Hirdetés
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: áradás a Noctuánál
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen széket vegyek?
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
-
3600 - 3501
4447 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
toxicjew
addikt
Garantált titans sbc csomagban 92-es Nesta és Veron, a pickben Bompastor.
Viszont a brazil/német csomag beadta Ramirest.
A vicc az, hogy Joelinton és Bruno is bőven jobb mindenben. Így van egy jelenleg padozó 2+ milliós lapom.
Jó látni, hogy ha fúj a szél, ha esik a hó, a pack luckod akkor is állandó

Én kiraktam Hazardt, ment is rá egyből az 5/5 Evo. Ilyen 70+ csomag volt félre téve, mind 84+, de sajnos csak baby szarok jöttek. Maradt még sok jó pack, majd ha jön a Ramires sbc, akkor folytatom a nyitogatást. A játék mondjuk halott.
-
myckey
veterán
Igen ezt mindig leirod hogy te alig fut-ozol, ami tokre rendben is van, de megis mindent akarsz fut-bol. Hat a ketto egyutt nem megy. Nyilvan nem lesz vegtelen foddered ha alig nyomsz fut-ot, szoval nyilvan nem is fogsz tudni kirakni dragabb sbc-ket vagy mondjuk a TT upgradeket. Vagy kezdj el tobbet jatszani fut-tal es akkor siman kiszedsz majd minden ilyet, vagy ne, de akkor ne is hianyold 3 naponta hogy neked miert nincs annyi foddered
Nem ezt irtam
es nem is vet szet az ideg, mert nincs eleg lapom 
( sot, kifejezetten az egeszseg megorzeseert is hanyagolom neha az UT meccseket. )* irni pedig barki barmit, ami nem szegi a lapcsalad szabalyzatat, ugyis pang a topic
max nem jon reakcio
-
EA's hit
addikt
Igen ezt mindig leirod hogy te alig fut-ozol, ami tokre rendben is van, de megis mindent akarsz fut-bol. Hat a ketto egyutt nem megy. Nyilvan nem lesz vegtelen foddered ha alig nyomsz fut-ot, szoval nyilvan nem is fogsz tudni kirakni dragabb sbc-ket vagy mondjuk a TT upgradeket. Vagy kezdj el tobbet jatszani fut-tal es akkor siman kiszedsz majd minden ilyet, vagy ne, de akkor ne is hianyold 3 naponta hogy neked miert nincs annyi foddered
-
myckey
veterán
Szerintem Kristóf a Trophy titans upgrade sbc-re gondolt. Az 84+IF meg egy 87es csapat.
Az idei részben talán a legkönnyebb a fodder szerzés az összes fifa közül.
A WL+Rivals+SB rewardon túl ahol rengeteg fodder packot kapsz sok fodder kiszedhető még:
-Szezon szintek(ajánlott a prémium ami 500k coin/1k fifa pont)
-Objectivek amibe beletartozik mindenféle kupa vagy csak szimplán kiszedhető játékosok
-Upgrade sbc-k.
Az upgrade sbc-knek több szintje van egyébként. Ha nagyon nincs foddered jó kiindulási alap. Konkrétan az alapoktól ellehet kezdeni építkezni (bronze->silver->gold->gold rare) és ha van gold rare lapod akkor már vannak 80+ pickek. Ezek dobálnak 83-90 közötti lapokat remélhetőleg amiket belerakhatsz a 85*3 meg a 83*14-be. Ez a 2 sbc meg adni fog mégtöbb 83-90 közötti foddert amiket újra lehet forgatni.
Nagyon nagyon sok sbc-t kéne kirakjak, hogy kifogyjak a fodderekből pedig a rivalst szerintem az elmúlt 1.5 hónapban egyszer csináltam meg sb-t meg sosem szoktam.A kupákat mindenképp ajánlom neked, mert nagyon sok olyan teljesíthető része van akár kezdőknek is aminél pl. nem kell megnyerni az egészet de ad jó packokat. Általában minden kupánál 2 küldetés csokor van:
-Az egyiknek általában nem vagy csak nagyon ritkán része az, hogy nyerd meg az egészet és általában játsz x meccset, rúgj x meccsen gólt-al teljesíthető egész jó rewardokért.
-A másik része kicsit extrább cuccokat szokott adni de itt meg általában azt kéri, hogy nyerd meg a kupát magát 1 vagy 2 alkalommal. Igazából ha nyersz meccseket innen is szedsz ki dolgokat mert a mostani kupánál ad valamit az 1.-2.-3. fordulós győzelemért is.Az a " gond", hogy nem sokat feszulok ra ezekre
inkabb csak fun play meg a karrier manager. mert ott jobb a gameplay az allithatosag es a hitelesseg miatt.UT nem mindig van...most par napja alig
-
Nandinagy
addikt
Szerintem Kristóf a Trophy titans upgrade sbc-re gondolt. Az 84+IF meg egy 87es csapat.
Az idei részben talán a legkönnyebb a fodder szerzés az összes fifa közül.
A WL+Rivals+SB rewardon túl ahol rengeteg fodder packot kapsz sok fodder kiszedhető még:
-Szezon szintek(ajánlott a prémium ami 500k coin/1k fifa pont)
-Objectivek amibe beletartozik mindenféle kupa vagy csak szimplán kiszedhető játékosok
-Upgrade sbc-k.
Az upgrade sbc-knek több szintje van egyébként. Ha nagyon nincs foddered jó kiindulási alap. Konkrétan az alapoktól ellehet kezdeni építkezni (bronze->silver->gold->gold rare) és ha van gold rare lapod akkor már vannak 80+ pickek. Ezek dobálnak 83-90 közötti lapokat remélhetőleg amiket belerakhatsz a 85*3 meg a 83*14-be. Ez a 2 sbc meg adni fog mégtöbb 83-90 közötti foddert amiket újra lehet forgatni.
Nagyon nagyon sok sbc-t kéne kirakjak, hogy kifogyjak a fodderekből pedig a rivalst szerintem az elmúlt 1.5 hónapban egyszer csináltam meg sb-t meg sosem szoktam.A kupákat mindenképp ajánlom neked, mert nagyon sok olyan teljesíthető része van akár kezdőknek is aminél pl. nem kell megnyerni az egészet de ad jó packokat. Általában minden kupánál 2 küldetés csokor van:
-Az egyiknek általában nem vagy csak nagyon ritkán része az, hogy nyerd meg az egészet és általában játsz x meccset, rúgj x meccsen gólt-al teljesíthető egész jó rewardokért.
-A másik része kicsit extrább cuccokat szokott adni de itt meg általában azt kéri, hogy nyerd meg a kupát magát 1 vagy 2 alkalommal. Igazából ha nyersz meccseket innen is szedsz ki dolgokat mert a mostani kupánál ad valamit az 1.-2.-3. fordulós győzelemért is. -
myckey
veterán
-
Nandinagy
addikt
Garantált titans sbc csomagban 92-es Nesta és Veron, a pickben Bompastor.
Viszont a brazil/német csomag beadta Ramirest.
A vicc az, hogy Joelinton és Bruno is bőven jobb mindenben. Így van egy jelenleg padozó 2+ milliós lapom.
Ha ez megnyugtat nekem a 92-es Shearert adta
-
myckey
veterán
Garantált titans sbc csomagban 92-es Nesta és Veron, a pickben Bompastor.
Viszont a brazil/német csomag beadta Ramirest.
A vicc az, hogy Joelinton és Bruno is bőven jobb mindenben. Így van egy jelenleg padozó 2+ milliós lapom.
kevesbe feltapolt csapattal biro emberek is ki tudjak szedni ezeket a lapokat ?
Amit most ki tudtam rakni SBC, az egy 85 meg 86 os csapat...az elso feladatban.
bar ide is be kellett huzni transferbol egy 88as gold rare gabrielt.persze amit kaptam, az lofax habbal, de legalabb eladhato lapok. tradesek...
-
Kristof_94
Topikgazda
Garantált titans sbc csomagban 92-es Nesta és Veron, a pickben Bompastor.
Viszont a brazil/német csomag beadta Ramirest.
A vicc az, hogy Joelinton és Bruno is bőven jobb mindenben. Így van egy jelenleg padozó 2+ milliós lapom.
-
Kristof_94
Topikgazda
-
Nandinagy
addikt
Van egy totw Anthony Gordon akit próbálok evozgatni, de előbb szeretnék rátenni egy második ps+ -t. Szerintetek a low driven mellé melyik PS+ illene? Most csatárként próbálgatom, de idővel megy a szélre.
Explosive a spintje. Ezek alapján talán quick step?Tök mindegy. Ha nem lengthy a szélsőd akkor nem lesz extrém gyors mint Bale vagy Leao. Ha jó időben indítod be akkor meg quick step nélkül is megfutja a szélsőt. De inkább rapidot mondanám.
-
Kristof_94
Topikgazda
Van egy totw Anthony Gordon akit próbálok evozgatni, de előbb szeretnék rátenni egy második ps+ -t. Szerintetek a low driven mellé melyik PS+ illene? Most csatárként próbálgatom, de idővel megy a szélre.
Explosive a spintje. Ezek alapján talán quick step? -
toxicjew
addikt
-
Digestive
veterán
-
EA's hit
addikt
-
toxicjew
addikt
-
Digestive
veterán
Én kihagytam pár hetet, alig kapcsoltam be a PS-t. Most a napokban toltam egész sokat. Megtáltosodtam, mert az RTTF quali >> League >> Champions Cup objektíveket összesen 3 vereséggel csináltam meg. A Gauntletet meg vereség nélkül 7 winnel. Na ennél többet nem is ért volna, mert 1 olyan lapot se nyitottam ezekből a nagy reward packokból aki akár padra beülhetne.
Most totsig be se kapcsolom a PSt asszem. 
-
myckey
veterán
ezer meccs utan kapok egy verheto ellenfelet erre ez a g...i kibasz dx hibaval meg lefagy a faba, hogy szakadna rajuk a mennyezet
-
Kristof_94
Topikgazda
Fogalmam sincs, de általában este 10 után jut rá időm, max. éjfélig. Néha megcsúszik 15-30 perccel.

-
toxicjew
addikt
Én már második hete nem toltam a wl-t, csak az éppen aktuális kupák, gauntlet, meg 5-5 sb és rush a heti objective miatt.
Az elmúlt pár napban nyitottam egy pár csomagot (0 eredménnyel) és arra jutottam, hogy inkább elrakom őket a PL tots-ra, gyakorlatilag egy hónap és érkezik. Addig meg valahogy megoldom az sbc-ket 5,7 millióból... Amúgy sem nagyon van időm játszani és a közeljövőben egyre kevesebb is lesz.Mennyiről indult a napi játékidőd? Csak mert csomószor írtad már, hogy egyre kevesebb lesz, de még mindig játszol
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
EA's hit
addikt
Én már második hete nem toltam a wl-t, csak az éppen aktuális kupák, gauntlet, meg 5-5 sb és rush a heti objective miatt.
Az elmúlt pár napban nyitottam egy pár csomagot (0 eredménnyel) és arra jutottam, hogy inkább elrakom őket a PL tots-ra, gyakorlatilag egy hónap és érkezik. Addig meg valahogy megoldom az sbc-ket 5,7 millióból... Amúgy sem nagyon van időm játszani és a közeljövőben egyre kevesebb is lesz."Csak" ezeket toltad = kb 3x annyit, mint en
nekem wl az elmult 1 honapban 1x, rivals az elsmult 1,5 honapban 1x, sb max gold2-re minden heten. Rush semmi, gauntlet es par friendly, amik mentek mostanaban. -
Kristof_94
Topikgazda
Én már második hete nem toltam a wl-t, csak az éppen aktuális kupák, gauntlet, meg 5-5 sb és rush a heti objective miatt.
Az elmúlt pár napban nyitottam egy pár csomagot (0 eredménnyel) és arra jutottam, hogy inkább elrakom őket a PL tots-ra, gyakorlatilag egy hónap és érkezik. Addig meg valahogy megoldom az sbc-ket 5,7 millióból... Amúgy sem nagyon van időm játszani és a közeljövőben egyre kevesebb is lesz. -
Nandinagy
addikt
Szerintem meg az evok az egyetlen megmaradt jo dolog a jatekban, ez tartja kb eletben a dolgot. Pont hogy az tud engem is a legjobban motivalni a jatekra ha kijon egy jo evo valamelyik lapomra, foleg ha Juvesra. Hogy akkor ot felevozzam, hasznaljam, jatsszak vele.
"Nincs igazából motivációm arra, hogy leüljek játszani." - miert cdinaltal fullos Arsenal teamet, ha nem azert, hogy jatssz veluk? Van egy fasza csapatod a kedvenc jatekosaiddal, innentol mar csak elvezned kene veluk a jatekot, meg fejlesztgetni oket tovabb, amikor tudod.
Az evok szerintem zsenialisak, a jatek osszes tobbi resze hulladek, borzalmas iranyba mennek osszessegeben iden is.
Ezt csináltam hetekig. Nem tudom mióta full Arsenal teammel tolom. Néha beraktam a Fantasy Felixet meg az FB Cancelot kipróbálni milyenek de azon kívül mindig mindenki Arsenal már január óta. Nekem egy játékban kell a motiváció, hogy legyen valami célom amiért megéri játszani. A mostani evok nagy része 88-89es lapokra jók maximum. Nekem a lapjaim 90-en vannak már, aki meg még evozható lenne mint Saliba,Gabriel,Rice,Havertz azokból 2-t már feleslegesnek tartok tekintve, hogy TOTS lapjuk jön +Mosquera,Hincapie,Calafiori ott van CB-be az utóbbi kettőnek meg annyi borzalmasan szar szürke playstyle van alapból, hogy az életben nem varázsolok belőlük használható kártyát.
Igazán kitalálhatták volna már azt az evot ami eltávolít kártyáról ps-t. -
myckey
veterán
Szerintem meg az evok az egyetlen megmaradt jo dolog a jatekban, ez tartja kb eletben a dolgot. Pont hogy az tud engem is a legjobban motivalni a jatekra ha kijon egy jo evo valamelyik lapomra, foleg ha Juvesra. Hogy akkor ot felevozzam, hasznaljam, jatsszak vele.
"Nincs igazából motivációm arra, hogy leüljek játszani." - miert cdinaltal fullos Arsenal teamet, ha nem azert, hogy jatssz veluk? Van egy fasza csapatod a kedvenc jatekosaiddal, innentol mar csak elvezned kene veluk a jatekot, meg fejlesztgetni oket tovabb, amikor tudod.
Az evok szerintem zsenialisak, a jatek osszes tobbi resze hulladek, borzalmas iranyba mennek osszessegeben iden is.
Pont hogy a gameplay v jateklemeny FUT ami eleg felemas, sztm. Jah, faxa csapatot epitesz meg eovozol meg stb...csak aztan vered a fejed a falba kb. Sokszor. Hiaba a csapat.
En inkabb talaltam meg a jatekelmenyt UT kivul, egyeni Sliders beallitasokkal, authentic.
UT inkabb "bohockodok", figyelek par dologra de semmi rafeszules. Amit ki tudok akasztani, vagy be tudok zsakolni, az be lesz. Tobbi meg alakul.
SBC kirakasara sokszor mar semmi energiam...EVO egyebkent tetszik, meg hogy a szamomra kedves csapatot es jatekosokat osszeszedjem, akar ha szar a base stat, akkor is. Aztan persze alakitom ahogy jo.
*
Amugy pont a JUVE most a Manager csapatom
-
EA's hit
addikt
Szerintem ezzel a fajta evozással óriási kapufát lőttek. Tök jó dolog, hogy játszhatok olyan emberekkel akik amúgy szökőévente kapnak jó lapot vagy akkor sem(Trossard,Jesus,White) de a másik oldala meg az, hogy Arsenal csapatot akartam és konkrétan már a padomon is mindenki az. Itt ez az Eze sbc lap ami tök jól néz ki de az evo-s kártyám jobb és 5/5. Értem, hogy tud fejlődni 96-ra de ameddig a PS-ek jobbak az enyémen addig hulla mindegy, hogy 96 vagy 99 a kártya a végén.
Nincs igazából motivációm arra, hogy leüljek játszani. A mostani evok fejlesztésre nem jók, meg már coinom sincs arra, hogy költsek rájuk.
Na meg 2 hete elkezdtem a Nioh 3-t és hát még mindig imádom azt a játékszériát
Szerintem meg az evok az egyetlen megmaradt jo dolog a jatekban, ez tartja kb eletben a dolgot. Pont hogy az tud engem is a legjobban motivalni a jatekra ha kijon egy jo evo valamelyik lapomra, foleg ha Juvesra. Hogy akkor ot felevozzam, hasznaljam, jatsszak vele.
"Nincs igazából motivációm arra, hogy leüljek játszani." - miert cdinaltal fullos Arsenal teamet, ha nem azert, hogy jatssz veluk? Van egy fasza csapatod a kedvenc jatekosaiddal, innentol mar csak elvezned kene veluk a jatekot, meg fejlesztgetni oket tovabb, amikor tudod.
Az evok szerintem zsenialisak, a jatek osszes tobbi resze hulladek, borzalmas iranyba mennek osszessegeben iden is.
-
miro.
senior tag
Szerintem ezzel a fajta evozással óriási kapufát lőttek. Tök jó dolog, hogy játszhatok olyan emberekkel akik amúgy szökőévente kapnak jó lapot vagy akkor sem(Trossard,Jesus,White) de a másik oldala meg az, hogy Arsenal csapatot akartam és konkrétan már a padomon is mindenki az. Itt ez az Eze sbc lap ami tök jól néz ki de az evo-s kártyám jobb és 5/5. Értem, hogy tud fejlődni 96-ra de ameddig a PS-ek jobbak az enyémen addig hulla mindegy, hogy 96 vagy 99 a kártya a végén.
Nincs igazából motivációm arra, hogy leüljek játszani. A mostani evok fejlesztésre nem jók, meg már coinom sincs arra, hogy költsek rájuk.
Na meg 2 hete elkezdtem a Nioh 3-t és hát még mindig imádom azt a játékszériát
Ezt irtam szerintem november vegen mar.
Ez az evo jo dolog lenne,de tulzas.
Unalmas egyszeruen. Nekem a lenyege ennek a jateknak az sbc,meg a pack nyitasokbol valo jo jatekosok voltak,viszont most meg kevesebb jatekos lehet hasznalhato a promokbol,ergo meg kisebb az esely a jo lapra. -
Nandinagy
addikt
Szerintem ezzel a fajta evozással óriási kapufát lőttek. Tök jó dolog, hogy játszhatok olyan emberekkel akik amúgy szökőévente kapnak jó lapot vagy akkor sem(Trossard,Jesus,White) de a másik oldala meg az, hogy Arsenal csapatot akartam és konkrétan már a padomon is mindenki az. Itt ez az Eze sbc lap ami tök jól néz ki de az evo-s kártyám jobb és 5/5. Értem, hogy tud fejlődni 96-ra de ameddig a PS-ek jobbak az enyémen addig hulla mindegy, hogy 96 vagy 99 a kártya a végén.
Nincs igazából motivációm arra, hogy leüljek játszani. A mostani evok fejlesztésre nem jók, meg már coinom sincs arra, hogy költsek rájuk.
Na meg 2 hete elkezdtem a Nioh 3-t és hát még mindig imádom azt a játékszériát
-
myckey
veterán
En az eFootball26 ( PES ) meg ezzel, felvaltva jatszom. Igy okes a tartalom es a tennivalo.
Pes tolom a heti par meccset a lapokert meg a free cuccokert, de csak egy -egy pvp meccs tobbi inkabb AI ellen. Szerver alig talal meccset, szar is. A buta biro meg a script itt is felqr. Eleg is par meccs.Fifa inkabb jatszom Manager, az teljesen mas elmeny mint a mergezett eger, felgyorsult gameplay -Competitive, UT. Jatszom par meccset FUT is, csak szarok bele a kartyakba meg a csapatokba igazabol. Persze, figyelgetem objektivat meg valami kis energiat fektetek bele, de nem izgat a grindeles. Ami esik az esik. Rush, Rivals meg SB es esetleg egy-egy live event ami erdekel.
SBC re nincs eleg lapom, transfer ablakom pedig meg mindig nnem el mert kell valami utso EVOs objektiva.
* Jatekosok Evozasaval szoktam meg szorakozni, mar ha esik valami ertelmes EVO hozza. -
gjoe
addikt
Kb egy hét szünet volt nálam. Ma játszottam pár meccset, de valamit megint frissitettek mert teljesen más a gameplay.
De nem mozgat meg nagyon. Játék szar. Lapok meg annyi van, hogy azt sem tudom melyik kedvenc kezdjen. Nyitasok sem nagyon érdekelnek.
Piac halott. Fodder szinte ingyen.
Szerintem ezt az évet nagyon elkurtak.
Jatsz kilenc meccset egy halott kupában hetente baromságok. Csak az időmet rabolja.
Valamikor milyen nagy dolog volt ha osszejott r9.
Most meg minden csapatban ott van. Így nem sok értelme. -
toxicjew
addikt
-
EA's hit
addikt
Mindent elmond a jatek allapotarol, hogy bo 2 napja egyetlen hsz sem erkezett
-
bubuska10
senior tag
Jaja !
Ezt fejtegettem itt az egyik kolleganak, ezt a " gameplayt" ami megy UT
megspekelve a rohanassal.Neha talalok egy egy jo meccset, ami szemre is tetszetos, meg vedekezni is hagy a gep
De a tobbsege eleg erdekes...Mondjuk en okorkodok Rush vagy AI ellen is, ott azert kimozdit az egyeb competitive allatsagbol.
Meg ugye jo hogy van UT kivul is elet.
Osszessegeben nekem tetszik, de azert en nem feszulok am ra a grindelesre es figyelek az egeszsegemre .
Most toltam még 2 meccset, ennyit bírtam idegekkel. Elsőn 4 kapufám volt, ellenfélnek 5 lövése, nekem 17, 5.6 xG, eredmény: 4-5., a 87. percbe lőtte, hatalmas forgolózásokat követően. Másodikon 5-1 ide (már a kontrollert is letette, de miután hazapasszoltam kapusnak természetesen elkezdett játszani), 91.be lett 8-9; egy jó passzt 2 méterre nem engedett az utolsó 25 percben a
játékscript. Három hete Div 2-be simán elvoltam, most estem le Div5-be.
Nyilván elfelejtettem játszani.Olyan szinten elcsalt minden meccs, főleg miután az első félidőben vezetsz 3 góllal, két meccs közben 8-9 rövid videót csináltam PS-en az igazságtalanságokról.
(Pedig nem szoktam, sztem innentől gyűjtöm majd, aztán év végén összevágok egy több órás best ofot.
) Üres a kapu, alig nyomom meg az emelést azt felsőléc. Gervinho hiába futós PS+ és 97 PAC, indítás után 1v1 ziccer lenne, de csak áll oszt les, ha meg labdát kap kibaszottul lassú, bárki utoléri, pedig nincs is kifáradva. A casualok is mintha eltűntek volna, ilyen 2014 és 17-es regek ellen toltam losing streak-be.Nekem ennyi elég volt a TOTS-ig, faszom fog kínlódni ezek ellen. Mindegyik ugyanúgy játszik, ugyanazokkal játszik, ugyanazzal a felállással játszik és mindegyik mindig ugyanúgy nyer. Ahányszor nekiülök elbassza a hangulatomat, pedig tudom h csak játék.
A 100 db 79x3-ból pedig 1db 85-ös gold lap volt a csúcs.

-
EA's hit
addikt
Ez nem sbc, hanem objective. Nem kell hozzá feláldozható fodder, hanem minél jobb spanyol/francia/német/olasz/holland/angol lapok. Középszar lapjaid meg biztos hogy vannak ezekből a nemzetekből, ilyen Aké, Rashford meg hasonló lapok naponta érkeznek 10x.
Más kérdés hogy ez egy szar obj, 20 meccsből kell 12-t nyerni és nem ad extra rewardokat, én bele sem kezdek. Pont az ilyen objectiveket kell messziről elkerülni, hogy nyugisabb maradhasson a játék.
-
myckey
veterán
Bár az elmúlt hetekben se játszottam túl sokat (Rivals, néhány SB evo miatt), de októberhez hasonlóan most megint "kiégtem", egyszerűen semmi kedvem játszani, sztem még a Rivalst se teszem fel. Nincs gusztusom még egy elcsalt 7-8-as meccshez, ugyanolyan 4-4-1-1 felállással és lapokkal játszó (van de Ven, Pina, Petit, Joelinton, Henry, Ronaldo stb.) ellenfélhez (pedig mennyi más, több ezer lapot fel lehetett volna húzni, de az összes ellenfél ezekkel játszik rajtam kívül), ugyanolyan gusztustalan stílus, addig nyomkodom az R1-et/forgolódok/alapvonalig cselezgetek majd bepasszolom amikor a gép magától úgy dönt hogy a védő ne fogja az embert, mert az a "meta".
Semmi köze a focihoz. Rewardok szarok, WL is csak coingyűjtés, promok érdektelenek, az összes ellenfél nyomorult.
Hejjj... 
Jaja !
Ezt fejtegettem itt az egyik kolleganak, ezt a " gameplayt" ami megy UT
megspekelve a rohanassal.Neha talalok egy egy jo meccset, ami szemre is tetszetos, meg vedekezni is hagy a gep
De a tobbsege eleg erdekes...Mondjuk en okorkodok Rush vagy AI ellen is, ott azert kimozdit az egyeb competitive allatsagbol.
Meg ugye jo hogy van UT kivul is elet.
Osszessegeben nekem tetszik, de azert en nem feszulok am ra a grindelesre es figyelek az egeszsegemre .
-
Kristof_94
Topikgazda
Bár az elmúlt hetekben se játszottam túl sokat (Rivals, néhány SB evo miatt), de októberhez hasonlóan most megint "kiégtem", egyszerűen semmi kedvem játszani, sztem még a Rivalst se teszem fel. Nincs gusztusom még egy elcsalt 7-8-as meccshez, ugyanolyan 4-4-1-1 felállással és lapokkal játszó (van de Ven, Pina, Petit, Joelinton, Henry, Ronaldo stb.) ellenfélhez (pedig mennyi más, több ezer lapot fel lehetett volna húzni, de az összes ellenfél ezekkel játszik rajtam kívül), ugyanolyan gusztustalan stílus, addig nyomkodom az R1-et/forgolódok/alapvonalig cselezgetek majd bepasszolom amikor a gép magától úgy dönt hogy a védő ne fogja az embert, mert az a "meta".
Semmi köze a focihoz. Rewardok szarok, WL is csak coingyűjtés, promok érdektelenek, az összes ellenfél nyomorult.
Hejjj... 
Ronaldo az új Claudia Pina. Szinte minden csapatban ott van, nagyon irritáló már, az okirathamisító társával együtt.

Eleget láttam őket az elmúlt majdnem 20 kupa meccsen... -
bubuska10
senior tag
Bár az elmúlt hetekben se játszottam túl sokat (Rivals, néhány SB evo miatt), de októberhez hasonlóan most megint "kiégtem", egyszerűen semmi kedvem játszani, sztem még a Rivalst se teszem fel. Nincs gusztusom még egy elcsalt 7-8-as meccshez, ugyanolyan 4-4-1-1 felállással és lapokkal játszó (van de Ven, Pina, Petit, Joelinton, Henry, Ronaldo stb.) ellenfélhez (pedig mennyi más, több ezer lapot fel lehetett volna húzni, de az összes ellenfél ezekkel játszik rajtam kívül), ugyanolyan gusztustalan stílus, addig nyomkodom az R1-et/forgolódok/alapvonalig cselezgetek majd bepasszolom amikor a gép magától úgy dönt hogy a védő ne fogja az embert, mert az a "meta".
Semmi köze a focihoz. Rewardok szarok, WL is csak coingyűjtés, promok érdektelenek, az összes ellenfél nyomorult.
Hejjj... 
-
Kristof_94
Topikgazda
-
myckey
veterán
-
EA's hit
addikt
Valaki le tudná nekem írni, hogy mik a keret követelmények az európai ligára? Nem tudom most ingame lecsekkolni.
-
myckey
veterán
Objectiveben van csomó küldetés, kupák amik adnak rewardot és amiben vannak magasabb ratinges rewardok(87+*2,86+*4 stb..) emellett jár a SquadBattles,Rivals,WL után is reward + ha szerzed az XP-t a küldetésekkel akkor szezon is ad packokat.
Ezekből már lehet csinálni az SBC-ben lévő upgradeket mint a 85 pick vagy a 83*14 ami meg dobhat mégtöbb foddert.Persze, ez megvan !
De SBC egyelore keveset tudok kirakni. Ilyen 85 koruli csapatot esetleg...meg hat, a grindeles nem az en asztalom. Megy a szeker megy a szeker, de meg meg all !
( illetve szeretek UT kivul is jatszani ...Ott vegre realisabb gameplay fogad, a sajat beallitasaimmal ) -
Kristof_94
Topikgazda
Valaki le tudná nekem írni, hogy mik a keret követelmények az európai ligára? Nem tudom most ingame lecsekkolni.
-
Nandinagy
addikt
SBC kapcsan...
Hogy erdemes ezt hasznalni ? Valami 85 os csapatot mar osszeraktam, egy totw jatekossal karoltve. Tudja mar a tkm kit kaptam erte, meg hogy ez melyik objektiva volt.
De a tobbit, Ti hogy csinaljatok ? Ezekhez nekem nincs felesleges raklap jatekosom, akik 85-90 es besorolassal birnak.
Akad jatekosom persze...Masik a Transfer,
ezt hogy hasznaljatok, itt akad jo player ? Van 56 000 Coin itt.Objectiveben van csomó küldetés, kupák amik adnak rewardot és amiben vannak magasabb ratinges rewardok(87+*2,86+*4 stb..) emellett jár a SquadBattles,Rivals,WL után is reward + ha szerzed az XP-t a küldetésekkel akkor szezon is ad packokat.
Ezekből már lehet csinálni az SBC-ben lévő upgradeket mint a 85 pick vagy a 83*14 ami meg dobhat mégtöbb foddert. -
myckey
veterán
SBC kapcsan...
Hogy erdemes ezt hasznalni ? Valami 85 os csapatot mar osszeraktam, egy totw jatekossal karoltve. Tudja mar a tkm kit kaptam erte, meg hogy ez melyik objektiva volt.
De a tobbit, Ti hogy csinaljatok ? Ezekhez nekem nincs felesleges raklap jatekosom, akik 85-90 es besorolassal birnak.
Akad jatekosom persze...Masik a Transfer,
ezt hogy hasznaljatok, itt akad jo player ? Van 56 000 Coin itt. -
Kristof_94
Topikgazda
Nekem szerintem ő lesz. Joelinton már 91-es, őt nem tudom.
Jó lenne a statokat növelni, de nincs már olyan evo. Alapból 89-es a lap, erre raktam rá anno a TOTY evot.
-
zadir1
tag
Hali!
Tegnap este kinyitottam Joelintont. Belerakom az új evoba. Mit tegyek rá harmadik playstyle +-nak szerintetek Intercept és Pinged mellett? Nem szeretném a Power shotot...Bruiser, Inci, Aniticipate, Technicial-on filózom

-
EA's hit
addikt
-
toxicjew
addikt
Ti kit evoztok ezzel az 500k evoval? Gondolkozom KDBn, de persze van pár saját Chelsea lapom, ami szintén jó lenne.
Essugo is 5/5 lenne csak nagy szar a futbin. -
sumi4623
tag
-
EA's hit
addikt
Sziasztok! Van az az evo hogy create your fut birthday player nem biztos az a neve de az lenne a celja hogy kivalasztod es akkor te rakod ra a playstyle-okat amiket megveszel. Na en kivalasztottam a mar evizott Szoboszlaimat hogy majd uj palystyle-okat teszek ra. De aztan nem ugy lett
en csesztem el vmit vagy bugos a rendszer?Hany ps van Szoboszlain? Mert ugye limitalva van, asszem a bd lapoknak 8 sima es 2 pluszos ps lehet.
-
sumi4623
tag
Sziasztok! Van az az evo hogy create your fut birthday player nem biztos az a neve de az lenne a celja hogy kivalasztod es akkor te rakod ra a playstyle-okat amiket megveszel. Na en kivalasztottam a mar evizott Szoboszlaimat hogy majd uj palystyle-okat teszek ra. De aztan nem ugy lett
en csesztem el vmit vagy bugos a rendszer? -
myckey
veterán
-
toxicjew
addikt
-
myckey
veterán
Akad itt olyan, aki elbol keruli a Noi lapokat ?
eleg szokatlan meg nekem. -
myckey
veterán
de oda vagytok...
en meg semmit nem rakok meg porgetek ki
max ha egyik vagy masik meccs utan, beadja, amit be kell.
-
EA's hit
addikt
A mai legelso 85+ pickbol jott egy Gravenberch. 3,8 milla a max ara, de annyiert sincs piacon, egesz jo kezdes
-
EA's hit
addikt
Hát ne haragudj ennek most gyorsba utána számoltam, mert érdekelt.
A provision-t ha mind a 4x kirakod, ad 160 lapot. A daily gold-ot 5x, ami ad 55-öt (aztán a gold rare: 5x5 common 5x5 gold rare-ért cserébe). Ez 215. A craftingot 100x kell. Egybe megy 6 lap. Az 600.
215:6=35,83Ennyit tudsz kirakni. Mivel 3-at visszaad, és tételezzük fel 6 gold rare-el folytatod, ezt még elosztod 2-vel, vagyis 35,83 + (35,83 :2 = 17,915) = 53,745.
És ebbe belekalkuláltuk, h a 35x3 craftingból egyetlenegy se éri el a 83-84-85 vagy még afeletti foddert (mivel nyilván nem teszel bele egy 79x3-asba 85-ös lapot.
)Kihagytam valamit? Tényleg nem kötekedésképp, csak mondom utána járok, azt az állításodat furcsálltam, h ki lehet szedni 1 nap alatt.
Viszont 2 nap alatt meglehet simán (pláne, ha ezen felül is akad még nagyjából ugyanennyi gold lapod). De ja, amilyen ergya packeket ad, ez a 2 perc matek is hót kár volt érte. 
Jezusom, hat ezt meg elolvasni is nehez volt
nem szamolgatok, egyszeruen porgetem az upokat, rakom a liga sbc-ket, belepakolom a sok szaz bronz es silver lapot upokba, es nem rakom ki pl a daily gold raret, mert az faszsag. Es igen, ebbol igy siman osszejon napi sok szaz gold lap. Nekem 2 ora alatt megvolt a crafting, pedig csak kb 45 jott ki klubbol, a tobbihez meg kellett porgetni a lapokat. De az alap mondandom all, tokmindegy hogy 1 vagy 2 nap alatt rakod ki, akkor is irrealisan gyorsan megvan, aztan meg nincs ra obj. -
Digestive
veterán
Az egyik legjobb opció az aktuális evokra.
-
bubuska10
senior tag
Hát ne haragudj ennek most gyorsba utána számoltam, mert érdekelt.
A provision-t ha mind a 4x kirakod, ad 160 lapot. A daily gold-ot 5x, ami ad 55-öt (aztán a gold rare: 5x5 common 5x5 gold rare-ért cserébe). Ez 215. A craftingot 100x kell. Egybe megy 6 lap. Az 600.
215:6=35,83Ennyit tudsz kirakni. Mivel 3-at visszaad, és tételezzük fel 6 gold rare-el folytatod, ezt még elosztod 2-vel, vagyis 35,83 + (35,83 :2 = 17,915) = 53,745.
És ebbe belekalkuláltuk, h a 35x3 craftingból egyetlenegy se éri el a 83-84-85 vagy még afeletti foddert (mivel nyilván nem teszel bele egy 79x3-asba 85-ös lapot.
)Kihagytam valamit? Tényleg nem kötekedésképp, csak mondom utána járok, azt az állításodat furcsálltam, h ki lehet szedni 1 nap alatt.
Viszont 2 nap alatt meglehet simán (pláne, ha ezen felül is akad még nagyjából ugyanennyi gold lapod). De ja, amilyen ergya packeket ad, ez a 2 perc matek is hót kár volt érte. 
-
EA's hit
addikt
Jogos, ha épp tele vagy kis gold lapokkal. A daily goldokat tegnap 82-esekig beletettem a pickbe, nem figyeltem h jött a crafting, úgyhogy most pl. 1x se tudnám kirakni.
Meg 6 lapért ad vissza 3-at... és az is benne van, h abból dob egy jobbat, akit nem teszel bele. Venni meg nyilván nem fogsz emiatt. De van napi 4 provision up, ott van a rengeteg daily bronz, silver es gold up, es meg sorolhatnam. Napi tobb szaz gold lap osszegyulik csak ezekkel.
-
bubuska10
senior tag
Sosem fogom megerteni, mi ertelme berakni a 100 alkalmas crafting objective-eket. Egyetlen este alatt kiporgeti mindenki, aztan nincs mit csinalni. Siman lehetne 1000x kirakos, 1 honapos idovel, aztan azt mar tenyleg lehetne grindolni. Ja, es adhatna ertelmes rewardokat is, mert ezek a 84x3 es tarsai ezek nagyon gyengek marcius kozepen...
Jogos, ha épp tele vagy kis gold lapokkal. A daily goldokat tegnap 82-esekig beletettem a pickbe, nem figyeltem h jött a crafting, úgyhogy most pl. 1x se tudnám kirakni.
Meg 6 lapért ad vissza 3-at... és az is benne van, h abból dob egy jobbat, akit nem teszel bele. Venni meg nyilván nem fogsz emiatt. -
EA's hit
addikt
Sosem fogom megerteni, mi ertelme berakni a 100 alkalmas crafting objective-eket. Egyetlen este alatt kiporgeti mindenki, aztan nincs mit csinalni. Siman lehetne 1000x kirakos, 1 honapos idovel, aztan azt mar tenyleg lehetne grindolni. Ja, es adhatna ertelmes rewardokat is, mert ezek a 84x3 es tarsai ezek nagyon gyengek marcius kozepen...
-
myckey
veterán
Tegnap sikerült kiszenvedni a back heel objectivet és a pick adott egy Llorente-t. Amikor megnéztem az árát extinct volt. Ennyire jó lenne a koma?
ezeket hol adok veszitek ? transfermarket ? vagy mas onluine piacter, ahol lehetkereskedni ?
Nalam meg mindig nem el a Transfer ablak, mert meg mindig kell hozza objektiva ( de ruhellem az ilyet, mikor kotelezobol kell szarakodni, ezert nem kedvelem a kartyak hajszolasat sem )
Illetve, En egyelore, csak Untradeable lapokat kaptam, sztm.
asszem....
-
Kristof_94
Topikgazda
Tegnap sikerült kiszenvedni a back heel objectivet és a pick adott egy Llorente-t. Amikor megnéztem az árát extinct volt. Ennyire jó lenne a koma?
-
Kristof_94
Topikgazda
Nyilván ez most rosszul sikerült, de amúgy a bajnokságban stabil szokott lenni. Remélem a nyártól ésszerűbb igazolások lesznek, de vele egyenként nem vagyok elégedetlen. Lesz ez jobb is, de kell még egy jó pár év a rohadt FFP miatt.
-
EA's hit
addikt
Hat Kristof, nem rosszbol, de en borzasztoan rohogtem a nyaron a Newcastle-n, hogy kepesek voltak a Milannak leperkalni 40 milliot a Serie A legrosszabb vedojeert. Tenyleg nem rosszbol, de a mai meccs pontosan megmutatta, hogy az egy igazi, tipikus ostoba PL-igazolas volt.
-
A guru
addikt
A barca 4. gólja után senki ne mondja, hogy a first time through ball a szélre meta nem élethű.
-
Gaborz1
senior tag
-
myckey
veterán
Fodder = olyan lap, amelyiket nem használod, könnyen pótolható, jellemzően olcsó is a marketen vagy megvan már duplicate-be. Ezeket kell pakolni az SBC-be.
A chemistry azért fontos, mert több boost-ot kap egy lap, ha "max chemen" van (3 pötty jelzi). Pl. ha van egy csatárod, akire Hunter chemistry style-t teszel és megvan mind a 3 chemistry-je, akkor +6-al növeli a Pace-t, de ha mondjuk 1 chemen van, akkor csak +2-vel.
Meg még vannak a Role-ok (pl. Fullback, Wingback stb.). Mindegyik játékosnál mutatja, hogy melyikbe jó (pl. egy szélső hátvédnek nincs Wingback ++-a, de van mondjuk Fullback ++-a) - ilyenkor érdemes a taktikai képernyőn úgy beállítani hogy ++-os legyen, akkor jobban mozognak az adott szerepkörben.
Attól, mert egy lapnak 90-es az overallja, simán lehet, hogy lényegesen rosszabb, mint mondjuk egy 88-as. A számok szinte ilyen baráti ajánlások.
Főleg a Playstyle+ számít. Sajna hiába van egy szélsődnek 95-ös Pace-e, ha az ellenfél védőjének mondjuk Quick Step vagy bruiser+-os lapja van, beér és elnyom.Majd belejössz!
Idővel egyre jobban fogod átlátni. Elején még új minden. 
Jah, ezeket mindig kerdezei a jatek, hogy kuldjem e SBC. Amibol ketto akad.
A Chem Style pakolas is varat, egyelore csak keveset torodtem vele. Persze, azt tudtam hogy ertelmes a chem rating, ossze is tudom dobni 33 ra, sima liba. Csak kiveszek par top overall lapot.
Persze ! A Role, szerepkorrel tisztaban vagyok. Sokat szoktam taktikazni, felallast modositani, jatekstilusokat kiosztani. Hogyne, ez alap ! Altalaban probalok a ++ ra gyurni, ha megy.
Ja ertem, akkor az overall rating, nem is egyenlo a stattal, plane nem er semmit ,ha se playstyle se egyeb.
A Praktikak meg az ugyeskedesek amik egyelore megszokos
meg az objektiva grindeles kiidegel ! Illetve par jatekmech ami kicsit idegen. menu eligazodas, kartya es egyebek megfelelo hasznalata. -
bubuska10
senior tag
Jo, mert egyiket sem ismwertem...

Illetve amit a kollega irt....
Tökmindegy az overall, a számok, bármi, a legjobban akkor lehet élvezni, ha a kedvencekkel tolod.
Őket tartsd meg, evózd, vagy ha lesz majd coin és fodder, őket vedd meg és rakd ki SBC-be. Hez sem volt vilagos, mert nem hasznalom SBC re a gold de haszontalan lapokat, nem tudtam mit jelent a fodderezes....
Coin vilagos, abbol mar van 50 000 korul.Most dolgozok, hogy a Transfer ablakot tudjam hasznalni, kell objektiva, utolso. De igy meg Ott sem vettem senkit soha.
CHEM feltolom 33 ra, latom az fontos itt.
Fodder = olyan lap, amelyiket nem használod, könnyen pótolható, jellemzően olcsó is a marketen vagy megvan már duplicate-be. Ezeket kell pakolni az SBC-be.
A chemistry azért fontos, mert több boost-ot kap egy lap, ha "max chemen" van (3 pötty jelzi). Pl. ha van egy csatárod, akire Hunter chemistry style-t teszel és megvan mind a 3 chemistry-je, akkor +6-al növeli a Pace-t, de ha mondjuk 1 chemen van, akkor csak +2-vel.
Meg még vannak a Role-ok (pl. Fullback, Wingback stb.). Mindegyik játékosnál mutatja, hogy melyikbe jó (pl. egy szélső hátvédnek nincs Wingback ++-a, de van mondjuk Fullback ++-a) - ilyenkor érdemes a taktikai képernyőn úgy beállítani hogy ++-os legyen, akkor jobban mozognak az adott szerepkörben.
Attól, mert egy lapnak 90-es az overallja, simán lehet, hogy lényegesen rosszabb, mint mondjuk egy 88-as. A számok szinte ilyen baráti ajánlások.
Főleg a Playstyle+ számít. Sajna hiába van egy szélsődnek 95-ös Pace-e, ha az ellenfél védőjének mondjuk Quick Step vagy bruiser+-os lapja van, beér és elnyom.Majd belejössz!
Idővel egyre jobban fogod átlátni. Elején még új minden. 
-
myckey
veterán
Jo, mert egyiket sem ismwertem...

Illetve amit a kollega irt....
Tökmindegy az overall, a számok, bármi, a legjobban akkor lehet élvezni, ha a kedvencekkel tolod.
Őket tartsd meg, evózd, vagy ha lesz majd coin és fodder, őket vedd meg és rakd ki SBC-be. Hez sem volt vilagos, mert nem hasznalom SBC re a gold de haszontalan lapokat, nem tudtam mit jelent a fodderezes....
Coin vilagos, abbol mar van 50 000 korul.Most dolgozok, hogy a Transfer ablakot tudjam hasznalni, kell objektiva, utolso. De igy meg Ott sem vettem senkit soha.
CHEM feltolom 33 ra, latom az fontos itt.
-
toxicjew
addikt
-
myckey
veterán
Vagy Futgg.
A positional excellence kozmetikai evo-n kívül melyik ad meg még hasonlóan maxos chemistryt?
Amire iranyul a kerdes, azzal nem igazan foglalkozom egyelore.
-
Nandinagy
addikt
Vagy Futgg.
A positional excellence kozmetikai evo-n kívül melyik ad meg még hasonlóan maxos chemistryt?
Time Warp
-
Kristof_94
Topikgazda
-
myckey
veterán
-
toxicjew
addikt
Hoztam akkor pár képet.










Nem mindegyik annyira op lap, de azért rating - stat - playstyleok tekintetében mind elég jó
Ha már irl egy rakás szar a csapat, legalább itt legyen némi sikerük
-
myckey
veterán
Szurkolsz valakinek IRL? Ha igen, akkor innentől azon csapat játékosai köré építsd a fő csapatodat. Tökmindegy az overall, a számok, bármi, a legjobban akkor lehet élvezni, ha a kedvencekkel tolod.
Őket tartsd meg, evózd, vagy ha lesz majd coin és fodder, őket vedd meg és rakd ki SBC-be. Ha nincs, akkor meg nézd meg, hogy melyik ligából vagy nemzetből vannak a legjobb lapjaid - és úgy összerakni a kezdőt. A chemistry-t próbáld meg 33-ra mindenképpen összemókolni. Az ilyen gold francia női ligás kapusokat, 0 PS-os, 0 chemis román jobb bekkeket, meg ilyesmiket mellőzd. Sok csapattal szimpatizalok am

Kedvelek tobb klub es valogatott csapatot, plusz azt is csipem, ha van egy fullos,
baszocsapatom is.
Adom, hogy az a legjobb, ha kedvencekkel vagy preferaltakkal megy az ember es engem nem szokott erdekelni a Stat sem. Csak ugye itt mindenki tolja a Meta csapatokat meg az bojektivakat es lapokat gyujti ezerrel.- Őket tartsd meg, evózd, vagy ha lesz majd coin és fodder, őket vedd meg és rakd ki SBC-be.
Evo megy, SBC okes ...coin & fodder nem tiszta, meg nem volt hozza szerencsem.A Chem sima liba, tobb modon is ossze tudom pakolni 33 ra, vagy 30 korulire...Most barmoltam szet, a matek miatt.
Az a gold fr noi kapus, amugy eleg jol ved.
chem is okes. ( mi a baj vele ? )
Az a jobbos vedo engem is irrital... -
bubuska10
senior tag
Szurkolsz valakinek IRL? Ha igen, akkor innentől azon csapat játékosai köré építsd a fő csapatodat. Tökmindegy az overall, a számok, bármi, a legjobban akkor lehet élvezni, ha a kedvencekkel tolod.
Őket tartsd meg, evózd, vagy ha lesz majd coin és fodder, őket vedd meg és rakd ki SBC-be. Ha nincs, akkor meg nézd meg, hogy melyik ligából vagy nemzetből vannak a legjobb lapjaid - és úgy összerakni a kezdőt. A chemistry-t próbáld meg 33-ra mindenképpen összemókolni. Az ilyen gold francia női ligás kapusokat, 0 PS-os, 0 chemis román jobb bekkeket, meg ilyesmiket mellőzd. -
myckey
veterán
Annyit megjegyeznék, hogy ezek a fut birthday lapok evo nélkül semmire nem jók.
JObb nincs
ha szigoruan a matekot veszem alapul.
Egyelore meg csak eleje az evo hasznalatnak, tahat meg lofax ahol tartok vele.*
Most kaptam egy 88as Giroud . De cask 10 meccs. Egyedi lap. -
Kristof_94
Topikgazda
Annyit megjegyeznék, hogy ezek a fut birthday lapok evo nélkül semmire nem jók.
-
myckey
veterán

Persze lett mar egy raklap 80-85 koruli jatekosom, meg Jo Sok duplikalt, egyforma xar.

*
Egyebkent a 85 os E Martinez kapusom, szimpatikusabb, mint a mostani kezdom. Csak meg nem jutottam ra, evozni. -
myckey
veterán
Lett most evo, figyeltem a gyujtheto tartalmakra meg objektekre...alapbol kevesbe erdekel a jatek ezen resze UT. A jatekmodokkal elvagyok, de nem feszulok ra a gyujtogetesre

De igy is lett !Csak most Mac Allister van soron, 90 es lesz. Ez is sima Gold lap. De eleg jo.
Illetve Maza, o viszont egyedi kartyas.Chem bosszant meg, de beszeltuk azt is itt , hogy fel kell huzni evoval a megfelelo chem eseten, szarni bele hogy alapbol mifele.
gjoe
Bappe akad meg 91 es Gold, bar most megy vissza tolem,
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
*
Igazabol engem a ranglista meg a Meta csapat kevesbe erdekel, tuti nem akarok gorcsolni a xarsagok beszerzesen az objektekkel. Inkabb FUN erdekel a jatek UT.
Manager pedig a maximalis szimulator elmeny, leheto leginkabb realis gameplay mozgat.Igy eppen elvagyok a jatekkal. plusz azeFootball26, cask itt keves a content.
Mondjuk UT, hozzatok kepest azert le vagyok maradva, rendesen. Plane, hogy nem is feszulok ra.
-
EA's hit
addikt
Nekem muszaj Gold CB t hasznalni, jobb nem akad
( 85 stat )
Minden mas posztra egesz turheto egyedi 90 koruli jatekosok vannak, 1-2 kiveteltol eltekintve amik Gold lapok, "sima" rare. De ezek is ilyen 85-88as statosak. Jo kepessegekkel.*

Hosszabbitas, utolso perce...121. Telibeverem a kapufat egy meterrol, majd a masik kapufara gurul
Dupla, akar a flipper.
Buntetovel meg persze hogy kicopok. Az elmeny, megfizethetetlen !![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
De hat ma mar annyi evo van kint, hogy barmelyik gold cb-t fel tudod boostolni 88-89 koruli lapra, akar ingyen is
-
myckey
veterán
Nekem muszaj Gold CB t hasznalni, jobb nem akad
( 85 stat )
Minden mas posztra egesz turheto egyedi 90 koruli jatekosok vannak, 1-2 kiveteltol eltekintve amik Gold lapok, "sima" rare. De ezek is ilyen 85-88as statosak. Jo kepessegekkel.*

Hosszabbitas, utolso perce...121. Telibeverem a kapufat egy meterrol, majd a masik kapufara gurul
Dupla, akar a flipper.
Buntetovel meg persze hogy kicopok. Az elmeny, megfizethetetlen !![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
gjoe
addikt
Gauntletben még gold dembele nálam ott van.
Még mindig op lap. -
toxicjew
addikt
Én pl, majd este hozok képeket a csapatról meg az evokrol.
-
EA's hit
addikt
Gold lapokat a jatek ezen szakaszaban szerintem mar senki nem hasznal, maximum Mbappet vagy 1-2 hasonlot.
Fun csapatot viszont persze hogy epitek. Juve szurkolo vagyok, ugyhogy van full Juves csapatom, plusz keszul egy "2010-es evek Juventusa" csapat is, csak oda meg kellene 1-2 jatekos.
-
myckey
veterán
Szoktatok hasznalni "sima" Gold vagy "rare" kartyakat, esetleg egyszerubb verziokat ?
Vagy mindenki, csak es kizarolag, a legleg ritkasagokra hajt ? Maximalisan a matekot figyelve.Fun csapatokat epit valaki ? Ami kozel sem a Meta, vagy a legjobb/ ritkabb etc...
UT
-
Kristof_94
Topikgazda
Ha lesz időm megpróbálom, de tényleg már minden szögben próbáltam. Kicsit utána olvastam és majd megpróbálom más módszerrel.
Csak közben jó lenne haladni a gauntlet, triple threat és a birthday kupával is.
-
EA's hit
addikt
Nekem egyszerűen nem számolja. Mintha csak erre lenne időm, hogy ezzel szarakodjak...
Hat de akkor valoszinuleg nem jol csinalsz valamit, ha masnal mukodik, tehat az obj amugy nem bugos
sima sarkazast nyomj, nem kellenek flikkflakkok, es ugye brazil jatekossal passzolj. -
Kristof_94
Topikgazda
-
Nandinagy
addikt
-
gjoe
addikt
A triple threat liga bugos. Tökéletes evozni.
Két öngól és vége is a meccsnek. Mégis megadja mind az objektet, és evot is jovairja.
A 6 meccs pár perc volt. -
EA's hit
addikt
Nekem is Balde jött, a másik lehetőség Pacho volt. Nem vagyok vele előrébb.
Közben este elértem a 9 győzelmet és van még 4, de abszolút nem stresszeltem rajta. Amikor elment 3 góllal az ellenfél rögtön ki is léptem.
Ami viszont bosszant, az a back heel assist objective. Legalább egy fél tucatot csináltam és nem regisztrálja...Nekem siman meglett 5 sb meccsen, mind az 5-ot elsore szamolta.
-
myckey
veterán
Ezekkel a gombkiosztasokkal tiosztaban vagyok, meg ugye sok, nagyon sok eve Fifazok es PES ... ( persze azert valtoznak a dolgok )


Egyszeruen, igy-is ugy-is, mergezetteger a competitive. Maga a jatekmenet , a competitive setting, a rohanas, ami zavaro. Teljesen mas az autentikus beallitas es a Sliderek, opciok lehetosege ! Szeretem is a Managert meg a Live opciot.
Azzal, hogy jon az akarki, es vegig sprintel az egesz palyan...nem mindig tudok mit kezdeni.
JO ! Nem is a "legbaszobb" lapok vannak nalam, egyelore.
5 star es 85-90 közotti ( a chem is ide oda ugral ) Illetve szeretek kicsit hatul vedekezni, es gyors egyerintessel, QucikCounter eljutni. De a szeljatekot is preferalom ( ez labdatartosabb, szeles terulet ).
Feltolt vedelmet kevesbe kedvelem, felek hogy egy szar labda, vagy inditas...aztan szalad ez a sok orult, en meg csak lesek
Igen, sokszor nem is tudom levedekezni. Becsuszas az tobbszor egy ongyilkossaggal er fel. A vedekezes erdekes, Competitive beallitasokkal es UT.
Szeretem az eltero csapatokat, jatekosokat es felallasokat is. Szeretek kiosztani egyenre szabott utasitasokat is, es beallitani a megfelelo szerepkoroket. Taktikazni.
Irtatok itt a META felallast meg jatekmenetet etc...
Ezeket soha nem kedveltem.Amit leirtal, az jo egyebkent. Persze.
En arra ertettem a hogy mashogy allok hozza...szoval szarok bele az objektivakba es a lapokba. Jon az szarasig, ahogy latom 
Az sem baj, ha kikapok. Kit erdekel, de azert sokszor vakarom a fejem az UT gameplayt figyelve.Szoktam hasznalni RB+A,B is. Modositja a kiosztast, marmint a parancsot. Most fejbol nem ugrik be...
-
myckey
veterán
Ha taktikusan , nyugodtan tudsz játszani akkor ezek kontrollálhatóak.
Nálam nincs póló meccs. Ha a gameplay enged védekezni akkor nincs ilyen.
Védekezni jól tudok (tudtam), de sajna most a 26-ban sokszor lehetetlen.
Becsúszás nálam szinte zéró, es csak olyannal akinek van rá playstyle.
Taktikában 60-70 max magasságot állíts.
Labdatartás fontos, ha jól járatod, azzal lassítod a játékot.
Ha nyomja a team presst az ellenfél akkor ez a legfontosabb , bírd ki hátul és középen azt a max 10 percet. Rb gombbal passz előtt hívd a saját játékost és akkor nem tud megelőzni passznál. Mielőtt passzolsz akkor az LB gombbal beindíthatod azt a játékost aki felé néz a labdás embered, vagy RB-vel magadhoz hívhatod.Ezeket tanuld be. Tanuld még be a labda fedezést ( Lt gomb).
Ha védekezel akkor mindig középpályásra válts és vele rohangálj. Rb-vel meg küldj embert a támadóra.CB-re csak 16 vonalon, vagy belül válts.
Azért mert az ellenfeled rohan , neked nem kell, mert csak gyors labdavesztés lesz belőle.Ezekkel a gombkiosztasokkal tiosztaban vagyok, meg ugye sok, nagyon sok eve Fifazok es PES ... ( persze azert valtoznak a dolgok )


Egyszeruen, igy-is ugy-is, mergezetteger a competitive. Maga a jatekmenet , a competitive setting, a rohanas, ami zavaro. Teljesen mas az autentikus beallitas es a Sliderek, opciok lehetosege ! Szeretem is a Managert meg a Live opciot.
Azzal, hogy jon az akarki, es vegig sprintel az egesz palyan...nem mindig tudok mit kezdeni.
JO ! Nem is a "legbaszobb" lapok vannak nalam, egyelore.
5 star es 85-90 közotti ( a chem is ide oda ugral ) Illetve szeretek kicsit hatul vedekezni, es gyors egyerintessel, QucikCounter eljutni. De a szeljatekot is preferalom ( ez labdatartosabb, szeles terulet ).
Feltolt vedelmet kevesbe kedvelem, felek hogy egy szar labda, vagy inditas...aztan szalad ez a sok orult, en meg csak lesek
Igen, sokszor nem is tudom levedekezni. Becsuszas az tobbszor egy ongyilkossaggal er fel. A vedekezes erdekes, Competitive beallitasokkal es UT.
Szeretem az eltero csapatokat, jatekosokat es felallasokat is. Szeretek kiosztani egyenre szabott utasitasokat is, es beallitani a megfelelo szerepkoroket. Taktikazni.
Irtatok itt a META felallast meg jatekmenetet etc...
Ezeket soha nem kedveltem.Amit leirtal, az jo egyebkent. Persze.
En arra ertettem a hogy mashogy allok hozza...szoval szarok bele az objektivakba es a lapokba. Jon az szarasig, ahogy latom 
Az sem baj, ha kikapok. Kit erdekel, de azert sokszor vakarom a fejem az UT gameplayt figyelve. -
gjoe
addikt
Ha taktikusan , nyugodtan tudsz játszani akkor ezek kontrollálhatóak.
Nálam nincs póló meccs. Ha a gameplay enged védekezni akkor nincs ilyen.
Védekezni jól tudok (tudtam), de sajna most a 26-ban sokszor lehetetlen.
Becsúszás nálam szinte zéró, es csak olyannal akinek van rá playstyle.
Taktikában 60-70 max magasságot állíts.
Labdatartás fontos, ha jól járatod, azzal lassítod a játékot.
Ha nyomja a team presst az ellenfél akkor ez a legfontosabb , bírd ki hátul és középen azt a max 10 percet. Rb gombbal passz előtt hívd a saját játékost és akkor nem tud megelőzni passznál. Mielőtt passzolsz akkor az LB gombbal beindíthatod azt a játékost aki felé néz a labdás embered, vagy RB-vel magadhoz hívhatod.Ezeket tanuld be. Tanuld még be a labda fedezést ( Lt gomb).
Ha védekezel akkor mindig középpályásra válts és vele rohangálj. Rb-vel meg küldj embert a támadóra.CB-re csak 16 vonalon, vagy belül válts.
Azért mert az ellenfeled rohan , neked nem kell, mert csak gyors labdavesztés lesz belőle. -
myckey
veterán
Egy hete nyitottam. Még egy meccset nem játszott.
Pár kupát, objektet játszottam csak így kimaradt.
Kellene felállást is váltanom az egy csatarosrol két csatárosra.
Ehhez sem volt még kedvem.
Tele vagyok Bd lapokkal de eddig egyre raktam playstyle-okat. Az is idegesítő konzolon.
Gyorsabb weben vagy appban?
Már az evokkal sem foglalkozom, csak most joelintonra ment a 125k evo.
Kezdem teljesen elengedni ezt a játékot. Túl sok lett. Sok az sbc, objektív. Evokat nézegetni, meccsenkent vissza, claim,.
Játékra megy el a legkevesebb idő, és ez így nem jó.
És nincs normális játékmenet sem wl, rivals.
Kupák meg vagy játszom valami nagyon gyengevel, vagy jön egy elite.Teljesen mashogy allok hozza, igy csak az bosszant, hogy orultrohanas a gameplay, meg polomeccs.
De ezt meg tudom massal kompenzalni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
3600 - 3501
4447 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Elektromos autók - motorok
- Fotók, videók mobillal
- Augusztusban jön a The Sinking City 2, már tölthető a steames demó
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Óra topik
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- További aktív témák...
- HGST Deskstar NAS 4TB HDD (100/100% kondíció) / SATA3 (6Gb/s) / 7200RPM / CMR // TÖBB DARAB!
- Megkímélt HP EliteBook 855 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -65% AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16/256 FHD
- Retró számítógép hardver pakk egyben
- Szép! Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -50% i5-1135G7 16/256 +Toll
- Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art objektív
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- OnePlus Open 512GB Voyager Black Karcmentes állapot 16GB RAM 6 hónap garancia
- Eladó egy honor magic v2
- TCL 403 / 3/32GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

es nem is vet szet az ideg, mert nincs eleg lapom 
max nem jon reakcio


Essugo is 5/5 lenne csak nagy szar a futbin.

asszem....











sima sarkazast nyomj, nem kellenek flikkflakkok, es ugye brazil jatekossal passzolj.
LendvaiFeri1

