótól,az idióta csaló ai tol már agyfaszt lehet kapni.Tudnának normálisan.megirt ai csinálni,de az offlineből csak egyszer jön lóvé.Bezzeg tudnak olyan ai írni, hogy a kezdőket a.legend ai segíti,amikor meg már jobban megy elkezd random szoptatni a gép,meg az új coinos játékosok éppen mindig jó formában vannak, meg aki drága.300000 gp ért megy egy egy fekete scout az aukción.Szerinted hogy marad a parasztnak annyi hogy ennyit felrakjon?Coinert hosszabbít játékos szerződéseket és így megmarad a gp, persze lehet hogy összejött neki az idők folyamán de ez a 10-20 százalék.Persze kell a.mbappe meg a.kroos meg.a roni stb mert különben esélyed sincs egy meccsen,ki van ez találva persze,de ez így nekem kurvára nem tetszik és nem vagyok egyedül vele!Szeretem a játékot, és tényleg fizetnék havi díjat is érte csak vegyék ki a faszságokat, csináljanak egy normális net kódot.és ne laggoljunk egész meccsen, akkor keressen 1 perccel tovább stb.A Coin,script, bíró és a laggolás.teljesen elbassza a játékot, és ezek mindig a licencekkel jönnek!A kutyát sem érdekelné ha a többi rendben lenne.Ha visszaszámolok, mennyi időm ment el jó szórakozással és mennyi bosszankodással? Már sajna 2 éve inkább csak basz az ideg a játék miatt,de hát néha még annyira király!De már régóta csak néha,nagyon néha király...

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák