Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey
    veterán

    A jelenlegi SBC kínálatból érdemes valakit kivenni, vagy inkább tartalékoljam a foddereket?
    + Vettem ma 60k-ért egy TOTS Javier Suárezt, pár meccsen próbáltam, nagy gólzsák, szerintem marad is, Lewa (EOEA) és Osimhen (TOTS HM) mellett legalább tudok variálni.

    Most fejeztem be az sbc-t...kotelezoeket letudtam mara is.

    Az 1/10 Icon pick SBCt azota is banom, Joe Cole JB Hero, sztm nem ert 3 csomag 88-91 foddert, meg 90 es special lapokat, plusz 12000 TM vasarlast.
    Igazabol most Evo sincs ra, bar mar tapoltam asszem.

    De legalabb tartja a card az arat, csak hat nem tudom eladni sajnos. md1, egyelore a legdragabb jatekosom, igy. :D

    En EVO zok most inkabb. Elkoltottem EVO ra, 100-200 000 Coint, ha jol remlik.

    Illetve most van pici pangas is. Nagyon nem mozgat hogy uj jatekost szerezzek, telitve a csapatom.

    Trippiert & Carvajalt figyeltem...a HEROES lapokat nem hiszem, mert -Nekem- eleg jol dobalja a game.

    De Te kivetted Ash Youngot, szoval sztm felesleges md2.

    Nekem meg itt M.Salgado Heroes, Molina Atletico EVO, Alberto Costa TOTS Brk.

Új hozzászólás Aktív témák