Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey
    veterán

    Respect, ha Squad Battlesbe meg tudod verni ultimate szinten a gépet. :C Pont h idén sokkal nehezebb. Nekem pár hónapja még a World Class ellen is becsúszott egy vereség a TOTY alatt, amikor silver lapokkal kellett tolni. Akkor még a Pro játékosok is csináltak ilyen videót, h "lehetséges nyerni Ultimaten SB-be?" Azon a szinten minden lap minden statja 99-es, és 96-98%-ban passzol, labdát nem tudnám elvenni tőle kb., bár én csak world classen pötyögök SB-t ha van vmi értelmes, összefűzhető objekt evo lapokkal.

    Igazabol, " ezer" eve Fifazom & PES. :B ( regebben tobb EA Sports jatek is volt...Madden, WWE, NHL, NBA meg mas sport game is ) Tegnap Pes/efootball26 is gyoztem, pvp.

    Emlekszem, mikor X360 bejott, es megvettem ra dobozosan a legujabb Fifat, az egy hatalmas generaciovaltas/ugras volt, gameplay es audiovizualis tekintetben.

    Szoval erzekem meg XP az van ezekhez, competitive & pvp dolgokban is jaratos vagyok.

    DE,
    itt ez a kartyas rendszer, ez idegen volt kisse. Pes is ilyesmi, de mas azert.
    Ezt nagyon meg kelltt szoknom, meg gorcsolok ezektol az idoigenyes, kotelezoen szuksegszeru dolgoktol. Idegrendszeremet is probalom vedeni a jatekoktol.
    Paleo+webapp sokat segitett ! :R

    Meg a Season Pass jo lenne, de en erre a jatekra nem koltok. Igy is elvagyok vele, kit erdekel mar a nyari uborkaszezon .

    *
    Nem nyerek am minden meccset, fel kezzel meg bekotott szemmel . Akad sok anomalia, meg nem konstans. Neha WC meg alatta is kapok erdekes golokat, es muvelek meg erdekesebb dolgokat a csapattal

    Viszont, En a heti SB-t vegig szoktam porgetni.Fuggetlenul mastol.
    Nekem tetszik a jatek, meg a korites, es szeretek vele jatszani, Elmeny.
    Emlekszem a regi idokre, szoval egeszsegesen ertekelem a jo dolgokat.
    Maskor meg johet az altf4 ! :DDD

    Tegnap pont SB Ulti, majdnem sikerult 2 golos elonyrol elbukni...vegere bebambultam, de tizikkel hoztam ! Amugy tok jo meccseket toltam, ahogy irtam.
    Rivals meg Chall is. Volt aki 5-0 vezetesnel kilepett tolem...de az egyik ellen en hagytam el a jatekteret, szabalyosan. Bamba voltam es szarra kontrazott meg a vedelmem sehol nem volt.

    *
    Belepni es jatszani azert nem mindig szoktam, kartyazni sem a webapp. :N mostansag Manager is keves akad, pedig ott a lassabb, autentikusabb jatekot jobb kedvelem.
    FUT pedig nem mindig figyelem az objektivakat, meg a competitive meccseket sem. Ligak es eventek sem erdekelnek annyira.

    -- SB, Webapp SBC, par Objekt meg Evozas, amire egysegesen probalok figyelni.

    A gyozelmek sem erdekelnek mereven. A jatekelmeny, az igen.
    Persze nem jo ha "szarra" vernek. De ebbol kevesebb akad, mert sikerult felhozni a csapatomat is, kb. korrektul.

Új hozzászólás Aktív témák