Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cambi

    tag

    válasz VinoRosso #100 üzenetére

    Értem amit mondasz teljesem, de most olyan érzésem van, mintha két különböző játékkal játszanánk. Szerintem pont, hogy a 19-ben a kontrákon kívűl nem sok esély volt a góllövésre.

    Tegnap meg pont volt az a 2-1-es meccsem, amikor az ellenfél vezetést szerzett egy kósza kiugratásból, Lukakuja úgy kirobbant a két középső védőm közül, hogy két méteren hármat vert rájuk, teljesen tehetetlen voltam.

    Utána az egész meccsen volt 60%-os labdabirtoklásom, viszont kontrázni nem tudtam, mert teljesen be volt állva a gyerek, a félpályát alig lépte át, akkor sem, ha épp labdát szerzett.

    Szóval felállt védelem ellen passzolgattam szinte 90 percen át, és a 88. percben a sok passz következtében Lingart kicsit üresen bemozgott RM posztból és úgy ki tudtam ugratni, hogy ziccerben találta magát. Pedig 10 emberrel védekezett tényleg. Utána lehet, hogy kijebb is jött rögtön, mert hamar újra a kapu előtt találtam magam, és a 92. percben bevágtam ismét, de hihetetlen élveztetes meccs volt.

    Én még mindig azt érzem, pedig nem vagyok egy nagy cselező egyáltalán, hogy itt sokkal eredményesebbek és gyorsabbak a cselek is, a lövőcselek is, a hirtelen irányváltások. Most azt érzem, ha épp egy Martialt irányítok, és rámront egy védő, nem biztos hogy hátra kell passzoljak, hanem meg tudom verni egy az egyben.

    Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a játékmenettel, hihehetlen realisztikus és taktikus.

Új hozzászólás Aktív témák