Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: áradás a Noctuánál
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen széket vegyek?
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
-
3700 - 3601
4447 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
myckey
veterán
Nyitottam egy TOTS, 91-es, Halkett nevu emberket...soha nem hallottam rola

Akad neki 10 ps, ebbol 3 gold.
Gondolom, hiaba jo kepessegu, mehet SBC daraloba, mer team chem sehova nem illik be

Nem sok jobb jatekost kaptam eddig.
SBC bol jott, ami ad egy 94es lapot...Dzeko meg be lett aldozva TOTW kotelezo miatt. -
|AP|
veterán
Iniesta miatt vettem meg az idei részt, de már hónapok óta nem játszok.
Most itt lenne a remek Iniesta lap, mégsem tudom magam rávenni, hogy újra belekezdjek.
Azt hiszem kigyógyultam
-
Aguinaga
őstag
Mi nemrég kettővel többen lettünk és tegnap már haza is jöttek, szóval egy ideig nem lesz FC. Pedig jövő hét PL tots, de most egy kicsit visszább veszünk.
Nagy gratula Kristóf, szép kis dupla walkout.. sok haj- és idegszálat kívánok!
Nekem csak egy lány van, de már most kiteszi a fiút sokszor, 3 évesen. -
Madn!ght
addikt
Köszi!
Egyelőre csak vegetálunk a 3 óránkénti etetés és velejárói mellett.
Néha próbálok egy kicsit kikapcsolni, 3 nap alatt sikerült megcsinálni ezt az olasz kupát is. Amúgy max. a hétvégi PL wl lenne lényeges a játékot érintően, utána nem izgat. Lehet keresnem kellene rá valakit.
Lehet inkább aludni kellene...
14 hónapos korukig éjszakánként 6-8 ébredés volt, felváltva a feleségemmel, néha együtt is. (Plusz még az alig idősebb nagylegény is sokszor àtrongyolt hozzánk az éjszaka közepén).
Kb mindent is az alvás rovására tudtam csinálni, rendszerint éjjel takarítottunk, vagy pl füvet reflektor mellett vetettem.
A legautentikusabb mondás, hogy ezt csak az tudja, aki benne van. De tényleg. Egy gyerek mellett kb semmit nem változott az életünk, jöttünk-mentünk, edzés, ps mindenre jutott idő. Miután megérkeztek a lányok, kb vegetálás, minden nap a túlélésre megy
most másfél évesek, így már kezd felcsillanni a fény az alagút végén, de kvára figyelni kell rájuk, mert amire nem tudnak felmászni, azt leborítják
Nagyon nagy áldás, egyben különleges dolog ikergyerekeket nevelni, de iszonyat melós (ha nincs segítség). Sok erőt, türelmet! (Utóbbira lesz a legnagyobb szükség.)
-
Kristof_94
Topikgazda
Wow gratula, jó egészséget a kiscsaládnak!

Nálunk is ikrek születtek a nagyfiú után.Semmi ilyesztgetés, de egy gyerek után még két kicsi, brutál. Anno nekünk azt mondták, hogy ha "csak" ketten lennének is 4x annyi energiát igényelnek, mint 1 gyerek. És még meg se közelítették...

Teljesen eltérő bioritmus, össze-vissza alvás, egymás keltése, a fiú akkor még alig múlt kettő, mikor jöttek a lányok.

Sok erőt! (A gépet csak takard le, mert nem fog mostanában kelleni...
)Köszi!
Egyelőre csak vegetálunk a 3 óránkénti etetés és velejárói mellett.
Néha próbálok egy kicsit kikapcsolni, 3 nap alatt sikerült megcsinálni ezt az olasz kupát is. Amúgy max. a hétvégi PL wl lenne lényeges a játékot érintően, utána nem izgat. Lehet keresnem kellene rá valakit.
Lehet inkább aludni kellene...
-
toxicjew
addikt

A Chelsea játékosok minimum megkérdőjelezhetők, főleg, hogy 1db Aston Villa játékos sincs, de hát eaids. Meglátjuk mennyire lesznek használhatók az evokhoz képest.
-
Madn!ght
addikt
Mi nemrég kettővel többen lettünk és tegnap már haza is jöttek, szóval egy ideig nem lesz FC. Pedig jövő hét PL tots, de most egy kicsit visszább veszünk.
Wow gratula, jó egészséget a kiscsaládnak!

Nálunk is ikrek születtek a nagyfiú után.Semmi ilyesztgetés, de egy gyerek után még két kicsi, brutál. Anno nekünk azt mondták, hogy ha "csak" ketten lennének is 4x annyi energiát igényelnek, mint 1 gyerek. És még meg se közelítették...

Teljesen eltérő bioritmus, össze-vissza alvás, egymás keltése, a fiú akkor még alig múlt kettő, mikor jöttek a lányok.

Sok erőt! (A gépet csak takard le, mert nem fog mostanában kelleni...
) -
toxicjew
addikt

Úgy tűnik, részben a silverekről fog szólni az új szezon.
-
Nandinagy
addikt
Alapjáraton a magas ratingnek idén semmi de semmi értelme nincs. Tele vagyok 89-90-91-92-93 lapokkal amik nem használhatóak foddernek jók csak éppen nincsen mibe rakni. A 83*14-be rakosgatok már 89-t, hogy ne kelljen bele 82-84 lap mert azok meg nincsenek.
Szerintem idén még egy értelmes sbc sem volt amibe kellett egy 90-91-es rating. -
gjoe
addikt
Gyűjtögető vagyok. Szeptember óta nyitott, vagy kirakott spec lap minden megvan.
Bronzoktol kezdve valami 6000 player van a klubban.
Én a kupákat szeretem mert bármilyen ligával vagy nemzettel, max rating playerrel jó csapatot tudok osszerakni.
A mostani csapatba meg akik vannak kirakhato játékosok azok nem férnek be. Akkor meg miért raknék bele egy valag lapot egy lapért. -
myckey
veterán
kiket tartasz meg a meta csapatba ? vagy masra epitesz stabil kezdot ?
-
gjoe
addikt
Ezt írtam valamelyik nap.
Nekem meg tele van a store 89plusszos fodderrel.
Már legalább egy hónapja nem raktam ki nagyobb sbct. Már nyitni sem tudok de kit rakják ki? Beadhatnanak már valami értelmes sbc playert. -
myckey
veterán
UT valami botrany a gameplay, meg a "vedekezes" nek csufolt akarmi
mikor a 150 cmes torpe szlalomozik meg szaladnak vegig a pszelen mint a valami rossz drogos eger
ment is altf4, elso utan - . - -
Nandinagy
addikt
Elraktam az összes upgradet a héten ha már játszani nincs kedvem legalább pörgetem az sbc-ket, volt pár korábbi szezon pack is. Az egész Seria A TOTS-ból egy Svilart kaptam
Egy nyüves Perron vagy Douvikas nem jött. Durván lerántották a packokat. -
raven84
senior tag
Meglett a 10W a wlen és egyetlen egy SerieA játékos nem volt a pickben. Ezt is sikerült elbaszni az EAnek minden más mellett.
-
myckey
veterán
Meg ebben az elb... játékban is egymást szeretitek
-
miro.
senior tag
-
Sandros112
tag
300k coin az kb semmi. Nekem nem hiányzik az 1M Henryért, meg a coinból vett store packokra kidobott coin sem. Most van több, mint 7M coinom úgy, hogy nagyobb nyitásom eladhatóban 1 db Hansen volt TOTY-kor és nem is trade-elek.
-
toxicjew
addikt
Amúgy már tesztelik, hogy jövőre le lehessen szedni részben vagy egészben az evot a játékosról és újra eladni. Lehet még idén bekerül teszt jelleggel.
-
miro.
senior tag
-
EA's hit
addikt
Nem erted,hogy akkor is ugyanennyit buknal..Mindegy,en megprobaltam.
Bar lehet,hogy hulyeseget irok,mert meg tobbet.
Arda Guler birthday kartyajat a haverom kinyitotta,azota mennyit ment le az erteke? 6-700k kb.
Ennek az volt pont az ertelme,hogy pl egy ilyen jatekos sokkal olcsobb volt,tobben megtudtak venni,felhuzhattad,hogy utana tudj vele jatszani.
Most ott van a tots kartyaja. Sokkal dragabb,kevesebben tehetik meg,hogy megveszik,de legalabb ugyanugy buko.Szandekosan nem akarod erteni, szoval hagyjuk
-
miro.
senior tag
Ennek a ceg oldalarol egy celja volt,hogy vedd meg, es evozd,igy megint leultetettek a jatekuk ele sok embert.
-
miro.
senior tag
Nem erted,hogy akkor is ugyanennyit buknal..Mindegy,en megprobaltam.
Bar lehet,hogy hulyeseget irok,mert meg tobbet.
Arda Guler birthday kartyajat a haverom kinyitotta,azota mennyit ment le az erteke? 6-700k kb.
Ennek az volt pont az ertelme,hogy pl egy ilyen jatekos sokkal olcsobb volt,tobben megtudtak venni,felhuzhattad,hogy utana tudj vele jatszani.
Most ott van a tots kartyaja. Sokkal dragabb,kevesebben tehetik meg,hogy megveszik,de legalabb ugyanugy buko. -
Nandinagy
addikt
Nem túltam túl a játékost mostanában, gondoltam a TOTS miatt kipróbálom a wl-t.
Úgy állok 4-2-be, hogy nyertem 4 tükörsima meccset meg kikaptam 2 olyan meccsen ahol az egyiken 6 db kapufát tudtam rúgni(4 a rendes játékidőben 2 a hosszabbításban) és az ellenfél egész meccsen védekezett, ha néha feltudta hozni azt elrúgta finesseben a világ végéről és a 94-es Buffonnak minden gól volt. Természetesen a finesse+ játékosaim minden finesse lövése 5 méterről gyenge volt és kapuig alig ment el.
A másik meccs ugyanez annyi különbséggel, hogy 3 kapufát rúgtam csak és a pali 3 gólt fejelt nekem 3 helyzetből
Ilyen gyök kettes fejesek mentek be Buffon kezei között.Intercept + ezeken a meccseken annyit ér mint halottnak a csók. Az összes labda elmegy a játékosok lába alatt/mellett aztán a következőn meg úgy ragad hozzájuk a labda mintha muszáj lenne.
Kb. ez a bajom ezzel az egész PS rendszerrel. Úgy manipulálják őket ahogy nem szégyellik. A stat tökmindegy már, egyik meccsen kicsit lentebb húzom a finesse+-t azt mindjárt nem fog gólt sem rúgni belőle a játékos. A low driven + meg 4 méterről is mellé megy.

Szerintem ennyiben itt is marad a játék aztán max a PL totsra ránézek milyen Arsenalos lapok érkeznek.
A kapushelyzet egyébként alapvetően egy hányadék a játékban. Kivétel nélkül minden wl meccsemen, bárki védett az ellenfélnél az jó volt. Ziccereket fogott, távoli lövéseket védett, normálisan jött ki 1v1-re. A sima meccseimen is fele annyi gólt rúgtam mint amennyi XG-t termeltem csak ott az ellenfél olyan gyenge volt, hogy esélye se volt gólt rúgni.
Ehhez képest nekem a kapusaim átlag 1 védéssel hozzák le a meccseket. Pedig van itt TT Buffon, Szétevozott Kepa,Kahn,Cech. -
EA's hit
addikt
-
miro.
senior tag
-
EA's hit
addikt
Nem szabad ilyeneken gondolkodni. Én amikor kijött a 86-os Henry és nem nyitottam ki a promo alatt, megvettem 1M-ért és azóta evozgatom. Ki sem került a kezdőből azóta.
Nem érdemes coint tartalékolni.
Mivel nyilvanvaloan reg kikerult volna mar a kezdombol azota, igencsek hianyozna az a ~300k coin, amennyiert meg tudtam volna venni.
-
myckey
veterán
Köszönöm! Igen, egypetéjű lányok, szóval a játékos neveknek lőttek.

Azért azt a pár csomagot majd megpróbálom elnyitni. Amúgy nem lesz hosszú életű ez a tots, nagyon hamar jön a VB.Jo egeszseget, Legjobbakat !
-
Sandros112
tag
Nem szabad ilyeneken gondolkodni. Én amikor kijött a 86-os Henry és nem nyitottam ki a promo alatt, megvettem 1M-ért és azóta evozgatom. Ki sem került a kezdőből azóta.
Nem érdemes coint tartalékolni.
-
homerhamm
veterán
-
Nandinagy
addikt
Volt 100k-ért FB evo amit bármilyen kártyára rárakhattál és FB lap lett belőle. IF Yildizt ha beleraktad volna akkor felhúzod PS-ekkel aztán mehetett volna minden létező evoba
-
homerhamm
veterán
Lehet egyedül vagyok ezzel, de nekem a Birthday promo nem tetszett. Akiket meg akartam szerezni arra nem volt coin, az összes pickből, upgradeből se ők jöttek, rendszerint csak ugyanazok a legalsó polcos duplicatek. Nem is foglalkoztam az evo bakery résszel, most érted, minek tegyek egy Serie B-s Szenegálira finesse+-t, vagy egy török ligás, holland védőre bruisert vagy akármit?
Alig jött értékelhető BD játékos SBC. Ugyanez a bajom a TOTS-al egyelőre: csak Locatellit leakelték (ő már ki is jött). Az elmúlt pár évben ez volt a 2 legjobb promo, szinte minden nap jött egy Mkhitaryan, Dybala vagy akár Wamangituka SBC.
Most meg majd fos upgrade és pick várható gondolom.Gratula, Kristóf!
Én a Birthday Szoboszlai nyitásommal olyan jól el voltam, hogy utána mást már nem is kívántam.
-
miro.
senior tag
-
EA's hit
addikt
Lehet egyedül vagyok ezzel, de nekem a Birthday promo nem tetszett. Akiket meg akartam szerezni arra nem volt coin, az összes pickből, upgradeből se ők jöttek, rendszerint csak ugyanazok a legalsó polcos duplicatek. Nem is foglalkoztam az evo bakery résszel, most érted, minek tegyek egy Serie B-s Szenegálira finesse+-t, vagy egy török ligás, holland védőre bruisert vagy akármit?
Alig jött értékelhető BD játékos SBC. Ugyanez a bajom a TOTS-al egyelőre: csak Locatellit leakelték (ő már ki is jött). Az elmúlt pár évben ez volt a 2 legjobb promo, szinte minden nap jött egy Mkhitaryan, Dybala vagy akár Wamangituka SBC.
Most meg majd fos upgrade és pick várható gondolom.Gratula, Kristóf!
Abszolut igaz, a birthdayt teljesen tonkretettek ezzel a ps rendszerrel. Yildizt akartam, de nyitni nem sikerult, venni meg minek vegyek, ha ps-ek nelkul hasznalhatatlan, a ps-ektol meg ubtrade lesz...
-
bubuska10
senior tag
Szétkúrták a balanceot az egész játékban a Playstyle heavy elgondolással.
A teljesség igénye nélkül a top TOTS lapok:
SON: Nincs Incisive passza se szürkén se aranyban
Messi: Nincs pinged passz ps
Modric: Nincs finesse ps
Di marco: Nincs védekező PS!!!
Lautaro: Nincs semmilyen futó PS.
Yildiz meg Paz a 2 korrekt lap akik hellyel közel megkaptak mindent ami kell.Az a baj, hogy az idei részben az, hogy az EVO Trossardomnak "csak" 93 a pace meg 92 a lövése de megvan minden fontos PS többet ér mint az ,hogy Messi vagy SON 96 pace meg 95 lövés. Az a 2-3 stat különbség simán eltörpül amellett ha nincs meg 1 vagy 2 nélkülözhetetlen Playstyle. Teljesen tönkretették vele a TOTS promot. Hallottam olyan ötletet, hogy a TOTS lapoknak is Birthday mintára kellett volna működniük és szerintem ez lett volna az egyetlen járható út, csak azzal meg az idei rész minden lapját kukázták volna amik a TOTS előtt jöttek mert egy MLS tots full 90+ stattal úgyis kenterbe verte volna a PS-ek miatt Mbappet,Yamalt,Vinit,Vitinhat vagy bárkit.
Az EVO-kat meg hagyjuk is. Nagyon élem, hogy full extra lapok lehetnek bárkiből de azzal, hogy 93-as Fabregasom van a legtöbb Playstyleokkal meg 93-as Myles Lewis-Skellym szintén ilyen statokkal nem ad motivációt arra, hogy én akarjak majd egy TOTS Rice-t akinek lehet 2-vel több lesz a DEF vagy 1-el több a passz csak mondjuk nélkülözhetetlen PS-ei meg nem lesznek meg és a 95-96 rating miatt nem evozható majd augusztus előtt.Lehet egyedül vagyok ezzel, de nekem a Birthday promo nem tetszett. Akiket meg akartam szerezni arra nem volt coin, az összes pickből, upgradeből se ők jöttek, rendszerint csak ugyanazok a legalsó polcos duplicatek. Nem is foglalkoztam az evo bakery résszel, most érted, minek tegyek egy Serie B-s Szenegálira finesse+-t, vagy egy török ligás, holland védőre bruisert vagy akármit?
Alig jött értékelhető BD játékos SBC. Ugyanez a bajom a TOTS-al egyelőre: csak Locatellit leakelték (ő már ki is jött). Az elmúlt pár évben ez volt a 2 legjobb promo, szinte minden nap jött egy Mkhitaryan, Dybala vagy akár Wamangituka SBC.
Most meg majd fos upgrade és pick várható gondolom.Gratula, Kristóf!
-
raven84
senior tag
Mi nemrég kettővel többen lettünk és tegnap már haza is jöttek, szóval egy ideig nem lesz FC. Pedig jövő hét PL tots, de most egy kicsit visszább veszünk.
Gratulálok! Erőt és egészséget mindenkinek!
-
Kristof_94
Topikgazda
Köszönöm! Igen, egypetéjű lányok, szóval a játékos neveknek lőttek.

Azért azt a pár csomagot majd megpróbálom elnyitni. Amúgy nem lesz hosszú életű ez a tots, nagyon hamar jön a VB. -
EA's hit
addikt
Mi nemrég kettővel többen lettünk és tegnap már haza is jöttek, szóval egy ideig nem lesz FC. Pedig jövő hét PL tots, de most egy kicsit visszább veszünk.
Gratulalok, jo egeszseget
Remelem azert legalabb az egyikuket egy Newcastle-jatekos utan nevezted el
-
gjoe
addikt
Mi nemrég kettővel többen lettünk és tegnap már haza is jöttek, szóval egy ideig nem lesz FC. Pedig jövő hét PL tots, de most egy kicsit visszább veszünk.
Ikrek?
Óriási gratula. Egy jó darabig felejtheted a játékot.
De ezek szerint alakul a hazai csapat.
Sok egészséget kívánok. -
gjoe
addikt
Szétkúrták a balanceot az egész játékban a Playstyle heavy elgondolással.
A teljesség igénye nélkül a top TOTS lapok:
SON: Nincs Incisive passza se szürkén se aranyban
Messi: Nincs pinged passz ps
Modric: Nincs finesse ps
Di marco: Nincs védekező PS!!!
Lautaro: Nincs semmilyen futó PS.
Yildiz meg Paz a 2 korrekt lap akik hellyel közel megkaptak mindent ami kell.Az a baj, hogy az idei részben az, hogy az EVO Trossardomnak "csak" 93 a pace meg 92 a lövése de megvan minden fontos PS többet ér mint az ,hogy Messi vagy SON 96 pace meg 95 lövés. Az a 2-3 stat különbség simán eltörpül amellett ha nincs meg 1 vagy 2 nélkülözhetetlen Playstyle. Teljesen tönkretették vele a TOTS promot. Hallottam olyan ötletet, hogy a TOTS lapoknak is Birthday mintára kellett volna működniük és szerintem ez lett volna az egyetlen járható út, csak azzal meg az idei rész minden lapját kukázták volna amik a TOTS előtt jöttek mert egy MLS tots full 90+ stattal úgyis kenterbe verte volna a PS-ek miatt Mbappet,Yamalt,Vinit,Vitinhat vagy bárkit.
Az EVO-kat meg hagyjuk is. Nagyon élem, hogy full extra lapok lehetnek bárkiből de azzal, hogy 93-as Fabregasom van a legtöbb Playstyleokkal meg 93-as Myles Lewis-Skellym szintén ilyen statokkal nem ad motivációt arra, hogy én akarjak majd egy TOTS Rice-t akinek lehet 2-vel több lesz a DEF vagy 1-el több a passz csak mondjuk nélkülözhetetlen PS-ei meg nem lesznek meg és a 95-96 rating miatt nem evozható majd augusztus előtt.Hát sajnos ez így van.
Dimarcot pont néztem mert jó lapjai voltak tavaly.
Mikor meglattam hogy nincs def playstyle, el is vetettem a gondolatot hogy megvegyem. -
toxicjew
addikt
Mi nemrég kettővel többen lettünk és tegnap már haza is jöttek, szóval egy ideig nem lesz FC. Pedig jövő hét PL tots, de most egy kicsit visszább veszünk.
2?
Az igen, gratulálok
Jó egészséget nektek! -
Kristof_94
Topikgazda
Mi nemrég kettővel többen lettünk és tegnap már haza is jöttek, szóval egy ideig nem lesz FC. Pedig jövő hét PL tots, de most egy kicsit visszább veszünk.
-
toxicjew
addikt
Ez a tegnapi Evo egészen botrányosan szar lett
Biztos, hogy direkt csinálják ezt. -
Nandinagy
addikt
Szétkúrták a balanceot az egész játékban a Playstyle heavy elgondolással.
A teljesség igénye nélkül a top TOTS lapok:
SON: Nincs Incisive passza se szürkén se aranyban
Messi: Nincs pinged passz ps
Modric: Nincs finesse ps
Di marco: Nincs védekező PS!!!
Lautaro: Nincs semmilyen futó PS.
Yildiz meg Paz a 2 korrekt lap akik hellyel közel megkaptak mindent ami kell.Az a baj, hogy az idei részben az, hogy az EVO Trossardomnak "csak" 93 a pace meg 92 a lövése de megvan minden fontos PS többet ér mint az ,hogy Messi vagy SON 96 pace meg 95 lövés. Az a 2-3 stat különbség simán eltörpül amellett ha nincs meg 1 vagy 2 nélkülözhetetlen Playstyle. Teljesen tönkretették vele a TOTS promot. Hallottam olyan ötletet, hogy a TOTS lapoknak is Birthday mintára kellett volna működniük és szerintem ez lett volna az egyetlen járható út, csak azzal meg az idei rész minden lapját kukázták volna amik a TOTS előtt jöttek mert egy MLS tots full 90+ stattal úgyis kenterbe verte volna a PS-ek miatt Mbappet,Yamalt,Vinit,Vitinhat vagy bárkit.
Az EVO-kat meg hagyjuk is. Nagyon élem, hogy full extra lapok lehetnek bárkiből de azzal, hogy 93-as Fabregasom van a legtöbb Playstyleokkal meg 93-as Myles Lewis-Skellym szintén ilyen statokkal nem ad motivációt arra, hogy én akarjak majd egy TOTS Rice-t akinek lehet 2-vel több lesz a DEF vagy 1-el több a passz csak mondjuk nélkülözhetetlen PS-ei meg nem lesznek meg és a 95-96 rating miatt nem evozható majd augusztus előtt. -
myckey
veterán
nekem nincs ennyi lehetosegem, mert megosztom a jatekidot, ott az eFootball is, abban is gyujtogetek...etc.
De at tudom erezni a coporoller hangulatot.
Probalok az apro dolgoknak orulni, minden masra ott az alt+f4
-
EA's hit
addikt
-
homerhamm
veterán
A tavalyi TOTS egyértelműen jobb volt. Rohadásig nyitottam a kékeket. Most semmi. Az új részt biztos nem veszem meg, az tuti.
-
gjoe
addikt
itt meg lofaxt sem nyitottam, ami ertelmes...
par db 85-90 közotti player, de semmi hipiszupi special lap. to...meg gold rare meg birthday, ilyesmi akarmik.
De semmi igazan baxo ritkasag.Bar meg mindig a jatekelmeny ami mozgat, meg esetleg kedvenc csapatomnak epitese, vagy career.
Igaz, hogy SBC re probalok mostansag gyurni. UT sikerult mar ket harom garnitura csapatot osszerakni, ahol 30-33 a chem, es kedvelem is oket.
German & Anglus , Hispan Luzitan , Italiano Gall kakasos korul mozgok...
Probalok meg teljes csapatokat vagy valogatottakat is epiteni.Nyitottam vagy 50 pakkot de nulla tots.
Csak az sbc pakkbol az is 90es minimum volt.
Storeban van 5000 coin ért egy 88 pluszos pikk
Abban gold 89 volt a top lap.
Nálam nullára le van tekerve a szerencse. -
bubuska10
senior tag
Valaki nem tudja milyen sbc jön a kövi 1 hétben még? Erre a Serie A TOTS-ra vártam, grindolok Wesleyért.
-
myckey
veterán
itt meg lofaxt sem nyitottam, ami ertelmes...
par db 85-90 közotti player, de semmi hipiszupi special lap. to...meg gold rare meg birthday, ilyesmi akarmik.
De semmi igazan baxo ritkasag.Bar meg mindig a jatekelmeny ami mozgat, meg esetleg kedvenc csapatomnak epitese, vagy career.
Igaz, hogy SBC re probalok mostansag gyurni. UT sikerult mar ket harom garnitura csapatot osszerakni, ahol 30-33 a chem, es kedvelem is oket.
German & Anglus , Hispan Luzitan , Italiano Gall kakasos korul mozgok...
Probalok meg teljes csapatokat vagy valogatottakat is epiteni. -
gjoe
addikt
Hát nekem az elmúlt években nem ez volt a tapasztalat.
Idén nekem a Toty adott és azóta semmi.
Szerencse malac megdöglött. -
homerhamm
veterán
Tavaly pont nyitottam egy Bellinghamet.

-
EA's hit
addikt
Hat a tots mar az a promo, amibol kb mindenki kinyit mindent. Meg ha nem is La Liga tots alatt nyitsz Bampet, akkor majd 2 hettel kesobb valami tots upgradebol. De akkor La Liga alatt meg siman nyitsz mondjuk egy Valverdet vagy Bellinghamet, szoval top lapokat minden ligabol.
-
homerhamm
veterán
-
toxicjew
addikt
Vagy 100db, mind 84+. Fogok belőle nyitni, hogy legyen miből csinálni az upgrade sbcket, de a jelentős részét majd pl tots alatt.
-
raven84
senior tag
Van valakinél pakk elrakva? Ma fogja kinyitni vagy PL alatt. Durvi, hogy ma jön a tots. 0 hype van, kb elengedte az EA ezt a játékot, legalábbis úgy tűnik.
-
EA's hit
addikt
-
myckey
veterán
En most Live Career jatszom, hajtok Retro Real, Juve PSG es egy EA kitre.
-
homerhamm
veterán
Gondolom azért lesz most TOTY, mert nyáron VB promó lesz. Mondjuk én még nem játszottam VB-s Fifát.
-
EA's hit
addikt
Eleg vicces, hogy aprilis kozepen mar tots kezdofik... a maradek keves kis elvezetet is kioli a jatekbol. Tenyleg minden korabbinal hamarabb halt meg az idei resz, pedig ugye mekkora igergetes volt a lassabb power curve-rol...
-
myckey
veterán
Mindjárt indul a TOTS! Most már pörgessük fel a topikot!
Az ezüst és bronz napi csomagokat mindet ki szoktátok nyitni, vagy raktok félre? Már több, mint 200 pack van mindkettőből. Mindig várom, hogy a következő craft sbc-hez az fog kelleni (tavaly, vagy tavaly előtt többször is úgy volt), de folyamatosan csak goldot kér idén...
ki ki, szarok bele a gyujtesbe
kellene sbc be rakni csapatot...kell a card.tegnap vegre tudtam tolni par meccset, rush, rivals, sb meg valami gold akarmi.
-
D.Bergkamp
tag
Mindjárt indul a TOTS! Most már pörgessük fel a topikot!
Az ezüst és bronz napi csomagokat mindet ki szoktátok nyitni, vagy raktok félre? Már több, mint 200 pack van mindkettőből. Mindig várom, hogy a következő craft sbc-hez az fog kelleni (tavaly, vagy tavaly előtt többször is úgy volt), de folyamatosan csak goldot kér idén...
-
homerhamm
veterán
Én az EA Fc twitter oldalán találtam a linket, de most nem tudom bemásolni.
Gondolom a szokás szerint lesznek a HM és az a másik fajta Toty lap is. Kívancsian várom a holnapot.
-
gjoe
addikt
-
bubuska10
senior tag
-
gjoe
addikt
Nálam mostanában azaz már vagy két hete beesnek meccsek amik 250es pinget mutatnak végig. Gyakorlatilag jatszhatatlan. De ez elég random.
-
seedorf88
tag
Szerintem ez a csöves one szarakodik. Most a netem is elment
-
taylorp
senior tag
Ilyet még nem pipáltam:
[85+ IF Pack] -
myckey
veterán
ezt irtam kb. hogy lebassza az online kapcsolatot, villony leot !
De ez valami kozolt server fassag ? nem lattam hivatalos hirt ( egy het utan akartam egy kicsi effortot rakni ebbe a carba
-
seedorf88
tag
-
EA's hit
addikt
-
myckey
veterán
-
seedorf88
tag
-
myckey
veterán
-
seedorf88
tag
Srácok titeket nem dobál ki most az UT a meccsekből folyamatoson ?
-
myckey
veterán
hat, UT valo igaz, hogy sok koze nincs a realitasokhoz...ezzel a jatekkal, ami ott megy.

ha allitgat az ember, aut. ugy mar egesz jo. Bar ez meg sokkolo, egy gyorsitottfelvetel ut utan
* ami pedig zajlik a bl ben...hat azt meg mar lattuk maskor is.
-
gjoe
addikt
Eddig mindig szidtam ezt ezt a játékot, hogy mennyire nincs köze a valódi focihoz. Majdnem minden meccsen lejt a pálya valaki felé.
De tegnap rajottem, hogy valódi. Ehhez elég volt megnézni a barca Bl meccset.
-
Kristof_94
Topikgazda
-
homerhamm
veterán
Én rájuk szavaztam a PL TOTS-ból.
Erre hol tudok szavazni?
-
gjoe
addikt
-
toxicjew
addikt
Na, nem kell több hero sbct csinálnom. Megszánt az eaids és az TT objective pickből jött egy Ramires
Még szerencse, hogy túlárazták az sbcjét
Jöhet a PL Tots, bár abban aligha lesz Chelsea játékos
-
bubuska10
senior tag
Az Evo fatigue nálam is beütött. Van itt egy halom amit lehet chainelni, de a faszom kínlódik már vele. Vannak olyan lapjaim, hogy szó szerint vagy 30 Evo belement már...
Raven: ja, jövő héten indul az olasszal. Eddig nem volt semmi pre-tots, de lehet hét elején kitalálnak majd vmi aids eventet meg sbcket. A játék ugyanaz, mint volt. Bár nem tudom mikor hagytad abba. Volt ugye passz ps nerf meg sima passz buff, most legutóbb a kapushoz való haza adogatást nerfelték (ami ugyanúgy kijátszható amúgy, szóval adtak a szarnak egy pofont szokás szerint). Hoki szar, na.
Kristóf: csak kötekszem
Akkor nem csak én vagyok így. Faszom verjem bele van 3 Malenem és mindig a követelménynek megfelelőt játszatom.

Olyan CB-m van, 4 főstatba is legalább 91-es, overall 81, anti+bruiser+ minden ps megvan azt mégis használhatatlan pedig alap védekező statokba 99 oszt alszik.
Ezek után mit lehet mondani?... Bepassz mögé, áll, oszt les! Már kínomba Def+Def helyett Stopper+Agressive-re állítom de ugyanaz, max kiugrál.
Minekután bevezették a nőket, innentől legyen 500 az aura, mint vmi kitalált kalandjátékba, h megértsük valamelyst a sciptet...
VÍZILABDA EREDMÉNYEK! -
toxicjew
addikt
Az Evo fatigue nálam is beütött. Van itt egy halom amit lehet chainelni, de a faszom kínlódik már vele. Vannak olyan lapjaim, hogy szó szerint vagy 30 Evo belement már...
Raven: ja, jövő héten indul az olasszal. Eddig nem volt semmi pre-tots, de lehet hét elején kitalálnak majd vmi aids eventet meg sbcket. A játék ugyanaz, mint volt. Bár nem tudom mikor hagytad abba. Volt ugye passz ps nerf meg sima passz buff, most legutóbb a kapushoz való haza adogatást nerfelték (ami ugyanúgy kijátszható amúgy, szóval adtak a szarnak egy pofont szokás szerint). Hoki szar, na.
Kristóf: csak kötekszem
-
bubuska10
senior tag
Így, hogy nincs ott O'Reilly, szerintem ő kell oda, helyezéstől függetlenül.
Ja, tök gyér a választási lehetőség, na nem mintha rajtunk múlna voks. Serie A-ra meg szavazni se lehet?
Na, majd vasárnap bepótoljuk. Vicc a drop, új Totti miatt előző hetet megnyomtam, 6 Nesta, 5+2 Shearer, 5 Campbell. Ma a sima gold upgradeből is 2 promo.És igen, szomorú látni, alig van komment. Ugyanezt éreztem október vége fele.
-
Kristof_94
Topikgazda
-
gjoe
addikt
Hát én kiegtem. De főleg a manipulált jatekmenettol.
Ez így nem játék.
Promóciók sem nagyon érdekelnek. Lassan evok jobbak. Akkor minek. Lapokon a statok csak díszek.
Pár sb, néhány kupa és ennyi.
Sbck semmit sem adnak. Minden heti upbol campbell jött. Nyitottam egy tucatot belőle.
És akkor az evozott gold messim.
-
raven84
senior tag
Hali, én most fogok visszatérni a totsra. Az valid, hogy már jövő7en kezdődik és a serieA-val? Volt valami pretots event vagy ilyesmi? Most TT team 2 jön nem? A játék amúgy milyen most? Volt egy valag peccs, azt láttam.
-
Stylerr
addikt
A végtelen grind a 0 eredményért, és a folyamatos EVO kényszer szerintem a kiégéshez vezet. Ennek eredményét látjuk.
Lehet TOTS, FUTTIES alatt visszatérek, addig felesleges vesztegetni az időt ezzel, hiszen minden elértéktelenedik ezen eventekkor. -
toxicjew
addikt
Én rájuk szavaztam a PL TOTS-ból.
Szomorú ezt látni, hogy ennyire kihalt a topic
Szép munka ea. Jó team, bár nem tudom.VVD mit keres ott pl.
Némi Newcastle biast érzek felőled ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Kristof_94
Topikgazda
Én rájuk szavaztam a PL TOTS-ból.
-
myckey
veterán
Poenbol csinakolgatom ezeket az elmaradt SBC feladatokat...sok ertelme nincs, de legalabb dobalja a sok toltelek jatekost, lapot.
Meg kopik a hulladek lap.
-
myckey
veterán
-
EA's hit
addikt
Grat! Gauntletbe biztos jó lesz, lévén sose volt Juvés.

Engem egy olyan kérdés gyötör már hetek óta
hogy nem tudjátok véletlenül, a Fut.GG-n az Evo Lab / Active / Include Rewards Evolution fülnél hogy lehetséges beállítani azt h az 500k-s Season Pass-os evokat ne számítsa bele? Mert vhogy biztos be lehet, így viszont van h 7 oldalt kell lapozni h megtaláld az elsőt ami nem tartalmaz olyat.Ezert is kulonosen szomoru, hogy pont Pirlo helyere kellett beraknom
-
bubuska10
senior tag
Grat! Gauntletbe biztos jó lesz, lévén sose volt Juvés.

Engem egy olyan kérdés gyötör már hetek óta
hogy nem tudjátok véletlenül, a Fut.GG-n az Evo Lab / Active / Include Rewards Evolution fülnél hogy lehetséges beállítani azt h az 500k-s Season Pass-os evokat ne számítsa bele? Mert vhogy biztos be lehet, így viszont van h 7 oldalt kell lapozni h megtaláld az elsőt ami nem tartalmaz olyat. -
EA's hit
addikt
Unatkoztam amig fo a sonka, meg szarasig voltam fodderrel es nincs mit rakni, szoval raprobaltam egy ikon pickre. Hat mostantol surubben fogok sonkat fozni
-
toxicjew
addikt
Szépen túlárazták ezt a Ramires sbct... Egyelőre skippelem. Aztán menet közben jön vmi baszo evo rá és még elérhető, akkor megcsinálom.
-
myckey
veterán
A listat ismerem, az " ezereves " Fifa stadionoktol kezdve...bar az ujakat kevesbe.
DE akad par eleg klassz, azokat akartam berakni UT ala.Jo ez a pimpeles, jopofa adalek .
De eredetinek akkor is mas a hangulata, meg azt is lehet akkor biztos pimpelni, modositani, szerkeszteni blabla.
Paklikbol meg nem talaltam uj stadiont, a kiegeszitokbol mar akad azert sok...valtoztatom is persze.
DE hogy vasarolni is lehet, zat nem is figyeltem. Meg is lesem

*
Jah, hat a jogok birtoklasa...az kellemetlen neha, PES birtokol parat, EA pedig rohadtul sokat. De akkor is szurja az ember szemet ez sokszor. -
EA's hit
addikt
A "basic" stadion helyett lehet majd szerezni realt, vagy cask ezt lehet pimpelni mindenfele akarmivel, amik hullanak ?
Unalmas, hogy mindig ugyanaz UT a palya. ( persze, nem tolok 100 meg 100 meccset, bele nem halunk )
Nandinagy -3596.hsz.
Irtad a premiumot...gondolom arra ertetted, hogy be lehet huzni a jobb jutalmat igy. De en nem koltok erre extran. A jatekot is megvartam, mig leakciozzak elegge.
Sok fele stadion van a jatekban, csak a legtobben a sablon fut stadiont hasznaljak. De packokbol is nyithatsz es transferen is vehetsz masfajta stadionokat es hasznalhatod oket, a legtobb nagy, hires, legendas stadion benne van a jatekban, kiveve amikre nincs licensz az ea-nek.
-
myckey
veterán
Egyebkent mennyis jatekosbol foztok, gazdalkodtok ?
Van egy Fullos csapat UT ra, meg esetleg valami dedikalt club vagy valogatott, vagy akarmi, es ennyi ? 1-2 komolyabb keret + cserek ?
90 % pedig toltelek es megy SBC , vagy eladasra vagy akarmi ?
PES(Efootball) jo par keretet kialakitottam mar, ami egesz komoly. ( PvP & PvE , just for fun )
De itt sztm 1-2 csapatnal tobbet nem hagyok meg, megy a daraloba vagy eladom ha lehet. Nem latom ertelmet, plane hogy jatszom a Manager modot is.
Aztan ha esetleg felvet majd a szerencse es hullik ezrevel, lesz tobb. -
myckey
veterán
A "basic" stadion helyett lehet majd szerezni realt, vagy cask ezt lehet pimpelni mindenfele akarmivel, amik hullanak ?
Unalmas, hogy mindig ugyanaz UT a palya. ( persze, nem tolok 100 meg 100 meccset, bele nem halunk )
Nandinagy -3596.hsz.
Irtad a premiumot...gondolom arra ertetted, hogy be lehet huzni a jobb jutalmat igy. De en nem koltok erre extran. A jatekot is megvartam, mig leakciozzak elegge.
Új hozzászólás Aktív témák
-
3700 - 3601
4447 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Windows 11
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Elektromos autók - motorok
- Fotók, videók mobillal
- Augusztusban jön a The Sinking City 2, már tölthető a steames demó
- További aktív témák...
- HGST Deskstar NAS 4TB HDD (100/100% kondíció) / SATA3 (6Gb/s) / 7200RPM / CMR // TÖBB DARAB!
- Megkímélt HP EliteBook 855 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -65% AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16/256 FHD
- Retró számítógép hardver pakk egyben
- Szép! Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -50% i5-1135G7 16/256 +Toll
- Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art objektív
- Xiaomi 14 Ultra 512GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- AKCIÓ! Gigabyte B650 R7 7700X 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5080 16GB Lian Li Vector V100 1000W
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium Karcmentes 100% akkumulátor (152 ciklus)
- Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 Ryzen 7 / 32GB RAM / 512 SSD Garancia
- Bomba ár! Dell Precision M4800 - i7-MQ I 16GB I 128SSD+500GB I 15,6" FHD I Nvidia I Cam I W10 I Gar
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest





mikor a 150 cmes torpe szlalomozik meg szaladnak vegig a pszelen mint a valami rossz drogos eger
LendvaiFeri1

