Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    Nos, ahogy korábban írtam pl. most ment a játék rohadtul. Tegnap leültem játszani, először sikerült 0-0 után tizikkel a Barca ellen megszerezni a scoutot, majd két meccset nyerve összejött a 25 ezer GP, aztán hogy ennyire benne voltam Coop-ban is toltam, sikerült 2 fasza társat találnom és 4 meccset toltam velük, 3 győzelem 1 döntetlen és élvezet volt együtt tolni velük. Szóval most megint azt éreztem, hogy ad a gép és egész este nyomtam a PES-t. Ráadásul sikerült öt csillagos LB-vel összepárosítanom a legenda scoutot és megszereztem Robi Carlost. :D

    Bal bekk fekete labdásom meg pont hiányzott még. Így ez is letudva, bár filóztam, hogy várjak CB-re vagy AMF-re, hogy Gullitot vagy Maldiniékat behúzzam, de nagyon kellett egy fekete labdás balhátvéd. Igazából annyi vigasztal, hogy legalább a 38 éves Ibra megvan és Romagnoli, mint Milanosok.

    Nekem Liverpool játékosokból van a legtöbb, de nem érzem, hogy Van Dijk szar lenne. Illetve Alexander-Arnold és Keita is nagyon jó kis játékosok. Plusz Rashford is megvan nekem, de nála én is azt érzem, hogy befejezésekben szar, egyébként mikor A-s formában van egész használható.

Új hozzászólás Aktív témák