Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Stylerr #2 üzenetére

    Master ligát megveszem dlcben, oszt' jó napot. :K
    A lényeg, hogy ps5ön lehessen rátenni a rajongók által készített hivatalos adatbázist. Friss mezek, nevek...stb...

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz Stylerr #63 üzenetére

    Vannak hullámvölgyeim a PES-el kapcsolatban, igazad van egyébként. Én is tudom, hogy mondtam már sok mindent. A Fifa például egészen addig majdnem megetetett, amíg meg nem láttam az idei játékmenetét.

    Ami a PES-t illeti, az első trailer alapján például nagyon negatívan láttam a dolgokat. A legutóbbi bemutató után javult a helyzet (de még mindig nem győzött meg), és még mindig nem tudom pontosan mit várjak, de igyekszem pozitív maradni.

    Egyébként nem vagyok elfogult PES-es, én a számonra jobb focis játékkal fogok játszani. Tegnap mutattak hivatalos felvételeket a FIFA22-ről, és meggyőzött, hogy nem érdemes várnom.

    A PES kapcsán pont azért vagyok bizakodó, mert félkész. És ha ilyen állapotban is élvezet lesz játszani, akkor később csak jobb lehet. Nem láttam még belőle olyan játékmenetet mint tegnap a Fifáról, ezért nem tudok mit mondani sem, de az biztos, hogy a Fifában semmilyen előrelépést nem látok játékmenet tekintetében.

    Szóval tudom, hogy vannak olyan játékosok akik letették a voksukat egyik- vagy másik játék nellett és nem hajlandóak váltani, én nem ez a kategória vagyok, évről-évre figyelemmel követem mind a két játékot, és próbálok nem bedőlni a marketing gépezetnek, viszont véleményt csak arról tudok formálni, amit megmutatnak számunkra.

Új hozzászólás Aktív témák