Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skeleton01
    aktív tag

    Most fejeztem be az sbc-t...kotelezoeket letudtam mara is.

    Az 1/10 Icon pick SBCt azota is banom, Joe Cole JB Hero, sztm nem ert 3 csomag 88-91 foddert, meg 90 es special lapokat, plusz 12000 TM vasarlast.
    Igazabol most Evo sincs ra, bar mar tapoltam asszem.

    De legalabb tartja a card az arat, csak hat nem tudom eladni sajnos. md1, egyelore a legdragabb jatekosom, igy. :D

    En EVO zok most inkabb. Elkoltottem EVO ra, 100-200 000 Coint, ha jol remlik.

    Illetve most van pici pangas is. Nagyon nem mozgat hogy uj jatekost szerezzek, telitve a csapatom.

    Trippiert & Carvajalt figyeltem...a HEROES lapokat nem hiszem, mert -Nekem- eleg jol dobalja a game.

    De Te kivetted Ash Youngot, szoval sztm felesleges md2.

    Nekem meg itt M.Salgado Heroes, Molina Atletico EVO, Alberto Costa TOTS Brk.

    Akkor marad minden, Trippier, Carvajal, Guti, és Zamorano sem "adja". Quaresma lapjáért pedig sajnálok két 90-es csapatot is bedarálni.

    Egy ilyen EVO-t viszont alkottam, szegény ember Dembélé-je:

Új hozzászólás Aktív témák