Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cambi

    tag

    Na végeztem az első 5 1vs1 meccsel, és sikerült 4 vag 5 coop meccset is tolni haverral.

    A játék szerintem eszméletlen. Ennyire még sosem különbözött két egymást követő rész a sorozatban... Minden passz, labdakezelés, lövés, szerelés, ütközés élményszámba megy. Az animációk fantasztikusak, a labdafizika meg nem tudom hogyan lehetne ennél is valósághűbb! Minden meccsen akadtak olyan jelenetek, amiket csak a TV-ben látott idáig az ember.

    Semmiféle scriptel nem találkoztam még, olyan az ember érzése, hogy teljesen random történnek bizonyos dolgok, mindent a fizika határoz meg, és sok esetben nem tudod mi is lesz az adott szituációból...

    Talán az a legjobb benne mégis, hogy a passzrendszer igencsak nehéz, aki csak kiugratni meg egyérintőzni szeretett idáig, az mehet fifázni. :D Néha még a legegyszerűbbnek tűnő passzt is el lehet rontani, na és a labdaátvételeknek nagyon nagy jelentősége van. Vagy átvered vele a védőt, vagy 3 méterre elpattan tőled és övé a labda.

    Elég sokan dícsérték a FIFA demoját, de ilyen játékmenetet és játékélményt biztos nem tud nyújtani, de még feleennyit se. Számomra ez eddig tökéletes, nincs OP kiugratás, se OP beadás, mindent a lehetőségek határoznak meg. Védekezézni is sokkal eredményesebben lehet úgy vettem észre. (5 meccsemen egy gólt kaptam, az is egy vicces öngól volt... :(( ) Persze jönnek majd keményebb csapatok és játékosok.

    Jah és ráadásul nem is lagolt még coopban se egyelőre. :)

Új hozzászólás Aktív témák