Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz myckey #305 üzenetére

    Egyik sem. Ewo web patchben nincs bundesliga. Szerintem az új patchez csak CYPES patch jött még ki, mint OF helyettesítő. Heatpatchben pedig csak option file van. Nagyon megörültem a PES 2020 BMPES-nek amikor kijött, mert all in one, csukák, grafikák, eredményjelzők, zenék, hátterek, szurkolói hangok, stadionok, reklámtáblák, mini arcok, arcok vannak benne, de annyira nem szálltam el tőle. A szurkolói hangok egyszerűen nem működtek. Be kellett rakni a Signal Iduna parkot és az Anfieldet külön, mert nem voltak benne a patchben, eddig ok. Viszont minden mappa neve portugál, eleve rossz a mappa struktúra, a grafikák egyben vannak, ligánként szelektálva, így jó nehéz volt az eredményjelzőket kijavítani, mivel az alap Zlac féle scoreboard server hibás (sok nagy kijelző, ami a képernyő alján jelenik meg a meccs elején, illetve gólnál, átlátszó). A hátterek a főmenükben is brazil ligából vannak, ami nem tetszett. Viszont a zene csomag, ami belekerült, kiszedem, vagy megkeresem, mert nagyon jó. Mindent összevetve, szerintem megvárom az Evo web patchet, és egyenként berakok minden modot ami nekem kell. Legalább tudni fogom, hogy mit hol keressek, ha változtatni akarok. Elvileg Evo web patchbe később bele fog minden kerülni, grafikák, csukák, eredményjelző stb. így csak azt kell majd updatelni. Egybéként ha valakinek bármilyen kérdése van modolással kapcsolatban, szívesen segítek!

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák