Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey
    veterán

    Vegre. egy -egy buko akadt Rivals, vagyis -leave-, mert kaptam olyat..pfff... es kiallitas is volt 2x..agyam eldobtam. Meg ugye le is fagyott ez a xar 1x, vezetes kozben... :o :D

    De utana !

    Hat megint kiallitottak tolem egy jatekost, ismet az elejen ! Zsinorban 4 meccsen kaptam kiallitast, PvP :C

    Viszont most utobb, gyoztem ! Vegig toltam 70+ percet kb. emberhatrany.
    Egyenlitettek, de aztan vertem neki kettot, igaz a vegere kaptam ismet. 3-2 ide.
    Park the bus + tiki teke tokom possession powa ! Bele is faradtam...

    Behuztam Rush gyozelmeket, Rivals gyozelmek, es agyfax raklap pirossal fagyassal, meg SB is gyoztem, Ulti meg Legend vagy mi a masik legerosebb. Egyet buktam itt is, Ultimate, de ezt is a legvegen forditotta a gep :(( :D

    Eleg is volt egyelore.

    Jott Florian Kainz is ,meg Ansu Fati is. Mara lesz meg SBC, kesobb.( hatha ismet megdob par prime hero lappal :DDD

    * Meg kell vedjem Kobelt ! Elozo meccsek alatt, borzaszto mit lepkezett...Ma pedig kivedte a szemuket is !

Új hozzászólás Aktív témák