Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey
    veterán

    Rivals szedem most a pontokat...

    Keso este, elcsesztem, is is...vezetek, aztan kiallitas tolem es meg a szabadot is bemakkolja kapufakrol :((
    de semmi para, emberhatranybol is lovok neki kettot...tartom labdat seholsemmi tole, a vegere ismet elbaszok ket golt es X lesz, neha csak lesek hogy miafaxvanmar .

    Tegnap a kapusom is ...Ugy pofan verte a levegot, hogy orom volt lesni. Kijovetel mint superman, aztan belebax egyet a levegobe a masik meg orul a fejenek.

    aztan a rovidre, amit fog elvileg, beverik neki a felso lec ala, raadasul valami elbaszott mozdulatot muvel a gyerek. ellentetes kezzel akarta vedeni a masik oldalt, de azt sem rendesen, csak epp emelte. kozvetlen kozelrol. ZSeni ! :o

    SB is volt bukta...Ultimate fokozat igaz. Meg 90+ csapatok. Neha azert melos meg feszes ez az Ultimate fokozat sb. Lehet azt kezdem, hogy a 70-80 csapatokat Ultimate, 85+ koruli Legend, 90+ pedig WC...

Új hozzászólás Aktív témák