Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey
    veterán

    amúgy rájöttetek már az élet játék értelmére?

    Tegnap egész jókat mentem ahogy írtam korábban Lewa kimondottan erősítés, de Cassilas is kellemes meglepetés. Mondjuk megint arra gondoltam, hogy csak azért élvezem mert nyertem egy kivétellel, úgy néz ki hétvégén kell játszanom akkor a jobban wl-eznek akik meg lexarják azok rivals. De amúgy a szórakozás faktor elég limitált volt inkább untam, minden középkezdés után tudtam mi jön, kb én is ugyanazokat csinálom.

    En magat a hangulatot, a kommentart a stadion legkoret, a mozgasokat a vizualitast, golokat...kedvelem. Az egesz atmoszferat.

    Ezert En SB vagy Manager is elvagyok, autentikus plane jobban tetszik, mint a fut gyorsitott mozgasa.

    Ez a kartyazas jopofa, bar a rendszer sztm kuka. Maguk a lapok, meg az evozas, a jatekosok is jok sztm.

    Igazabol, a rokabor dolog kevesbe tetszik.

Új hozzászólás Aktív témák