Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Marvel Rivals - Középpontban Loki

    gp Az ingyenes hero-shooter elsőként csak PC-re érkezik, de pontos dátumot még nem kaptunk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Z'Z" #362 üzenetére

    Igen, a játékos fejlesztés egy jó dolog.
    Kimaxolva nagyon erős emberkéket lehet faragni belőlük, nem kell alap statokhoz ragaszkodni.
    Az edzők is jók, elég hasznos az új poszt vagy a skill......-inkább látványos-
    Ha 3 van egy azonból, akkor be is lehet cserélni....-nekem még nem volt így -
    Valóban nem kell sok pénz, én eddig nem raktam bele, nem is akarok, mert 2 nagyon jó garnitúrám van. - holnap megmutatom-
    Scout segítségével is hozhatsz újakat, meg egyéb módon is hozzá lehet jutni emberekhez...aztán ha nem jók, mehetnek tapasztalatnak a biztos játékos számára.

    Jól elvagyok egyelőre a myclubban. Napi szinten játszom ha gép előtt vagyok. Folyamatosan megvannak az eventek és online meccsek...jó arányban elosztom őket, van kudarc, siker.....ilyen olyan élmény és meccs.
    De az összkép nekem több mint élvezhető.

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák