Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz VinoRosso #120 üzenetére

    Szerintem tiki-takához (aminek az ideje lejárt, a barca sem játssza eredeti formájában), először is nem buszparkoló taktika kell, hanem vagy 4-2-3-1, vagy 4-3-3. Előbbinél is, de utóbbinál különösen magas support range. Nálad azt látom, hogy passzolgatni akarsz, de elől minimum kétszeres túlerőben van az ellenfél (a labda mögött inkább 3x-os), a játékosaid 30 méterre állnak egymástól és nem mozognak. Eleve a taktikád alkalmatlan arra a játékra amit játszani akarsz. Egyébként az egy dolog, hogy lassan fordulnak, de labdával fürgébben mozognak kis területen. Persze van abban igazság, amit mondasz, de évek óta szajkózzák a fejlesztők, hogy a ping-pong passingot ki akarják iktatni a játékból, valószínűleg ezért is nehezebb periférián kívül passzolni, ami szerintem is túl pontatlan. Remélem, hogy majd még patchekkel javítanak rajta.

    A modokhoz: A file generator nem jó, a la liga, premier league patch fájlok között megtalálható a jó generátor. PL patchet próbáltam eddig csak, nagyon hülyén néztek ki az arcok, ezért a PES 21019 Dt36.cpk fájljával helyettesítettem a letöltött mappában lévőt, így a tavalyi arcok vannak a játékban.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák